reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam
Chcialam sie przywitac I przypomniec ..u mnie wszystko dobrze nadal bez usg mysle ze przed swietami sie uda. .narazie po wizycie u poloznej
poczytam was pozniej bo zaraz jade do pracy a jedna juz skonczylam wiec brak czaau na cokolwiek..zmeczenie do tego I sennos mnie nie opuszcza ...
milego dnia
 
reklama
Witam,

ja dzisiaj mialam pierwsze spotkanie z panem K. Cale moje sniadanko ech. A piersi nadal mnie nie bola, no moze sutki draznia he he
 
Smile wiek nie gra roli ;D Ja będe miała w czerwcy 23 i dwoje dzieci ;D Także nieprzejmuj się, oby dzidziuś się urodził o czasie ;*

Witajcie!!!

Co u WaS?
Ja właśnie kończe obiad, dziś odebralam od kuriera prezent dla synka i taty na święta, została jeszcze moja mama i brat i już mam wszystko ;)
w sobote ruszamy na bal andrzejkowy u nas w miejscowości, więc się troche rozerwiemy oczywiscie bez szału, bo zamierzam wiecej siedziec niż skakać.. żeby nic się nie stało.
 
witam wszystkie ciezarowki a szczegolnie nowa mamusie:-)
Bsia w nocy miala temp.a ze spi z nami w lozku a dokladnie pomiedzy nami to przez sen zaczela okladac m raczkami i krzyczec tonto(po hisz.glupi)zlapalam ja za ramiona i mowie ,,kochanie obudz sie to tylko tatus ,,chwile potrwalo jak oprzytomniala popatrzyla na nas i przytulila sie do m i zasnela:-D
a tak pozatym byly dzisiaj tylko 3 kupki i zero wymiotow niestety nie chce jesc najwyzej butle wypije z mlekiem no dostala lejacego sie kataru i kaszlu (ja niestety od niej tez )i boje sie teraz jeszcze o malenstwo do tego spac nie moge bo mnie kaszel dusi......pieluche Basi w nocy to zmieniam z zamknietymi oczami tak zmeczona jestem no jeszcze mala zaczela narzekac na ucho......wszystko naraz:no:
pozdrawiam
 
wiecie co doczytałam? przy torbielach test ciążowy może wyjść pozytywny...
No to mam niecałe 2 tygodnie do wizyty, chyba umrę z niepokoju! Chciałabym już mieć pewność...
 
Cześć kobietki :) kurcze mam tak dużo stron do nadrobienia, że chyba nie będę w stanie - od razu was za to przepraszam :-(
wczoraj mój synek był pasowany na przedszkolaka i nawet wytrzymałam na tym malutkim krzesełeczku, ale po powrocie do domu tak mnie brzuch bolał, że myślałam, że odjadę. już chciałam jakąś tabletkę brać, no ale apap to by mi raczej nie pomógł :-( Ale dumna jestem z mojego syneczka - już taaaki dorosły jest hihi
 
reklama
ja na wizytę wybieram się 11 grudnia powinno być już widać moje maleństwo ;) jak pisalam wcześniej o bólu brzucha i piersi tak muszę przyznać że mdlości zupełnie mnie nie dotyczą więc chyba w tym względzie zaliczam się do szczęśliwych ( puk puk odpukać) :-D


Też mam wizytę 11:tak: Byłam dziś w pracy jakieś 4godziny. Pogadałam z dziewczynami i stwierdziłyśmy, że nie ma opcji trzeba pogadać z prezes w poniedziałek i pomyśleć, bo ja niektóre rzeczy mogłabym robić zdalnie z domu, ale szefowa pewnie się nie zgodzi.. No nic, póki co mam weekend:-) A w poniedziałek pogadam z panią prezes. Mdli mnie dziś coś mocno..:baffled: ale nie daje się!:-D


Venus
straszna panikara z Ciebie, jak nie jesteś pewna to idź zrób betę i już. Jak urośnie prawidłowo, to na pewno nie torbiel.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry