reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Elifit przyznaj się, co Ty jesz przed karmieniem, że masz takiego aniołka? Ale poważnie, to dzięki Twojemu spokojowi czy jaki masz patent na noworodka?
Ha ha :) :D nie uwierzysz ale na kolacje były zapiekanki ;)
Sama nie mogę uwierzyć że taki aniołek. Obym nie zapeszyła ;)
Patentu nie mam, super spokojna też nie jestem heh :)
 
Ostatnia edycja:
Hej :-) Wchodzę, czytam i oczom nie wierzę - laski oszalały :-D Świetnie się czyta takie posty :-D Tylko czy mój laptop wytrzyma to plucie ze śmiechu? :confused::-D

Lecę czytać daleeeej :-)


Aaaaa i gratki z okazji zakończenia połogu :-) Okazja do impry jak się patrzy :-D
 
Dzień dobry :)

Magdalenka to gdzie na tą oxy imprezę mam wpaść? :-D
Angelika zabiłaś mnie :-D

Widzę głupawka ciąg dalszy, to dobrze, dobrze.

Ja dzisiaj nockę miałam jak matki karmiące, chyba z 5 razy wstawałam do toalety. I oczywiście nie mogłam zasnąć. Tak wiem, po porodzie dopiero zobaczę :-p
Któryś z siusiów poszedł do labo dzisiaj, ale chyba mało wiarygodne wyniki będą skoro tak wstawałam. I zasypiam.

Na termometrze w słońcu 43 st., w domu 30 :szok:
 
reklama
Hej :-) Wchodzę, czytam i oczom nie wierzę - laski oszalały :-D Świetnie się czyta takie posty :-D Tylko czy mój laptop wytrzyma to plucie ze śmiechu? :confused::-D

Lecę czytać daleeeej :-)


Aaaaa i gratki z okazji zakończenia połogu :-) Okazja do impry jak się patrzy :-D

Zamontuj wycieraczki. To i tak lepsze niż plucie na dziecko:p:p
 
Do góry