reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dobry :)

Makota to wam babsko napędziło stracha:/ Też bym chyba łeb rozwalila. Co do filmów jeśli lubisz takie katasrtoficzne to polecam "niemożliwe" o ile jeszcze nie oglądałas.

Widze kobietki, że wy serialowe, ja nie mam czasu a jak mam to oczy mi się zamykają. W planach mam to fargo obejrzeć.
Polecam wam film "zaginiona dziewczyna" ja uwielbiam takie klimaty, to jest taki thriller, jest długi ale do konca nie wiadomo jak się skończy. Poza tym "still Alice" niezły jest szczególnie rola głównej bohaterki (swoją drogą nominowana do oscara,) Lucy też spoko film, niby nie lubie elemntów si-fi ale ten jest spoko. Jeśli lubicie filmy typu Taken to "Porwana- w poszukiwaniu Sophie Parker" Zależy co kto lubi :)


U nas dzień w miarę, chyba moja niunia powoli przymierza się do przejscia na dwie drzemki. coraz dłużej wytrzymuje i dłużej jej się schodzi z zasypianiem, normalnie zajmowało jej to 5-10 min teraz pół godziny się tłucze i przewraca w łóżeczku, na szczęście jest radosna przy tym.
Byłyśmy na spacerze, ale niestety musiałam pójść do miasta a tam tłumy w postaci chińskich wycieczek. Nie mam nic do obych ale ich nie trawię, plączą się pod nogami, udają, że cie nie widzą i robią zdjęcia wszystkiego ehhh masakra.
Jutro śpię :):) Jupii czasem się cieszę, że mąż ma popołudniowe zmiany bo wtedy mogę pospać :)

Spokojnej nocki dziewczyny :)
 
Hej!

Limonka, widzialam, ale wczoraj nie moglam przypomniec sobie tytulu ;)

Ostatnio ogladam "nagi instynkt przetrwania" wciagnelam sie ;)

Ale nudy. Das mysli, ze jest komandosem, bo turla sie po lozku... Moglby poturlac sie do spania ;)

Milego dnia ;)
 
reklama
Do góry