reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

jagódko - na kiedy planujecie operację? Czy na razie jeszcze nie wiecie jak z terminami w szpitalach?

Ja też planuję oglądanie szpitali, muszę się za to zabrać. Kiedyś w niedzielę wieczorem przedzwonić czy mają spokój i podjechać z M. do jednego i drugiego. Podobno niedziela wieczorem jest najmniej popularna na porody :happy2:

Lilla - czekamy na wizytowe wieści :tak:

Kopacz - ja też spłukana, jeszcze dwa dni do wypłaty mam a w baku pusto, aż się boję M. powiedzieć że kasy nie mam.

Konwalia - proszę, używaj znaków interpunkcyjnych i akapitów, ciężko się czyta taki jeden ciąg znaków bez zdań :sorry2:

Agulam - pewnie z nerwów słabo się poczułaś... Nie możesz tak w kółko się denerwować! Zajmij głowę czymś innym, obowiązkowo. Weź w łapki jakiś naprawdę dobry kryminał - one najszybciej wciągają. :tak:

Kopacz - jak ktoś ci mówi, że nie chodzisz tylko się toczysz i uważasz, że to jest zabawne i pieszczotliwe... to ty chyba zakochana jesteś :-D bo ja za takie słowa miotam gromami... :-D

Życzenia mamie złożone, ciastko zjadłam :) porządek w piwnicy zrobiłam i wstawiłam pranie. Mam wrażenie, że ostatnio ciągle coś piorę :confused: Zastanawiam się cały czas jak wyczyścić wózkowe rzeczy bez prania w pralce. Wymyśliłam, że zrobię roztwór z płynu Lovela bo dostałam próbki i będę szmatką czyścić, bez płukania. Wystarczy??? :dry:
 
reklama
jagódko - na kiedy planujecie operację? Czy na razie jeszcze nie wiecie jak z terminami w szpitalach?

Ja też planuję oglądanie szpitali, muszę się za to zabrać. Kiedyś w niedzielę wieczorem przedzwonić czy mają spokój i podjechać z M. do jednego i drugiego. Podobno niedziela wieczorem jest najmniej popularna na porody :happy2:

Lilla - czekamy na wizytowe wieści :tak:

Kopacz - ja też spłukana, jeszcze dwa dni do wypłaty mam a w baku pusto, aż się boję M. powiedzieć że kasy nie mam.

Konwalia - proszę, używaj znaków interpunkcyjnych i akapitów, ciężko się czyta taki jeden ciąg znaków bez zdań :sorry2:

Agulam - pewnie z nerwów słabo się poczułaś... Nie możesz tak w kółko się denerwować! Zajmij głowę czymś innym, obowiązkowo. Weź w łapki jakiś naprawdę dobry kryminał - one najszybciej wciągają. :tak:

Kopacz - jak ktoś ci mówi, że nie chodzisz tylko się toczysz i uważasz, że to jest zabawne i pieszczotliwe... to ty chyba zakochana jesteś
:-D bo ja za takie słowa miotam gromami... :-D

Życzenia mamie złożone, ciastko zjadłam :) porządek w piwnicy zrobiłam i wstawiłam pranie. Mam wrażenie, że ostatnio ciągle coś piorę :confused: Zastanawiam się cały czas jak wyczyścić wózkowe rzeczy bez prania w pralce. Wymyśliłam, że zrobię roztwór z płynu Lovela bo dostałam próbki i będę szmatką czyścić, bez płukania. Wystarczy??? :dry:



ale sie od rana rozpisałyście :szok:

skorzystam z wiadomości Michaliny zeby zapamietac co do kogo :)

wieści wizytowe beda popoludniu, wizyte mam zaraz u poloznej.

Kopacz - serce rosnie jak czytam ze sie uklada miedzy toba a J. :D

Agulam - popieram czytanie na relaks i zaprzestanie "świrowania"
 
Michalina, a dlaczego nie możesz uprać w pralce?
nie rozbiera się?
Płyn nawet lovela jednak bym wypłukała, mimo, że dla dzieci to jednak chemia.
 
czesc dziewczynki!!
mój mężuś wczoraj zacieszał, że za rok będę dzień matki obchodzić a ja mu na to że on ma jeszcze szanse na dzień ojca w tym roku :) mój jest dosyc powściągliwy ale całuje mi brzuchola czasem i woła małego :)

Hobbit można brać luteine, a duphaston to chyba to samo. mi lekarz powiedział, że powinnam brac do końca 36tc.
jeśli chodzi o szpitale chcę iść zwiedzać borowską - ten szpital mam najbliżej.. choć nie chcę tam jechać jednak jak akcja sie jakoś szybko rozwinie albo jakoś niepokojąco to nie będzie czasu na podróże w inne miejsca. oprócz tego chcę jechać na kamieńskiego i może do oławy.

własnie dodzwoniłam się na borowską, raz w tygodniu jest zwiedzanie porodówki w środę o 13.30. jak sie będę dobrze czuła, przynajmniej tak jak dziś to pojadę już w tą środę. pojadę pół godziny wcześniej bo nie mam pojęcia gdzie jest porodówka oraz chcę znaleźć jeszcze odpowiednią izbę przyjęć bo nie będę szukać z cieknącymi wodami :) a ten szpital jest ogromny i ciężko się zorientować.
 
ja Wam oddam trochę mojego dobrego humoru - chcecie? :cool2:

niby wymęczył mnie tydzień upałów, ale po chłodniejszym weekendzie czuję się jak po urlopie... mam co prawda trochę problemów do rozwiązania, ale któż ich nie ma ;)

ostatnio nie mam apetytu i boję się, że nie dokarmiam kruszyny... jak czytam, co powinna spożywać ciężarna łapię się za głowę, bo nawet na siłę bym tego w siebie nie wmusiła...

zjadłam obiad i powiesiłam pranie. muszę zmyć naczynia i poczekać aż mama wróci z pracy

Kum - ja swojemu też powiedziałam, że być może doczeka się w tym roku dnia ojca :-D
Małgorzatka - może szukają terminu dla Oli? do endo chyba ciężko się umówić
 
makoto nie martw, wszystko co dziecko potrzebuje wyciągnie z ciebie... jednak trzeba trochę dbac o dietę, mama znajomej po ciążach straciła większość zębów.. podobno sie zdarza przy niedoborze wapnia. ja staram się jeść nabiał właśnie. ja jem mniej niz tabela kalorii, ale nie będę jeść na siłę.. a staram się jeść wartościowe rzeczy, choć różnie wychodzi, czasem zjem super, czasem beznadziejnie..

a zapomniałam dodać, że kupilam spodeneczki w pepco, ale bede je nosic po ciazy, mnie gniota w dół brzucha.. zaskoczona była bo mój okrągły zadek zmieścił się w L. ale były tylko różowe.. ale i tak do ludzi w nich nie wyjdę.. za krótkie. i pajaca dla młodego kupiłam :)
 
też słyszałam o przypadku utraty zębów :/ najgorzej właśnie z niedoborem wapnia, białka i żelaza
 
Nie wierzcie w utratę zębów tylko z powodu ciąży. Najczęściej stosowana wymówka kobiet. Jak ktoś nie dba , to traci. Ciąża j karmienie nie wiele mają do tego.
Nie ma siły,żeby przez 9msc doprowadzić zęby do ruiny:no:
 
reklama
No to poprosiłam o burzę i ją dostałam, ale pytanie brzmi czemu przy tym pół Piaseczna płynie????

Katka - tulę, moja też ostatnio nie grzeszy byciem brzeczną :eek:
Mika ma rację - po ciąży miałam więcje ubytków, ale to też kwestia diety :zawstydzona/y: córka lubiła słodkie, a mamusia wcinała :-D
 
Do góry