reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kopacz zajrzyj na wątek zakupowy, tam trochę się dzieje w sprawie wyprawek. Jeśli tak mówisz, to faktycznie zacznij kupować.:tak:
U mnie przed chwilą przeszła wielka ulewa, a teraz słonko świeci.. Głupia pogoda:sorry2:
 
reklama
Hej :-) Pogoda u nas trochę się uspokoiła, ale cały dzień okropny :-( Już od wczoraj czułam tę zmianę pogodową - głowa pękała i prawie cały dzień przespałam - dobrze, że mąż w domu :blink:

ewa współczuję. mam nadzieję, że poszłaś do lekarza. Trzymam kciuki za poprawę :tak:
 
hej :) w Łodzi też pogoda do bani, nawet grzmiało:szok:
ja dziś cały dzień sprzątałam i jakoś końca nie widać, zebrało nam się z M na malowanie pokoju i lekkie zmiany, chyba resztę sobie odpuszczę, bo nie mam już sił dzisiaj.

Ewa - szybkiego powrotu do zdrówka życzę ! :*

kopacz - ja też jestem w czarnej d* z wyprawką, kupiłam kilka ubranek i to by było na tyle, ale jeszcze jest na sporo czasu, więc myślę, że zdążymy się doszkolić co i jak :tak:

spokojnego weekendu życzę :-D
 
Ewa trzymam kciuki i mam nadzieję ze ok jest wszystko

Któraś z was, chyba D o t i pisała, ze sie zastanawia czy dziecko posłać do państwowej czy prywatnej szkoły. Ja uważam, ze skoro macie kasę na prywatną, która ma dużo lepsze wyniki i wyższy poziom, warto tam zapisać. 7 km to nie aż tak daleko, fakt uwiazanie, ale moim zdaniem nawet przeciętny uczeń ze szkoły o wyższym poziomie lepiej sobie poradzi w kolejnej szkole, niż niejeden dobry z kiepskiej szkoły. Moja podstawówka chociaż wiejska ale miała jeden z wyzszych poziomów w województwie, potem poszłam do LO do klasy z wysokim poziomem i wszyscy ode mnie z klasy dostali sie na studia jakie chcieli, a nawet z dwoma kolegami takimi słabymi byłam w grupie na studiach i na pierwszym roku na czworkach lecieli :) tak więc dla mnie wyższy poziom szkoły jest ważny bardzo

Ale sie rozpisalam :)

Na zakupach byłam, kurtkę M kupiliśmy, ja czekam na następny weekend, mam już flesz z kuponami znizkowymi i zamierzam szturmowac happy mum :-)
 
Ewa, Malgorzatka - jak sie czujecie? ----- u mnie nic ciekawego. Zrobilam wczoraj liste wyprawkowa i powoli zabiore sie za kupowanie. Postanowilam kwiecien poswiecic na apteke a maj na lozeczko, wanienke, materacyk, wozek i wyprawke dla mnie do szpitala. Czerwiec bedzie bezstresowym oczekiwaniem i wmawianiem, ze wszystko bedzie dobrze :) milej niedzieli!
 
malgorzatkar dziękuję za Twojego posta, wprawdzie decyzja już zapadła, po odwiedzeniu przeze mnie państwowej szkoły, ale mnie w niej utwierdziłaś.
Dziś planujemy leniwą niedzielę, mąż jedzie na szkolenie związane ze swoim hobby, córka ma w planach kulinarne szaleństwa:confused2:
No trudno, obiecałam...
 
Ewa daj znac co i jak :) wszystkie sie tu martwimy (mam nadzieje ze sie nue obrazicie ze tak napisalam)

Seorise problem w tym ze pozniej bede biedna.zdazyc pewnje zdazymy :(
 
reklama
MDzień dobry Mamusie :) jak dziś samopoczucie?
Ja miałam ciężką noc, do drugiej prawie się przewracalam:what:
Randka z mężem całkiem udana, chociaż raz nie musiałam gotować :thumbup: na dziś był w planach wyjazd na wies ale pogoda jest tak paskudna, że chyba sobie daruje.
Kopacz chyba rozumiem o co chodzi z tą biedną... u mnie np jedna pensja na umowie, a inna w realu. Wtedy przejście na chorobowe faktycznie boli :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry