reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Czesc kobitki :-D jak dzis samopoczucie ? bo Ja normalnie zasypiam:blink: nic mi sie nie chce. aNilewe nie nic nie piłam i nawet przed wizyta byłam w WC bo nie spodziewałam sie takiego badania wogóle hihhi :-) . Pytasz czy widac wyrazniej , hmm nie było dla mnie roznicy bo dobrze bąbelka ;-) widziałam. Juz taki wyrażny i duzy na obrazie, córa była zachwycona bo juz wiecej widziała:-D Śmialyśmy sie z gin ze to Moja rzeczniczka hihih:-D
 
Tyle skrobiecie, że nie jestem w stanie Wam wszystkim odpisać.
Gratuluje kolejnych udanych wizyt!:)

Laleczka podziel się obiadkiem:) pycha
Ja mam zupę fasolową, jak macie ochotę to wbijajcie:)

Jagódka nie mam kasy na bete. Dobrze, że nikt nie panikuje tylko ja:p
 
Laleczka ale ci fajnie ze widzialas znow maluszka. .

A powiedzcie mi bo daaawno mnie tu nie bylo co z malutka I blue?? DZIEKUJE

Minisia ;) dziękuje za pamięć.
Czuję się tako siako.
Ale są teraz lepsze no i jeszcze te gorsze momenty samopoczucia.
Mdlosci i kibelek są codziennie, ale pana K nie odwiedzam aż tak często jak pare dni temu. Wiec jest poprawa. :* ;)
A jak Ty się czujesz? ;)


No i oczywiście gratulacje nowym przyszłym mamom. ;)
I wyrazy współczucia dla mam które żegnały Aniołki :( przykro mi.

Nie nadrobie wszystkiego wiec przepraszam z góry, za nie odpisanie na wszystkie posty. :);)
 
Nowe Mamuśki witajcie i życzę szczęśliwej ciąży :)

dorota123456789 medycyna prze naprzód, może jeszcze uda się małą efektywniej leczyć.. tego Wam życzę.

jagódka odpoczywaj dobra kobieto! niech ta torbiel będzie z każdym dniem mniejsza!

Laleczka793
1,66 cm to już naprawdę fajny Cosiek albo Cośka :)

u mnie wzdęcia i dużo jedzenia mi nie smakuje i przestaję po kęsie lub dwóch.. czuję czasem macicę.. dużo ziewam ;) a poza tym ok...
ale uciekam już od Was, musimy się w kostiumy przebrać i jedziemy pływać (jupppi) - pracuję dużo przed kompem i muszę się dużo ruszać żeby to ciału wynagrodzić :)

pozdrowionka!
 
reklama
Jagódka zazdroszczę bo ja pracuje w budownictwie i nie mam koleżanek w pracy poza księgowością i sekretarką więc nawet nie mam z kim pogadać ;( a zajmuje się prowadzeniem budowy więc praca w domu odpada; niestety mam umowę do końca roku więc czekam z rozmową na potwierdzenie z usg do lipca będą musieli mi przedłużyć a potem na cóż etat mama :biggrin2: jakoś w dzisiejszych czasach nie liczę na przedłożenie umowy kobiecie w ciąży
 
Do góry