reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
A ja siedzę od 13.30 w ogródku. Ja pod parasolem, mały pod folią bo tylko w wózku mi zasypia. Masakra był marudny jak dupa w domu ale spać nie zamierzał. W wózku 5min i dziecka nie ma... Terrorysta. O mąż wrócił z pracy to wtarga małego w gondoli do góry... Brrrr jak pizga
 
Ostatnia edycja:
Makota, ja wycieram chusteczka nawilzana lub mokrym wacikiem a potem nie wycieram do sucha tylko zakładam pampka. Raz na jakis czas smaruje pupę linomagiem lub alantanem.
 
dziewczyny a co siusiaka bo was podczytuje to pod siusiakiem tez myjecie nie? bo moj jak narobi to ma tam kupe i nie wyobrazam sobie zeby go nie podniesc i nie umyc miedzy siusiakiem a torebkami. Czy tak tez nie mozna? Przy koncowce nic mu tam nie gmeram tylko przecieram go zawsze chusteczka

A tak jeszcze zapytam co kupilyscie na pamiatke z chrztu swietego swoim dzieciaczkom? Bo ja sie zastanawiam i nie wiem sama.....
 
Ostatnia edycja:
U mnie z powodu kolki tez dzis byl spacer pod folia i z parasolem.. Jadac po zwirze zasnal w 10 min.. 1,5 h polazilam i do domu. Najgorszy moment kolki mialam za soba.. W domu dziecko obudzilo sie juz normalne:p
 
Adaś właśnie zasnął po kilkugodzinnej batalii.. Ostatnio spał przed 15 przez 10 minut.. Nie wiem co mu dziś odwaliło, ale mam dosyć:-( Nawet jakoś specjalnie się nie darł (dopiero ok.17), ale marudny przez cały dzień.. Jadę do bankomatu za chwilę i powiem szczerze, że mam ochotę zniknąć na dłużej..:baffled:
 
Witam!

Jagodka, lacze sie z Toba w bolu. Ja mam dzis to samo, ba, wczoraj tez. Panna byla tak zmeczona wczoraj, oczy jej sie kleily, ale walczyla ostro ze snem. W koncu padla o 23ej, dzis od rana to samo. Spala chwile na spacerze, w domu chwile pogaworzyla i oczy znow chcialy spac, tylko ona nie. Zrobila taka awanture, ze chyba caly blok ja slyszal! Zapakowalam ja do wozka i na spacer ponownie, zdrzemnela sie z 15 min i w krzyk... To do domu szybko na cyca.. Teraz spi juz pol godziny..

Nawet obiadu nie zrobilam.
Mam wrazenie, ze jej ciezko zasnac, przychodzi pora spania to urzadza awantury, caly czas cos tam mowi po swojemu, ale oczy ma zamkniete, piastki wklada do buzi i ssie, a smokiem gardzi. W poniedzialek jedynie sie z nim przeprosila na jakis czas.

No i od dwoch dni ciagle wisi mi na cyckach! Moje biedne sutki sa tak zmasakrowane, ze jak tylko wola jesc to mam juz lzy w oczach z bolu.

Makota, ja wycieram chusteczka nawilzajaca, a potem platkiem do sucha.
W sumie nie wiem po co, bo jak nasika to przeciez i tak zaraz ma tam mokro. Smaruje kremem tylko wtedy gdy widze, ze pupa sie czerwona robi.
Milego wieczoru!
 
Ostatnia edycja:
Makota ja wycieram chusteczkami i zakładam pampka.

Dziewczyny jak jest taka pogoda jak dzisiaj to jak ubieracie dzieci na spacer?

Mamy karmiące piersią jak wygląda teraz Wasz jadłospis? czy możliwe żeby dziecko miało zaparcia z powodu tego co jem?
 
Kto mi doradzi co zrobić żeby maly polubil kąpiele? Za każdym razem krzyk,i zachodzenie sie z płaczu. Ja się przy tym pocę i kąpiele sa wprost ekspresowe. Myślałam ze z czasem polubi a tu tragedia. Dziewczyny i jeszcze jedno od kilku dni malutek ma na czole,polikach drobne krosteczki i nie wiem czy to możliwe ze ma to z goraca? Bo w dzień zasypia z pielucha na oczach przylozona do polikow i z każdym dniem kilka przybywa czy raczej to alergiczne? Te krosteczki to bardziej pod swiatlo widac i sa w kolorze skóry ani białe ani czerwone, no może ze 2 sa czerwone. Malutki zasnal ni na rękach,zaraz zacznę próby idkladania do łóżeczka a i tak od tygodnia spi z nami na łóżku. Potrzebuje żeby go glaskac po glowie, trzymać za rękę i tak przesypia prawie cala noc.
 
reklama
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na temat "męskiej" toalety ;-)

Moje dziecko się znowu zepsuło. Maruda okropna. Tylko na spacerze śpi, więc dziś spacer był długi.
Ja ubrałam w body z długim, bluzę i spodnie. Do tego cienki kocyk.

Kupilam katarek, liczyłam na cud, a tu gucio. Jak furczało tak furczy:no:
 
Do góry