reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja bardzo ale to bardzo zadko mierze temp,ale tak o niej pisalyscie ze zmierzylam i jest nadal podwyrzszona :).

Ale my pisałyśmy o pomiarze o stałej porze po przebudzeniu podstawowej temperatury ciała, czyli w pochwie, ustach bądź rektalnie. Taki pomiar raz na jakiś czas, na czole albo pod pachą nijak się ma do prowadzenia obserwacji, wykresu itd. Tą temperaturę na czole też mam podwyższoną, ale na nią ma wpływ wiele czynników, podstawowa nie ma takich wahań.

Nic mi się dziś nie chce:sorry: Mam trochę rzeczy do zrobienia, ale weny wcale..
 
reklama
madziaj123ja jestem w Anglii a tu niestety malo sie interesuja kobietą w ciązy naszczescie sa polskie kliniki w razie watpliwosci:)

Co do moich objawow to nie mam ich zawiele ogolnie to calodniowe mdlosci z przerwami niewielkimi no i piersi mnie bola ale nie jest to jakis straszliwy bol spodziewalam sie ze bedzie gorzej. Czasem chcialabym miec mega objawy zeby miec pewnosc ze wszystko jest wporzadku... ehh u mnie troszke gorsza sytuacja bo mam endometrioze w tym roku przeszlalam powazna operacje i mialam male szanse na naturalna ciaze a udalo nam sie za 3 razem:):) cisze sie ogromnie ale nie ma dnia bym sie nie martwila:/ tez macie takie obawy??


Ja mieszkalam w Angli przez jakis czas. Tam wykryto u mnie endo ale nie chcieli zooperowac, a ladowalam nawet na Emergency z bolem i nic. Dopiero w Polsce usunieto mi torbiel laparoskopowo. Na ciaze czekalam ponad 3 lata.
Tak wiec u Ciebie super szybko poszlo i zycze Ciu, zeby wszystko bylo w porzadku.
 
hejka
Może się zdarzyć tak jak napisała dorota123456789 i jeden pęcherzyk się wchłonie, jestem na to przygotowana, bo jeden był dużo mniejszy od drugiego.
Trochę się stresuję tym wszystkim co się dzieje, bo moja pierwsza ciąża od początku była zagrożona.
Teraz na razie niby nie plamię, ale od roku leczę wysokie ciśnienie, a to w ciąży dobre nie jest. Pierwsza ciąża zakończyła się zatruciem ciążowym. No i wiek już nie ten...:zawstydzona/y: Pewnie jestem najstarsza z Was :tak:
Czuję się dzisiaj źle..:-( Mdłości mam już takie, że opracowuję jak najszybsze przemieszczanie się w jednym kierunku:sorry:
Też mieszkam za granicą i opieka zdrowotna pozostawia tu wiele do życzenia...ale jakoś trzeba wierzyć, że wszystko będzie ok...
 
A w ktorym jestes tygodniu?a nie jest tak ze jak by byly blizniaki to ciazs wolniej sie rozwija?nie martw sie.ja tez bylam wczesnie u gina.a na nastepnej wizycie po tyg bylo juz serduszko i zarodek ;)

ciąża bliźniacze rozwija się w takim samym tempie. szczególnie na początku.

violka spokojnie, jeszcze jest wcześnie.


ja dzis masakrycznie bez humoru się.. i taka zła jestem na wszystko. miałam do listopada skończyć projekt, jest on bardzo ważny dla mnie i mojej pracy ale normalnie nie mam sił aby siedzieć i siedzieć. i pracować.

znowu mam ochotę się położyć..
 
Widzę, że dziś wszystkie mamuśki nie w formie;-) Ja wstawiłam pranie i trochę ogarnęłam mieszkanie, ale normalnie o tej porze to już wszystko było zrobione:-p Teraz zwyczajnie mi się nie chce, mąż jest chory i mi nie pomoże, więc nie będę się sama szarpać, pomalutku na tygodniu posprzątam, dziś tylko pranie i łazienki ogarnę. Nawet gotować mi się nie chce..ech..
Violka widzę, że Ty też z Lublina jesteś?:tak:
 
Hej dziewczynki!
Ale smętny dzień ... za dużo czasu na myślenie :/ jestem nie cały tydzień po usg a przede mną jeszcze 3 tygodnie, nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu, ciągle myślę czy nie pójść tak za tydzień żeby się uspokoić, nie wiem czy usg co 2 tyg nie zaszkodzi dzidzi. Poradźcie :-( tak bym chciała, żeby wszystko było dobrze ...
 
Witajcie dziewczyny :)
Nieśmiało pytam czy mogę dołączyć?
Termin mam na 10lipca :) To moja trzecia ciąża - pierwszą poroniłam.
Ogólnie czuje sie koszmarnie, w poprzedniej ciąży mdłości męczyły mnie do dnia porodu i mam cichą nadzieje że tym razem szybko ustąpią bo przechodzę to dużo gorzej :/
W srode miałam pierwszą wizytę u gin. Szkoda że bez usg ale wszystko czeka mnie na następnej wizycie 18 grudnia. Mam tez dostać skierowanie na prenatalne.
 
Mar-tuśka USG nie szkodzi dzidzi w żaden sposób.. ale twoje nerwy tak. przecież później będą jeszcze dłuższe odstępy między usg.

paty witaj!

ja dziś nie daję rady.. tylko bym leżala i ryczała.. powstrzymuje sie bo to nie ma sensu..ale bardzo źle się czuje.. tak nie mam sił.. muszę obiad jakiś zrobić.
 
reklama
Hej dziewczynki!
Ale smętny dzień ... za dużo czasu na myślenie :/ jestem nie cały tydzień po usg a przede mną jeszcze 3 tygodnie, nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu, ciągle myślę czy nie pójść tak za tydzień żeby się uspokoić, nie wiem czy usg co 2 tyg nie zaszkodzi dzidzi. Poradźcie :-( tak bym chciała, żeby wszystko było dobrze ...

To tak jak ja...nie wiem jak wytrzymam do nastepnego usg...i zastanawiam czy nie isc na usg prywatnie zeby sie uspkoic...niby nuz az tak sie nie denerwuje...ale wspomnienja wracaja...no i teraz martwi mnie ten brak mdlosci...boje sie tez swoich wynikow :( chyba najbardziej tej toxo...mialam kota jak bylam.kilka lat temu mjalam przez jakis czas..a moje przyjaciolki maja..i glupio nie chodzic do nich przez kota
 
Do góry