reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ja dopiero jestem w 5 tygodniu to moze jeszcze za wczesnie na mdlosci a ty w ktorym tygodniu jestes


ja początek 6, przynajmniej wg moich obliczeń.
W poprzedniej ciąży jak tylko zobaczyłam test to wymiotowałam, a teraz luzik więc nawet się cieszę ;)

a tak poza tym dziewczyny z mdłościami i wymiotkami cieszcie się że są teraz, a nie za miesiąc przez święta gdzie będzie tyle pyszności na stole a Was (Nas) by na sam widok mdliło :-D
 
venus nie wiem co to za "specjalistyczne" dane wyczytałaś, ze torbiel może powodować pozytywny test. ciekawe w jaki sposób torbiel w jajniku ma powodować produkcje hormonu ciążowego i jego obecność we krwi. z krwi bierze się w moczu.

aneflo nie chwal się ciążą narazie. może ci przedłuża na rok czy dwa. nie mają prawa ci nie przedłużyć i tyle. właśnie w tych czasach jest trudniej zwolnic kobietę w ciąży niż kiedyś. poczytaj sbie jakie masz prawa ochronne. poza tym to sam początek.. ja chce powiedzieć w pracy dopiero jak dobrze zacznę drugi trymestr..

choć nie wiem czy mi sie uda.. dzis znów mi ktoś powiedział że jakoś inaczej wyglądam..wczoraj to samo..

dziś mam mdłości.. ale nie takie masakryczne. nie rzygam..ale stoi mi gula w gardle. mam wałek nowy na brzuchu. :) już pojawił sie ponad tydzień temu a dziś wyraźnie większy. nie mówię o wzdęciu które tez wywala mi brzuch.. ale na dole brzucha pojawił mi się taki mały wałeczek. twardy dosyć. ja mam w tym miejscu dosyć chudy brzuch więc to czuję. to oznacza, że na razie jest okej. :) jeszcze 4 dni i skończy się 8 tydz.
 
ja w pierwszej ciazy przybylam 10 kg po porodzie wazylam mniej jak przed ale jak maly mial ok roczku to nadrobilam
w drugiej nie przybylam nic ;-)az lekarz sie dziwil bo dziecko roslo i rozwijalo sie normalnie 3725 waga urodzeniowa ale to dlatego ze przed zajsciem w ciaze mialam nadwage ,ktora to stracilam w czasie ciazy teraz waze tyle samo co przed druga ciaza:shocked2: mam nadzieje,ze w trzeciej tez zrzuce pare kilo tylko pewnie potem znowu nadrobie:-p
 
reklama
Do góry