reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagódka wiem, ale blondynka pojechała samochodem, zamiast autobusem... ale ma przyciemniane szyby i okulary ciemne, więc jakoś dała radę, ale nie polecam....:baffled:

Limonka, ja też czasami mam tak, że jem obiad, mam cukier niski, a na drugi dzień mam ten sam obiad i cukier na granicy.... nie wiem, podobno ma wpływ tez i to co zjesz wcześniej, nawet wczoraj... no i jak jesteś podziębiona, masz infekcję czy coś, to też cukry skaczą, tak mi diabetolog tłumaczył, jak po samym pieczywie razowym (bez dodatku mąki pszennej) z ogórkiem miałam cukier sporo za wysoko (miałam katar i ból gardła lekki, jak się wyleczyłam, cukry wróciły do normy). jak się przegłodzę to też mam wyższy cukier po posiłku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Limonka - też wczoraj spojrzałam na łożeczko i powiedziałam do Adasia: widzisz, wszystko na Ciebie czeka, ale poczeka jeszcze półtora miesiąca :-D takie to niesamowite :-D

Poszłam po Klaudię na piechotę, musiałam przerwę na lody zarządzić, bo skurczy dostałam:no: To już wiem, że raczej niewiele takich spacerów będzie.. Temperatura daje po garach, myślałam, że się ugotuję.

:tak: nie spodziewałam się aż takich upałów... lubię upały, ale jednak nie w ciąży :no: strasznie znoszę dzisiejszy dzień...

byłam u dermatologa - znamię do wycięcia, ale nie muszę się z tym spieszyć. pani była miła, więc zapytałam jak to jest z rozstępami i powiedziała, że jak mają wyjść to wyjdą, nawet przy zapobieganiu drogimi specyfikami. pewnie mam skłonności genetyczne. jedyne co, to polecała natłuszczanie, a po karmieniu - mikrodermabrazja :cool2:

PS. co oni za durne opcje powymyślali na tym forum?? :confused:
 
Hej :)

Ale mnie kręgosłup boli... odwykłam od spania w swoim łóżku już chyba... Ale żołądek się w końcu uspokoił... ufff.
Emyly tak w Czecho jestem. I ja bardzo chętnie, ruszę pupę do ludzi, bo coś się ostatnio wyalienowałam :-p i przez Wasze tematy od razu naszło mnie skojarzenie: Pszczyna - dobre lody :-D

Emyly, Bellina jestem na tak jeśli chodzi o spotkanie. Jedynie jutro mi nie pasuje. Rzucajcie jakiś termin, proponuje godziny popołudniowe, postaram się dostosować.

Małgorzatkar, ale jak miałaś cc z Olą to teraz nie musisz wyrazić zgody na sn i muszą Ci zrobić cc. Także nie przejmuj się wskazaniami tylko trzymaj się tego, że chcesz cc.

Co do opalania ja uwielbiam, ale teraz w ciąży to jedynie ganiam za Młodym, a mnie szybko łapie. Jedynie co, to nogi same dzisiaj na jakies 20 minut z premedytacją wystawiłam.

Nie moge czytać o Waszych zachciewajkach, bo zaraz mnie też dopada :-D!!! Oddam pizzę domowej roboty za arbuza ;-). Kto chętny?
 
ja też tak chcę. Na wizycie muszę popytać gina jak to konkretnie załatwić. Nie widzi mi się czekanie, aż się zacznie, a leżenie tydzień przed tez nie. Wiem, wiem wymyślam sobie jakbym wakacje planowała, ale mam kilka powodów ;-) i niestety żaden nie jest z powodu mojego widzi-mi-się :sorry2:
 
Wróciłam z placu zabaw z moją córką. Ona ma mnóstwo energii a ja to flak :p przyszłam i wpadam. Wszystko mnie boli. Te drabinki i schodki nie są przystosowane dla takich maluchów więc targałam ją stękając przy tym eh...

Dobrze że mąż jest to się nią zajął i mogę się położyć. Zaraz kolacja mycie i spanie. Mam nadzieję że uda się Nati położyć przed 21.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka - nie te siły na placu zabaw, :p ja chyba zacznę je unikać bo w końcu się przedźwigam. Ty też ostrożnie!!

Sokoja - mi pasuje w sumie każdy dzień, może np piątek popołudniu, albo sobota popołudniu?? tak ok 16?

Bellina - a Tobie jaki termin odpowiada??

Trochę prac na ogródku zaliczone, prasowanie też, leżę i się lenię bo m. zabrał Igra na rower i jeszcze ich nie ma :)
Ja też uwielbiam upały ale nie w tym stanie. No i to morze o którym pisałyście, ehh. Pewnie za rok jak Jagoda bedzie grzeczniejsza w aucie niż jej brat

Tak sobie liczę i wyszło mi że gdybym zaczeła rodzić w takim terminie jak Igora to za 3 tyg mogę trzymać już córeczkę... to nie możliwe, yyyy jeszcze tyle rzeczy do przyszykowania.
 
Do góry