reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ogarnelam mieszkanie trochę i lezakuje na balkonie, jeszcze poki kawałek słońca mam...mnie bierze ciężko...ciągle blada chodzę...normalnie wspomagam sie solarium, ale e ciąży sie boję. Już nie mogę sie doczekać jak urodze i pójdę sie posmazyc :)


Buty mam sandały takie typowe sandalowate, tzn. regulowane na dwa paski od gory i pasek na piecie, lubię takie, są wygodne, pasują do spodenek i spodni. Tylko spodenki jeszcze muszę zakupić, chyba do hm trzeba sie przejechać...
 
reklama
ja sie nie opalam nigdy.. nie lubie.. a blada jestem z natury.. ma nie zbyt ładne nogi, jakies blizny, naczynka, krosty - latem smaruje balsamem brązującym z dove i wtedy dopiero ubieram jas spódnice czy cos.. troche widac ze kolor lekko nie naturalny ale opalanie to męczarnia :) wczoraj jak zobaczyłam słońce to nałożyłam pierwszy raz balsam i mam ładny bezowy kolorek :)

dzieki za odpowiedzi o położnych!! zastanowię się bo i tak nie będę płacić za poród rodzinny to sobie wezmę własną położną :) wiadomka - pierwszy poród :) trochę człowiek świruje :)
 
ja nie wystawiam się na słońce nie tyle z obawy przed przebarwieniami czy poparzeniem, ale boję się, że się przegrzeję...
jak nie byłam w ciąży i miałam miesiączkę nie mogłam przebywać na słońcu, bo krwawienia mi się nasilały :baffled:

dzięki za odpowiedzi w temacie butów, a magnez biorę codziennie :tak:


nie ma za co ;-)
kopacz ja crocsy kupuje moim dzieciom,sama nigdy nie mialam.jaki masz model na lato?kupilabym z checia ale ja musze przymierzyc buta a do satcjonarnego mam daleko.normalnei rozmiarowka wypada?

co do opalania to uwielbiam .....byc opalona,lezec na sloncu juz niekoniecznei,minely te czasy:-D barzdiej w ruchu ostatnio sie opalalam npkoszenie trawy,ogrodek itp .teraz nie moge bo mam plamy na twarzy ale nogi szybko mi sie opalaja,wytarczy kilka minut na sloncu i juz mam slady od spodenek:tak:

o takie mam, w sumie we wszystkich tych trzech teraz chodze
11238 2.jpgcrocs653879_240756_jb.jpglopro long vamp plim sneaker white white.jpg


Crocsy te najbardziej standardowe - czyli klapki "ogrodowe" z paskiem, będą teraz w promocji w lidlu, damskie, męskie i dziecięce

takie z paskiem tez bym chciala w sam raz do szpitala i na dzialke potem ;-)

ja sie nie opalam nigdy.. nie lubie.. a blada jestem z natury.. ma nie zbyt ładne nogi, jakies blizny, naczynka, krosty - latem smaruje balsamem brązującym z dove i wtedy dopiero ubieram jas spódnice czy cos.. troche widac ze kolor lekko nie naturalny ale opalanie to męczarnia :) wczoraj jak zobaczyłam słońce to nałożyłam pierwszy raz balsam i mam ładny bezowy kolorek :)

dzieki za odpowiedzi o położnych!! zastanowię się bo i tak nie będę płacić za poród rodzinny to sobie wezmę własną położną :) wiadomka - pierwszy poród :) trochę człowiek świruje :)

co do opalanie, nienawidze siedziec na sloncu bo mnie kur.... bierze :cool2: lubie jak jest slonce, ale jak mam sie oplac (czego nie robie) to mi sie odechciewa i chowam sie w cien :happy2: poza tym od slonca zaraz glowa mnie boli i mi slabo, teraz kupilam sobie kapelusik w ciazy zeby mi glowe chronil troche :-D tez nigdy nie nosilam :no:
 

Załączniki

  • 11238 2.jpg
    11238 2.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 22
  • crocs653879_240756_jb.jpg
    crocs653879_240756_jb.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 23
  • lopro long vamp plim sneaker white white.jpg
    lopro long vamp plim sneaker white white.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 18
Ja zawsze już po majówce byłam czekoladowa, bardzo szybko łapie mnie słońce, najpierw na czerwono, po kilku dniach już jestem brązowa, teraz raczej unikam słońca, boję się przebarwień, poza tym u mnie na ogródku słońce jest do 13 i to najgorsza patelnia, potem już cień. Jak nad Wisłę pojadę, to na pewno mnie liźnie. W sumie ja jeszcze po tamtym lecie mam kolorek, ale wiadomo, że to nie to samo:tak:
O kapelusz! Kopacz super pomysł, mnie korciło w tamtym roku, ale jakoś dziwnie wyglądałam, w kapeluszu i długą grzywą za brwi, teraz z krótkimi włosami powinno być lepiej Trzeba będzie czegoś poszukać:tak:
A wiązane buty niestety już nie dla mnie:no:

Idę prasować, bo w końcu tego nie zrobię, a sterta rośnie..
 
