reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

z warzyw to marchewke tylko jem i pomidory bo po nich nic malemu nie jest i polozna ani pediatra nie mialy zadnego ale a tu zonk. Od 5 dni witaminy biore i tam tez jest wapn wiec moze w sumie jakos bedzie. DZsiaj musze stanac w kuchni jak mama zostane z malym i porobic zapasy jedzenia bo maly czasem tak dokucza ze przez caly dzien zjem tylko kanapek kilka.
To sie wkopalam z tymi biszkoptami masz racje ze nie powinnam tego jesc.
To tak zapytam jeszcze jak z innymi produktami:,
-tuńczyk w oleju, dorsz, dzem z czarnej porzeczki, surowka z marchewki to mozna? co jeszcze?
 
reklama
Efekty po 5-6 tyg, czyli jak bobas będzie kończył 3 miesiące, czyli jak układ pokarmowy dojrzewa właśnie... Ale to moje zdanie :)
Kornela ale z tymi ciastkami to też mnie powalilo :)

Mika to trafilas na sprzedawcę dobrego... Moje allesy za dwa dni od zamówienia już czekały w paczkomacie

Chyba wybrałam dla gwiazdy sukienkę na chrzest, jeszcze tylko sie waham czy krótki rękaw i bolerko czy długi rękaw i bez niczego. W sumie w kościele i tak jej nie rozbiore do rekawka , więc czy jest sens brać taki zestaw, zwłaszcza ze droższy? Muszę tylko jeszcze sprawdzić czy buty po Oli mam czy sprzedalam i zamawiam

Zapisałam Zuzie do neurologa na środę, wydaje mi się, ze ma napięcie z prawej strony...
 
co do diet dla mam karmiących... .....ja nie pomoge....bo jem normalnie wszystko...... a Małej nic nie szkodzi z tego co zjadam.....na cale szczęście....bo mam slaba wole do ograniczania się :):):):):):):):):):)



ale mam inne pytanie do Was..........czy jest tu jakas mama która podaje tran swojemu szkrabowi?? bo powoli zaczynają mi się konczyc zapasy z PL wit, D....a polozna powiedziała ze mam podawac tran.......tylko jakos nie mogę się "przelamac"....wydaje mi się ze to za wcześnie chyba.......
 
Jestesmy juz po fryzjerze. Ja i On. za dwa strzyżenia zapłaciliśmy 25zł :D W szoku bylam. Zdjecia na zamknietym.
Moja Zolinka spi dzisiaj caly dzien. boje sie ze w nocy nie pospi. mleko po stymulacji 5-3-1 cieknie jak rzeka. odciagalam dzisiaj dwa razy i za kazdym razem 100ml bez problemu. nie sciagam wiecej bo Zola tym sie najada na 4h.
 
Lilla a widzisz..;-)
Kornela z tuńczykiem ostrożnie - kumuluje metale ciężkie. Dżemy - śliwka, wiśnia, truskawka odpada. Z pestkowcami ostrożnie. Ogólnie czytaj składy w produktach gotowych. Czym smarujesz pieczywo? U Ciebie powinno być już lepiej po takim czasie..no ale diety tak naprawdę nie trzymasz jak się okazuje..:-(Przenieśmy może te dywagacje na dietę matki karmiącej?

Byliśmy na kontroli, wkurzyli mnie tylko. Bo zrobili mu znowu lewatywę, żeby zobaczyć co siedzi w jelitach - tylko go wymęczyli niepotrzebnie - i tekst "pani coś zjadła" tak ku*wa wodę i tekturę! A potem no ale poprawa będzie po 2-3 tygodniach - to po cholerę ja tam jechałam po 5 dniach??!! Żeby mi powiedzieli, że źle jem? A potem jak usłyszał co jem, pokiwał głową i wysłał nas na laryngologię z podejrzeniem zapalenia ucha środkowego - oczywiście jest ok. Ugh..jestem wściekła. Mam dalej trzymać dietę i czekać na poprawę, jak coś nas zaniepokoi, mamy do nich jechać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny.my dzisiaj mieliśmy pierwszy dzień taki spokojny,bez odwiedzin itp.Antek spał tak ładnie w nocy i w ogóle w dzień też tak spi :)byliśmy na spacerku i powiem wam że to mi daje kopa..powietrze i moja wiki biegająca po placu zabaw i zadowolona.
Dzisiaj postanowiłam wejść na wagę tydzień po porodzie ....i w jakim szoku byłam że mam tylko 2 kg nadwagi he. Aż zapomniałam o tym że mnie sutki bolą od karmienia :))))
 
Szczesliwa - to faktycznie powinnaś być szczęśliwa jak tylko 2 kilo!!! Zazdroszczę. Mnie zostało 6 ale w ciąży przytyłam 18 więc te 12 na minusie to ogromny sukces! To jednak była woda i te moje obrzęki.


Kiedy przy kp można zacząć ćwiczyć? Tylko mi nie piszcie że od razu bo każdy krok odczuwam w cycach i żeby ćwiczyć to musiałabym je zdejmować i odkładać na bok :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny sory ze sie nieodzywałam, miałam mały reset psychiczny. Postaram sie później was nadrobić :) Ogólnie u nas ok dzisiaj był spacerek, Julcia robiła ze mną kolację w chuście :D Nawet zasnęła na chwilkę hehe. A tak pozatym to od kilku dni ślini mi się strasznie:/

Pozdrawiam
 
Do góry