reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Malgorzatkar chodzę do mojego gina prywatnie płacę 150 zł, wizytę mam co 4 tygodnie kolejna przypada na 10.02, natomiast na usg połówkowe mam na 20.02 do innego lekarza no bo mój nie robi tego usg, tylko te kwoty mnie porażają. chodziłam do lekarzy na nfz jak nie byłam w ciąży ale podejście do pacjentki straszne. Tak jakby ktoś pracował za karę zero zainteresowania ze strony lekarza.
 
reklama
O to dobrze ze nie kupilam na necie poduszki bo jakby cos to moge ja reklamowac chyba w ciagu roku... Czy jakos tak.
 
Pasztecik gotowy ale pachnie:) mykam dziewczyny pod prysznic i do spania jutro znów zdobywamy świat od 5:30:) dobrej nocki. Jutro was poczytam w przerwie w pracy, a jak nie to wieczorem. kolorowych, całusy dla brzusiów. Jesteśmy Kochane już w lutym:)
 
Też chodzę prywatnie.
Za pierwsze usg płaciłam 250 zł razem z płytą + 150 zł wizyta
za drugie połówkowe jeszcze nie wiem

usg robi mój lekarz
 
reklama
D o t i - ja tez się zastanawiałam, żeby chodzić do tej babki, która mi prenatalne robiła ale ostatecznie się nie zdecydowałam jak posłuchałam opinii o niej i zostałam przy moim doktorku więc płace podwójnie. 120zł za wizyty kontrolne co miesiąc. Teraz ze względu na przegrodę mam przyjść jeszcze raz za dwa tygodnie.
Gosia i Bartek - aha, ja już tego nie robiłam. Nawet nikt nie proponował i szczerze mówiąc późno się dowiedziałam o tych badaniach.
 
Do góry