Ja też się nie lubię opalać. Mam taką karnację, że choćbym się ukrywała to i tak mnie słońce dorwie ;-) W ciąży jest inaczej. Nie łapie mnie tak słońce ale też nie jestem w stanie wysiedzieć w upale.

Wiązane buty i i u mnie odpadają, niestety.

Kapelusz świetna sprawa!!! Muszę sobie jakiś sprawić :-)

Nie mogę wysiedzieć w domu, a tu co chwilę coś z pracy... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Zwariuję!. Powtarzam sobie, że jeszcze :-)tylko chwila. Głupia ja..... :dry:
 
Hmm myślałam, że tych balsamów brązujących nie można w ciąży używać. Muszę poczytać :tak:
 
Ja zawsze już po majówce byłam czekoladowa, bardzo szybko łapie mnie słońce, najpierw na czerwono, po kilku dniach już jestem brązowa, teraz raczej unikam słońca, boję się przebarwień, poza tym u mnie na ogródku słońce jest do 13 i to najgorsza patelnia, potem już cień. Jak nad Wisłę pojadę, to na pewno mnie liźnie. W sumie ja jeszcze po tamtym lecie mam kolorek, ale wiadomo, że to nie to samo:tak:
O kapelusz! Kopacz super pomysł, mnie korciło w tamtym roku, ale jakoś dziwnie wyglądałam, w kapeluszu i długą grzywą za brwi, teraz z krótkimi włosami powinno być lepiej Trzeba będzie czegoś poszukać:tak:
A wiązane buty niestety już nie dla mnie:no:

Idę prasować, bo w końcu tego nie zrobię, a sterta rośnie..


na pewno nie wygladalas gorzej niz ja z moimi odstajacymi uszami :-D nadal nie czuje sie piekna w tym kapeluszu ale przy namniej nie kreci mi sie w glowie :-p

wiazane buty.....hm siadam na czyms wysokim i jakos wiaza z noga na kolanie...ale ciezka sprawa :no:
 
Katka mam teraz tysiąc pytań do ciebie :)
słyszałam o tym, że można sie umówić z położną, najpierw pogadać, omówić poród itd.. ale w ogóle nie wiedziałam skąd wziąć taką położną. nie ma oficjalnie na stronach takiej oferty, a jak sobie załatwiłaś położną dla siebie? nie którzy mają jakies znajome. ja chętnie bym się umówiła z jakąś, zapłaciła itp.
i właśnie się zastanawiam czy teraz też sie z kimś umawiasz? skąd wzięłaś kontakt do takiej osoby? skąd wiedziałaś, że jest fajna? gdzie rodziłaś? pytam ciebie bo chyba rodziłaś we Wrocu co nie?

ja trochę dostaje paranoi ostatnio, mam pewną wizje ale wiem, że trudno będzie ją zrealizować jesli nie omówię tego z profesjonalistkę. nie chce rodzic na leżąco z kilku powodów, ale wiem, że położne raczej kładą bo im wygodniej badać odbierać. a poza tym moja wizja może mijać sie z rzeczywistością, dlatego chętnie bym z kims pogadała itd.. drugi powód moich paranoi to zamykanie szpitala do którego się przyzwyczaiłam. leżałam tam już 3 razu w ciągu półtorej roku. poznałam kilka położnych, lekarzy itd.

ja już po drugim praniu, ciepło i schnie. ale mi sie podobają te ciuszki na suszarce :) jutro zacznę prasować.

Kum, ja rodziłam ze swoją położną. We wrocławiu jest to legalne na Kamieńskiego - tam działa fundacja - kosztuje to 650zł, część kasy dla połoznej, część dla fundacji. Może i troche dużo pieniędzy, ale jak dla mnie najlepiej wydane 6 stów w moim życiu i teraz też amierzam z tego skorzystać. Zwłaszcza że czasami tyle kasy się gdzieś tak bez sensu wydaje, że sama nie wiesz gdzie to poszło...

Jak chcesz jakieś namiary na położną to mogę Ci przesłać na prv.

Ja miałam komfort psychiczny, że jakoś tak bezpieczniej się czułam w tej sytuacji, dużo mi ta położna pomogła, załatwiła kroplówkę z oksy jak już miałam wizję kolejnego dnia na patologii, bo był duży ruch na porodówce, wróciłam do swojego łóżka po porodzie - gdzie inne dziewczyny leżały z maluchami na porodówce i czekały az się łóżko zwolni na oddziale.
No i zajmowała się tylko mną, nie latała do innych porodów, dla mnie naprawdę duże odciążenie z lęku przed tym co będzie :)
 
reklama
jagodka od kiedy te crocsy beda?bo jakos miesiac temu byly ale doweidzialm sie po fakcie:dry:

kopacz fajne te rozowe:tak:
 
Do góry