reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Lilla- Zazdroszcze tych 100 ml:(. Ehh ja ubolewam ze mleka nie mam nadal to przezywam. Ja juz po 30 ml z 2 cyckow sciagam:(( Niestety maly nie chce oic z moich cyckow. Nadal woli butelke.. Probowalam juz wszytskiego. Herbatek na laktacje, Karmi, nkladek na sutki itd. Dzis znowu probowqlam podac mu piers i ugryzl mnie mocno w sutka w wielkim placzu... :( Juz nie mam sily. To koniec mojej laktacji:(
 
Darunia ciesze się ze dobrze poradziłam:) U nas też poszła dzisiaj kolejna ale chyba będę podawać aż się wyreguluje, bo jeszcze ciężko to idzie.

Lilla niby kupa może być co kilka dni, ale co innego jak dziecko się meczy.
 
Tusiaczku a ten syropek to z polecenia pediatry podajesz? Pytam bo mój syncio tez sie czasami mocno meczy brzuszkowo.

Zadzwoniłam dzis do przychodni aby umowic sie na szczepienie na czwartek. Mały wtedy skończy 8tyg. Okazuje sie ze szczepienia robia tylko w środy i odmówili mi szczepienia w najbliższa środę z powodu ze Niuniek nie bedzie miał jescze skończonych 8 tygodni. Dziwne bo wiele z was ma juz szczepienia za sobą przed ukończeniem 8tyg. Jak widać co przychodnia to inne zasady.
Na szczepienie pójdziemy za tydzien w środę czyli jak mały bedzie miał prawie 9tyg.
Zdecydujemy sie chyba na szczepionkę 6w1 zeby zaoszczędzić malutkowi wkluc.
 
Ostatnia edycja:
Jagódka, ja też bym się wkurzyła po takiej wizycie. To trochę jak wróżenie z fusów. A tekst o jedzeniu ...mój ulubiony.
Moja lekarka jak mi zaczęła wyliczać czego jeść nie powinnam i usłyszała ,że nie jem ( po doswiadczeniach z córką zaczynałam ostrożnie), to się zmieszała i dodała..."ale chleb tylko czerstwy":tak::tak:

Załamka, powód 1-ktoś mi podmienił dziecko. Jak nie śpi to ciągle domaga się towarzystwa, ani chwili sam nie poleży. I skąd taka zmiana w ciągu 2 dni?
Powód 2- byłam na zakupach, o ile można tak nazwać wyjście do 2 sklepów z dzieckiem ciągle wołającym "mama, chodźmy na plac". No i światło i lustra w przymierzalniach pokazują wszystko i jeszcze więcej. Trzeba sie wziąć za siebie, bo lata już nie młode....Skóra w ciąży fatalna i niestety ciagle nie wróciła do formy
 
Pola mężu kupił Lactulosum w aptece bez recepty, z polecenia farmaceuty. To nie są duże dawki więc nie zaszkodzi, a z tego co widzę nie pomaga jakoś drastycznie, ale stopniowo.

Wiecie co? Idę spać
 
Nosz kurde!!! Napisałam posta iii wyszłam z aplikacji wrrr!!!

To w takim razie w skrócie napiszę znów...

Witam nocną zmianę, jeśli ktoś tu jeszcze jest???

Tusiaczek??? :-D

Catsun a byłaś u doradcy laktacyjnego? Ja np. nie umiem w ogóle odciągać laktatorem. Ostatnio zrobiłam sobie ranke więc odstawilam laktator w cholerę. Szybciej mi chyba ręcznie pójdzie albo poproszę o pomoc fachowca.

U mnie jeszcze nie było środowiskowej. Czekam. W sumie potrzebna jest mi tylko po to by umówić wizytę.
 
reklama
Jestem ja też. Dziecko mnie zaskoczyło o 1,5h. Karmiłam o 22 więc 5,5h s
przerwy sobie zrobiła. Bardzo długo wisiala wtedy na piersiach, wiec moze to nagroda za wytrzymałość?

Tusiaczku a Twój Skarbek nadal źle sypia? Może za długo w dzień śpi? Meczy. go coś w nocy ?
 
Do góry