reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
i ja jEstem. butla wciągnięta,odciągam na następne karmienie i spać. Mam nadzieje ze do tego czasu dziec juz zaśnie

ile odciągasz? tzn jaką ulością dzieć się najada?

Co tu tak cicho od rana? Czyżby wszystkie dwupaki poszły rodzić? :p

śniło mi się, że już wszystkie się rozpakowały

swoją drogą, martwię się o Hubson... chyba długo nie pisała...

Lilla - nie odciągałam do zera, bo się bałam, że pobudzę laktację. póki co mam miękkie piersi...

jak długo karmicie dzieci i czy na żądanie? mój żąda co 15 min po 30 min jedzenia, po czym ulewa, chlusta czy jak kto woli :confused: do tego zrobił dziś 5 kup i trochę mnie tym zmartwił :( kupy mają konsystencję jak zwykle, więc narazie nie panikuję, ale coś mu ewidentnie doskwiera...

jak się złości, bo przychodzi czas na kupę, daję mu smoczek, bo w przeciwnym razie wisiałby na cycu 100 godzin :(

swoją drogą, źle robię, bo jest co popadnie i później nie wiem co mogło mu zaszkodzić :(

wczoraj u chirurga dostaliśmy skierowanie do szpitala - mamy umówić się na zabieg, ALE być może obejdzie się bez zabiegu

miłego dna
 
Ostatnia edycja:
Wycieraczki - ooo tak to bardzo dobry pomysł :-D

Właśnie wyciągnęłam ciasto malinowo - owsiane z piekarnika - pyyyycha, chociaż do końca chyba nie wyszło, bo trochę się rozpada ;-)
 
Malgos i jagodka nie zostawiajcie nas.
Jagodka trzymam kciuki za laktacyjna. Oby miala wiecej xzasu i zainteresowania niz moja srodowiskowa wczoraj ;p Zazdraszczam wychodzenua z domu. My dopiero po 19 na spacer...
Malgos a co u Cie???
 
Makota, Gosia chyba pisała że jak dziecko ulewa to żeby potem chyba półtorej godziny nie karmić. O ile dobrze pamiętam. Mój Mały jak jest tak gorąco to się domaga co jakaś godzinę. Ciągnie jakieś 15-20 minut.
Jak je tak często to też częściej robi kupy. Mniejsze ale częściej. Czemu podejrzewasz że coś mu mogło zaszkodzić? Jak robi kupy to chyba lepiej niż jakby nie robił? Nie nakręcaj się;)
Kciuki żeby obyło się bez zabiegu:thumbup::thumbup:

Małgorzatkar Jagodka nie idźcie, może trzeba nas ogarnąć, a może przy okazji i Wam się humor poprawi jak się wygadacie:sly:
 
Makota - naprawde zrob tak jak ci radzilam, mysle ze bardziej pobudzasz odciagajac po karmienie 30ml niz raz do zera

u nas juz od 9 rano 30C i nie pamietam co komu odpisac z tego upalu. dziecko wisi mi na piersi co dwie godziny, i dobrze bo sie jeszcze odwodni w taki gorac.
 
reklama
Makota, Gosia chyba pisała że jak dziecko ulewa to żeby potem chyba półtorej godziny nie karmić. O ile dobrze pamiętam. Mój Mały jak jest tak gorąco to się domaga co jakaś godzinę. Ciągnie jakieś 15-20 minut.
Jak je tak często to też częściej robi kupy. Mniejsze ale częściej. Czemu podejrzewasz że coś mu mogło zaszkodzić? Jak robi kupy to chyba lepiej niż jakby nie robił? Nie nakręcaj się;)
Kciuki żeby obyło się bez zabiegu:thumbup::thumbup:

Małgorzatkar Jagodka nie idźcie, może trzeba nas ogarnąć, a może przy okazji i Wam się humor poprawi jak się wygadacie:sly:

ja mam już dość tego karmienia!

to jest nie do zniesienia! on ciągle wisiałby na cycu, ulewał, chlustał, nie odbijał i znowu... ciągle ryczy... od 4 nad ranem!!
 
Do góry