reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Bardzo mocno mi pokarm wieczorem leci, jak z prysznica. Musiałam wypróbować nową pozycję czyli ja na plecach a dziecko na mnie. Zajada spokojnie, uff. A ja nie muszę marnować mleka do pieluchy ;-)

Byłam dziś u lekarza. Ważymy 4690g :-) czyli miesiąc życia i kilo do przodu :-)
 
reklama
Lilla nie mam pojęcia;-) Nie mieszkamy razem od dobrych kilku lat, jutro go zapytam, czy jest stresik:-) a będzie na pewno.

Przez mojego niezorganizowanego męża nic nie spakowałam i jestem wściekła, bo pewnie jutro przez to będę robić wszystko w biegu i połowy rzeczy nie spakuję i spierdzielę fryzurę Klaudii i swoją w myśl powiedzenia jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy.. :baffled:
 
najlepszego z okazji rocznic kobietki!!!

Jagódka udanej imprezki!!! My za tydzień idziemy.

Rzadko się odzywam, ale doba dla mnie powinna trwac dłużej. Starszak chodzi do przedszkola (póki co zadowolony mniej lub bardziej ale bez płaczu do początku), Maluszek grzeczny, a ja jakoś nie potrafię się skupić na pisaniu z Wami. Czytam owszem, ale żeby już cos napisac to jakas masakra.
 
Hej

Tak. Robie sama biżuterię. Pleciona z koralików pereł itp. Pochwale się że na swój ślub sama robiłam :D

Jagódka a jaką Klaudia będzie mieć fryz? Ja muszę się nauczyć tych fikuśnych warkoczy.
 
Sokoja - to jak u mnie, też doba stanowczo za krótka, kolejne rzeczy do zrobienia nawarstwiają się i chyba juz nigdy się nie ogarnę... w przyszłym tygodniu musze jeszcze jakoś spakować cały dobytek bo wreszcie zaczynamy remont na górze no i przewieźć wszystko do mamy bbo tam czasowo bede mieszkać. Nie mam pojęcia kiedy to zrobić. Dobrze, że przedszkole ok :)

Elifit
- pochwal się biżuterią

Moja córeczka kończy dziś dwa miesiące, ale to zleciało
 
Ostatnia edycja:
Nie dałam rady Was nadrobić, przepraszam.

Moje dzieciaki już się robią takie fajniusie. Śmieją się, gadają po swojemu, nawet zainteresują się karuzelką czy łukiem z zawieszonymi zabawkami. Ważyliśmy się w środę, Niko 6830 a Hania 6600. Rosną te moje dzieciaczki. Hania ma problemy ze spaniem w nocy. Do pierwszego karmienia śpi ładnie a później się kręci, marudzi, popłakuje, chce pić co chwilę herbatki, także się nie wysypiam i później w dzień nie mam sily wchodzić na BB. Wybaczcie.
 
Jagodka zrób sobie listę i odhaczaj jutro. Tym sposobem wszystko spakujesz. A fryzurami sie nie martw, nieład artystyczny zawsze w modzie :) i jak to moja mama mi powtarzała - ladnemu we wszystkim ładnie, a szkaradzie i tak nic nie pomoże :)
 
Nooo skończyłam. Jutro w świetle dnia wam pokaże :) śliczna wyszła ♡

A tak na smaczek pokażę wam mój ślubny komplet :p pierwszy własnoręcznie robiony.
 

Załączniki

  • 1410558693370.jpg
    1410558693370.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Elifit - ładny :-) podziwiam! Ja jeszcze od czasu ciąży do teraz nie potrafię się nad niczym dłużej skupić. Kiedyś lubiłam nosić przeróżną biżuterię a teraz zapominam nawet o kolczykach. Pierścionków i obrączki jeszcze nie włożę. Śmieszna sprawa bo przecież wróciłam do wagi sprzed ciąży ;-)


Tusiaczek - gdzie ty się podziewasz?? ;-)


Gardło mnie boli :-( płukałam wodą z solą. Muszę znaleźć hascosept bo już nie wiem.co robić.
 
Do góry