reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

ehhh kawo ona się po prostu daaaaaaarła jakby ją ktoś obdzierał ze skóry, bez powodu. BO TAK i BO NIE :eek: Bunt dwulatka???
Aż mi dzidzia w brzuchu skacze. Natala padła w końcu. Idę coś zjeść.
Jak sobie radzicie z takim atakiem furii???
 
reklama
Katka - wg mnie najlepiej pomaga jak się dziecko oleje i samo się uspokoi, mój mąż jeszcze mówi N. żeby darła się głośniej i to też zwykle działa, ale ona ma 4 lata :sorry2:
Często jest tak, że dziecko jest niegrzeczne i nagle nabywa jakąś umiejętność np. wymawianie "r", wasze też tak mają?
 
Katka współczuję. Też to przechodziłam niedawno. Ale w naszym przypadku była to kwestia głodu i zmęczenia. Z placu zabaw się nie dawała ściągnąć, szalała, a w chwili gdy przekroczyła próg mieszkania zaczynała się histeria, nawet 40 min.
Nic nie pomagało...
Ignorowałam płacz, szykowałam jedzenie, jak się uspokoiła jadł i szła spać.
Rok temu to samo było na urlopie. Ale zaczęliśmy ją siłą ściągać na jedzenie zanim doszło do stanu krytycznego i juz było ok.

Dzieci też kiepsko znoszą upał i może stąd ten ryk

U mnie też właśnie burza się zaczyna
 
Doti dzięki za zwizualizowanie plis zdjęciami :-)

Hobbit można brać luteine, a duphaston to chyba to samo. mi lekarz powiedział, że powinnam brac do końca 36tc.
jeśli chodzi o szpitale chcę iść zwiedzać borowską - ten szpital mam najbliżej.. choć nie chcę tam jechać jednak jak akcja sie jakoś szybko rozwinie albo jakoś niepokojąco to nie będzie czasu na podróże w inne miejsca. oprócz tego chcę jechać na kamieńskiego i może do oławy.

własnie dodzwoniłam się na borowską, raz w tygodniu jest zwiedzanie porodówki w środę o 13.30. jak sie będę dobrze czuła, przynajmniej tak jak dziś to pojadę już w tą środę. pojadę pół godziny wcześniej bo nie mam pojęcia gdzie jest porodówka oraz chcę znaleźć jeszcze odpowiednią izbę przyjęć bo nie będę szukać z cieknącymi wodami :) a ten szpital jest ogromny i ciężko się zorientować.

uff to dobrze bo następną wizytę mam przełom 36/37 tc to pewnie mi odstawi w końcu.

o zwiedzaniu Borowskiej to wiem, bo planuję tam rodzić :-) Krótka wskazówka dla Ciebie - na Izbę Przyjęć głównym wejściem jakieś 150m prosto aż przejdziesz zielone drzwi z kółkami i spojrzysz za nimi na prawo :-) a na górę na zwiedzanie to idziesz za Izbę dalej prosto aż po lewej będą windy, wjeżdżasz na IIIp. i pod witrażami na przeciw jest punkt zbiórki. Na tym zwiedzaniu dają na kartę ciąży pieczątki które niby dają pierwszeństwo do sal porodów rodzinnych.
To na pewno ze zmęczenia. Głos to ona ma, ciekawe po kim :rofl2: :-D.
Tatuś pewnie powie, że po mamusi :-p
 
ehhh kawo ona się po prostu daaaaaaarła jakby ją ktoś obdzierał ze skóry, bez powodu. BO TAK i BO NIE :eek: Bunt dwulatka???
Aż mi dzidzia w brzuchu skacze. Natala padła w końcu. Idę coś zjeść.
Jak sobie radzicie z takim atakiem furii???

ja mówię mężowi, że jak się nie uspokoi to będzie spał w ogródku. i kończy mąż furię :D swoją bo 1st kind w drodze
 
Hobbit a ty masz umówioną położną? wiesz jak to tam wygląda??
ja nie mam zamiaru rodzić rodzinnie.

Katka no niestety ja słabo to widzę. ty jesteś 3 tyg po mnie to spoko.. chyba że szybciej ci pójdzie. ja ewentualnie mogę jechać na Brochów jeśli przenoszę ciążę :) bo otwierają tydzień po moim terminie..

oprócz na brochów, najbliżej mam na borowską.. słyszałam różne opinie, ale jak przyprze do muru to będzie się jechać gdzie najbliżej.
 
reklama
Nie wierzcie w utratę zębów tylko z powodu ciąży. Najczęściej stosowana wymówka kobiet. Jak ktoś nie dba , to traci. Ciąża j karmienie nie wiele mają do tego.
Nie ma siły,żeby przez 9msc doprowadzić zęby do ruiny:no:
Może dużo zgrzytały w 9tym miesiącu :-D:-D;-)

1,5 godziny darcia się i awantury................... Padam!!!! Moje dziecię przeszło samą siebie...... :szok: :eek::eek:
Współczuję, najlepiej nie dopuszczać do takiego stanu, a jak już się zacznie to wyjść i się nie denerwować.

Kawo, ta burza od ciebie zahaczyła o mnie i poszła do Miki, więc u mnie popadało, lekko pogrzmiało i teraz tylko mży
U mnie też już po :-)
 
Do góry