reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Małgorzata u Aru też jest raz lepiej raz gorzej. Zależy od jego humoru.
Ej ja też nie mam zdjęć rodzinnych w ciąży. Może w czerwcu jak cieplej będzie to porobimy na jakimś spacerku :)
 
reklama
Elifit czasu potrzebują te nasze bobasy większe... Moja wczoraj stwierdziła ze ona jest malutka jeszcze i mam jej nie mówić, ze już jest duża dziewczynka....

Idę zmyc podłogę, woła mnie od rana....

Ps. Sorki za znieksztalcone wyrazy i niekiedy brak polskich liter, M zabrał laptopa, siedzę na tablecie i słownik mnie wnerwia...muszę znależć jak go wyłączyć...
 
U mnie przestało padać, piknik nam przełożyli na niedziele, bo ma być już slonecznie, zobaczymy.

Agulam ja tez mogę ci dać nr tel w razie W.

Spać mi sie chce w taka pogodę... Byłam w superpharm kupić kosmetyki do brzucha i cyckow, bo sie skończyły, akurat promocja na dermokosmetyki jest, wiec cenowo trochę lepiej wyszło...

Elicie, moja Ola wczoraj regres zaliczyła.,. Co chwila popuszczala w majtki, rano nie zdążyła do nocnika....

Oj jeszcze nie raz regres zaliczycie, ale po tym jest mega skok do przodu! Mój potrafił ładnie juz wołać i nagle Mu się odwidziało i siusiał jak popadnie...

Hej:)

Makota współczuje wizyty w szpitalu oby cie juz wiecej ta kolka nie lapala:)
Haust kciuki za szwagierka:)
Agulam do poniedzuałku juz niedaleko :)
Arabelka super filmik, niesamowita reakcja ojców :)


U mnie dzisiejsza noc spokojna, bez różnych dolegliwości także sie wyspałam. Dzisiaj znowu musze znaleźć sobie coś do roboty, bo sie zanudze.
A poza tym uświadomiłam sobie, że nie mam jeszcze żadnego zdjęcia z mężem w ciązy :/ Czas to zmienić :)

Oj tez nie mamy żadnego wspólnego-ciążowego... może jak się pogoda poprawi to poproszę znajomą o kilka fotek, ale ogólnie to nie mam jakoś ochoty. Czuję się opuchnięta, gruba i wiecznie nie wiem co na siebie włożyć....
 
Małgorzatka, Elifit wpadki większe i mniejsze jeszcze długo się będą zdarzać. Zwłaszcza w nowym otoczeniu, gdy dziecko bardzo zaaferowane. Trzeba nosić coś na zmianę i już...:tak:
 
Agulam trzymaj się do poniedziałku!!!!
oby ,oby:tak:


to chyba nic zlego jak mama zajrzala czy sie myle? moja wczoraj przekazala przez siostre rosolek,kotleciki:-)


ciekawe, dlaczego tak się dzieje. mam nadzieję, że wytrzymasz do wizyty i okaże się, że to nic strasznego
tez mam taka nadzieje bo wizja szpitala mnie przeraza:-(


jagodka ,malgorztaka dzieki to potem Wam przesle priv z nr tel
 
bellina - ja się do Gliwic nie wybieram. Nie wiem jak długo będziecie ale we wtorek jest Mamo to ja w centrum Katowic.

Tusiaczek2402 - wizyta (wizytacja) mamusi :-) może się nad wami zlituje i obiad przyniesie :-p

Był pan od kuchni! A taki młodziutki chłopaczek :laugh2: ale widać, że kumaty w tych sprawach. Projekt w zasadzie miałam gotowy, na poniedziałek ma kosztorys zrobić... ciekawe ile policzy. Musze sobie jeszcze kosztorys z IKEI zrobić i z BRW.

Zabieram się za obiad bo zupa serowa już na wykończeniu i braknie na dziś.
 
Agulam nie wizyta mamy to nic złego, tylko nie lubię jak ktoś mnie odwiedza a w domu bałagan. Nawet mama;)
Ogólnie przez tą chorobę w domu maruda jestem i nie mam ochoty na towarzystwo. Jeszcze mnie zestresowala bo stwierdziła, że brzuch mam nisko i na jej oko zaraz urodze. No cholera
 
U mnie przestało padać, piknik nam przełożyli na niedziele, bo ma być już slonecznie, zobaczymy.


Spać mi sie chce w taka pogodę... Byłam w superpharm kupić kosmetyki do brzucha i cyckow, bo sie skończyły, akurat promocja na dermokosmetyki jest, wiec cenowo trochę lepiej wyszło...

Elicie, moja Ola wczoraj regres zaliczyła.,. Co chwila popuszczala w majtki, rano nie zdążyła do nocnika....

Elifit czasu potrzebują te nasze bobasy większe... Moja wczoraj stwierdziła ze ona jest malutka jeszcze i mam jej nie mówić, ze już jest duża dziewczynka....

fajne są takie pikniki przedszkolne :) jak ja Wam zazdroszczę tych starszaków!

na odpieluchowanie potrzeba dużo cierpliwości. Ola dzielnie walczy :)

nie mam już siły na te kremy na cycki i na brzuch :( to nic nie daje! mam rozstępy na piersiach. próbowałam kilku specyfików i nic :no:

Oj tez nie mamy żadnego wspólnego-ciążowego... może jak się pogoda poprawi to poproszę znajomą o kilka fotek, ale ogólnie to nie mam jakoś ochoty. Czuję się opuchnięta, gruba i wiecznie nie wiem co na siebie włożyć....

musisz zrobić fotki, pomimo złego samopoczucia, bo później będziesz żałować. też muszę się za to zabrać.
 
reklama
ja planowałam sesję ciążową, ale jak zobaczyłam sesję rodzinną siostry z 2 tygodniowym Kacperkiem to zmieniłam plany :tak: Pięknie im to wyszło :tak:

Mateusz przyszedł z przedszkola i mówi "mama wiesz co? mam niespodziankę dla ciebie, ale nie powiem nawet za cukierka, bo pani nie kazała" :-D

położna pojechała - nawet konkretna babka i doświadczona matka - 5 dzieci ma :szok: na koniec stwierdziła, że fajnie się rozmawia z tak świadomą mamą i ciężarną :zawstydzona/y::-) Hihi miło takie coś usłyszeć :tak:
 
Do góry