reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ewa współczuje...
Ja zawsze na pęcherz to stosowałam dużą ilość wody, z cytryną (też duża ilość). I tak zazwyczaj pół dnia na toalecie ze szklanką w ręce. Zawsze też pomagały mi ciepłe okłady, ale nie wiem jak z tym w ciąży. Swędzenie pochwy też zazwyczaj w standardzie :sorry2:
Ale niestety kiedyś skończyłam na antybiotyku przez prawie pół roku (a raczej kilku różnych). Dopiero wtedy lekarz wpadł na pomysł by posiew zrobić.
Więc szukaj czegoś, gdzie możesz zrobić badanie, a jak nie to szpital. Jak po 5 dniach boli, to nie ma co lekceważyć i zwalczyć dziada.
 
W ciąży coś zawsze przylezie :-( dowcipne problemy się nasilają choć u mnie na razie cisza i oby tak dalej.

Też bym pojechała zrobić badania bez względu na porę gdyby mnie coś tak męczyło.

Gosia w którym szpitalu można robić badania 24/7???


Zabralam się za obiad. Spaceru dziś raczej nie będzie albo tylko taki po sklepach meblowych.
 
Ewa - nie wyglupiaj sie i jedz do tego szpitala. Jak Cie poloza, to polezysz pod opieka lekarzy i uwierz mi, bedziesz o niebo spokojniejsza !
 
Ewa trzymamy kciuki :) bedzie dobrze, tak jak dziewczyny mowia skoro przez tyle dni nie ma poprawy to chyba szpital jest lepszym wyborem niz mekka.

dziewczynki a jak tak z innej beczki...czy ruszacie cos z wyprawka?bo ja nie mam pojecia co i jak.jakie np butelki kupic czy cos :( jakie wanienki itd :( pomozcie cos...chce zaczac cos kupowac poki mam jakas kase, po botem ide na zwolnienie kasy mniej bedzie a ta co mam rozpierdziele :(
 
reklama
Ja pierdziele jak aie pięknie przejasnilo i mnie. Słońce :)
Ewa na pewno intymna infekcja dołożyła swoje. Jedz do szpitala. Ja w pierwszej ciąży leżałam bo właśnie mialam paskudna infekcje moczowa i intymna. Trzymam kciuki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry