reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

witam poniedzialkowo :-)
wszystkim mama zycze udanego dnia mamy :-D

ja dzis mialam isc na badania i co? nie chcialo mi sie :-p pojde w srode, dzis mam spotkanie z polozna, jakies edukacyjne cosie prowadzi dla kobiet w ciazy w mojej przychodzi, zamierzam tez poprosic o zmiane lekarza zeby nie isc do tego mojego cudownego, musze sie przejsc do usc :shocked2: eh troche chodzenia mnie dzis czeka, a do tego jestem splukana :no:

co do majtek, tez mam te siatkowe, hartmanna, jeszcze musze dokupic sobie ladna koszule do karmienia bo mam 2 ale takie gorsze :happy2:a przeciez trzeba sie czuc sexy hahaha :-D no i jeszcze jakies podklady sobie zamowie, a raczej ex to zrobi :cool2:
 
reklama
Kopacz to taki ex jakby tylko taką ksywę miał "ex" jak Ksawery :-D bo tak mi to pachnie jednak partnerstwem ;-) czego Ci życzę - jeśli chcesz :tak:
Chciałabyś byście byli oficjalnie parą?
 
Kopacz to taki ex jakby tylko taką ksywę miał "ex" jak Ksawery :-D bo tak mi to pachnie jednak partnerstwem ;-) czego Ci życzę - jeśli chcesz :tak:
Chciałabyś byście byli oficjalnie parą?

no moze i bym chciala, ale ktos tu sie musi jeszcze napracowac, nie ma tak latwo, a tak szczerze to bardzo chcialabym by maly mial normalna rodzine, to moze to "ex" zmienie na "J" ?:-D
 
Witam i pozdrawiam i wszystkim mamusią życze najlepszego mój synek zerwalł mi z ogrodu piwonie i dla mi bo on lubi kwiatki a ostatnio jak szłam na spacer to się przytulał do brzuszka i całował go i mówił dzidzia a ostatnio wczoraj dałam zamist pampersa pieluszke tetrowa i do lozeczka dalam to wolal sisi i wtedy kiedy wolal to tata wyciagnal go a on za chwile zrobil siku taki nasz maly sukces ,a kupe robi do nocnika a jkak zrobi to mowi jacie hehe:p:-) a torbe dla siebie do szpitala zaczne kompletowac jutro dla dzidzi tylko pampersow mi brakuje bo u nas w szpitalu nie trzeba swoich ubranek ale i tak spakowałam bo nie wiem czy akurat w Kłodzku bedzie miejsce w szpitalu i czy tam bede akurat rodzic dlatego wszystko pakuje co sie przyda bo nie wiem jak jest w Polanicy. Jutro wizytuje to napewno sie odezwe na watku wizytowym.Ciekawe jak mała się ułożyła.Bo jak rodziłam Alberta to koszule dawali ze szpitala i ciuszki tez mieli robili wszystko koło mojego synka ja tylko karmiłam na początku a potem butelka była bo pokarm miałam zatruty bo w ciąży brałam leki więc nie mogłam karmić a teraz jest inaczej bo ich nie bire i jestem pod kontrola lekarza i nie musze ich brac bo sie dobrze czuje.A co do siary to ostatnio tez cos zaczelo mi leciec ale nie tak tragicznie.A wiecie co moj synek wczoraj zrobił wsadził miśka do nocnika i cały mokry misiek i do prania bo mi sie przysneło jak on siedzial na nocniku i miał taki pomysł ze misiu na nicniku robi sisi hehe to jest agent.
 
reklama
Heh Katka też o tym pomyślałam. :thumbup:
Kopacz widać, że facet się angażuje, może i bardziej niż wielu mężów w tej sytuacji. ;) więc może nic jeszcze straconego, czas pokaże, w każdym razie nic na siłę :)
Pozdrawiam znad kawki i sernika od mamusi :sly::D
 
Do góry