reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH MAM :-):-):-):-)

Witajcie :)

W weekend siostra z rodzinką przyjechała i forum jakoś uciekło :) Staram się nadrobić, ale coś dziwnie zmęczona jestem :-(
Siostra karmi synka piersią, a mały ma skazę białkową, więc trochę się naszukałam odpowiednich przepisów, żeby biedaczka miała co jeść ;-) I brak mi słów na jej pediatrę - stwierdziła, że skazę ma od tego, że za często karmi, że 4 razy na dobę to maksimum:szok: To nawet na mm karmi się częściej!

Biegnę po małego do przedszkola - u nas nie ma chyba dnia matki w przedszkolu - w połowie czerwca jest coś co się zwie Dzień Rodziny (albo Rodzica) i to jest połączony właśnie dzień matki z dniem ojca. Chyba....
 
reklama
Rany jest tak gorąco, że myśli się ciężko :sorry2::eek::-D
Muszę coś w kuchni wykombinować, a najgorsze jest to, że najbardziej podoba mi się tak jak jest, tyle, że pomału do nowego bloku na przeciwko wprowadzają się ludzie, a ja czasem na golasa po domu biegam i tak trochę głupio pomachać sąsiadowi na przeciwko cyckami :-D:-D:-D
Jagódka - ja też już parówki :eek: i coś mnie moje ulubione sandałki piją, więc nie wiem, czy na crocsach się nie skończy :-p ja przynajmniej w pracy mogę w takim obuwiu chodzić bez żenady :-D
 
hej mamusie :)
Wszystkiego Najlepszego :) I miłego dnia z tej okazji :):)

Dzięki za wpisy odnośnie tej cholestazy. Makota nie martw się tu właśnie nie chodzi o swędzenie tam gdzie skóra się rozciąga (piersi, brzuch itd) także nie martw się. U mnie niestety swędzi wszystko raz lepiej jest raz gorzej, wieczorem swędziały mnie stopy, ogólnie mam problem z całymi nogami rękami i plecami. Głowa też czasem zaswędzi i mam naprawdę obawy że to to :-(. No ale tak jak pisałam jutro mam położną pozatym dzisiaj święto w uk wytrzymam ten jeden dzień. Mam nadzieję, że się mną przejmie i zleci te badania. Wolałabym wiedzieć czy coś mi jest.

Kopacz fajnie, że zaczyna się u ciebie układać:):)

Ja chyba też troszkę zaczynam puchnąć. Jeszcze nie jakoś bardzo ale wydaje mi się, że kostki mam lekko napuchnięte, palce u rąk też ale obrączki jeszcze nie siciągnęłam. Jakoś nie mogę strasznie przyzwyczajona jestem bo odkąd jestem z B cały czas mam obrączkę na palcu najpierw srebrną teraz złotą. Ale przyjdzie pewnie czas, że będę musiała ściągnąć.

Jeszcze raz miłego dnia życzę wszystkim :):)
 
Pranie się pierze, już druga pralka :thumbup::)
Tylko na obiad nie mam pomysłu. Mam świeży szpinak i mam kalafior jakieś pomysły na połączenie? Bo się zdecydować nie mogę na co mam większą ochotę:p
Chociaż po tym jak mąż mnie wkurza to powinien nie dostać obiadu. Ale niestety ja też jeść muszę:p:sly:
Elifit wiem, że to on powinien na kanapie spać, ale wczoraj po prostu odleciałam, aż tak zawzięta nie jestem:sly:
 
hej

jakoś mi humor siada, nie wiem czemu... i spać się chce... chyba burze naprawdę idą... do tego cukier po obiedzie skoczył, no trudno, kawka będzie bez lodów. mąż na pocieszenie kupił truskawki. po południu mam diabetologa, ostatnio trochę zaniedbałam się z mierzeniem cukrów, ciągle coś się dzieje i jakoś ciężko przypilnować tą godzinę po posiłku... w ogóle to wkurzyłam się, bo prosiłam w medicoverze o umówienie wizyty dla Oli u endo dziecięcego, mieli mi umówić na dziś i co? nikt do mnie nie zadzwonił! jutro zadzwonię i powiem co o tym myślę!
 
Kopacz trzymam kciuki żebyście byli szczęśliwi:) tak miło sie to czyta:)

Dziewczyny ja siarę to mam chyba od 20 tyg. nie dużo ale troszkę;)

Wszystkiego najlepszego mamuśki:)
 
siary nie mam jeszcze, z Olą tez nie miałam, po porodzie po 3 dobach miałam nawal, a potem tyle mleka, że mogłabym wykarmić cale stadko...
swędzenie rąk i stóp to może być zarówno objaw cholesterazy, jak i upałów i puchnięcia...
 
Witajcie!!! byłam ponad tydzień u mamy odcięta od neta, ale i ja i moje już 2 kg szczęścia mamy się dobrze:-)

lecę nadrabiać;-)
 
Mi też humor siada.. jak się sobie w lustrze przyjrzałam... :szok: potwór...
i jeszcze wkurza mnie to że muszę siedzieć w domu :wściekła/y: Niby jeszcze kilka dni i spokój na rok... ale chyba wcześniej coś wykombinuję
 
reklama
ja się dziś czuję jak słoń i chyba to potęguje ten mój humor... piję właśnie kawkę, podłączę tel do prądu (ostatnio z komórki robi mi się stacjonarny, coś z baterią się popsuło, na szczęście już zamówiona nowa) i obejrzę jakiś serial, może jak się odmóżdżę, to wróci chociaż troche humoru
 
Do góry