reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

No to masz cykle średnio 32-dniowe, czyli zupełnie w normie. Wiesz, teoretycznie każdej zdrowej kobiecie może się zdarzyć jakiś cykl bezowulacyjny, więc może rzeczywiście to jest taka sytuacja teraz albo trafił Ci się jeden z tych dłuższych. AMH nie wskazuje na PCOS, a sama budowa drobnopęcherzykowa nie jest wskaźnikiem do postawienia takiej diagnozy (muszą być jeszcze dwa inne objawy).
Nie masz możliwości skoczyć na jakieś USG, żeby podejrzeć co się tam dzieje? Bo w sumie takie kłucie w ciemno chyba nie ma większego sensu. Równie dobrze ten dzisiejszy prog może być już spadkowy albo dopiero rosnąć 🤷🏻‍♀️
Ten cykl chyba po prostu przeczekam i jeśli partner świadomie się zdecyduje na „bardziej nasilone” starania w kolejnym cyklu to pójdę na monitoring. Bo to jednak sporo kasy, żeby wywalić tylko informacyjnie.
 
reklama
Dziewczyny chciałam Wam podziękować za wspólnej spędzony lipiec.
Byłam z Wami krótko, ale było mi bardzo miło.
Chciałbym abyście wszystkie bez wyjątku jak najszybciej doczekały się upragnionego maleństwa.
Proszę trzymajcie kciuki za mojego maluszka, ja obiecuje trzymać kciuki za Was wszystkie. 😘
 
Dziewczyny chciałam Wam podziękować za wspólnej spędzony lipiec.
Byłam z Wami krótko, ale było mi bardzo miło.
Chciałbym abyście wszystkie bez wyjątku jak najszybciej doczekały się upragnionego maleństwa.
Proszę trzymajcie kciuki za mojego maluszka, ja obiecuje trzymać kciuki za Was wszystkie. 😘
Trzymam mocno 😍❤️
 
Dziewczyny chciałam Wam podziękować za wspólnej spędzony lipiec.
Byłam z Wami krótko, ale było mi bardzo miło.
Chciałbym abyście wszystkie bez wyjątku jak najszybciej doczekały się upragnionego maleństwa.
Proszę trzymajcie kciuki za mojego maluszka, ja obiecuje trzymać kciuki za Was wszystkie. 😘
Idź i nie wracaj! 😉 Trzymam kciuki!!! 😘
 
My żyjemy bez ślubu. Choć zaręczyny były. I one przypieczetowaly nasz związek. Dla mnie i dla Partnera brak ślubu nie stanowi problemu. Pewnie kiedyś że względów formalnych się zdecydujemy.

Rząd chce wprowadzić rentę wdowią.
Nie znam co prawda szczegółów.
Ale założenie jest takie że jak partner umrze to dostaniesz dodatkową kasę 😆 więc będzie się opłacało wziąć ślub 😅
 
reklama
Do góry