reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
witam dziewczynki:)

oj malgorztaka chyba lepszej pogody nie zapowiadaja:no:

haust to&&& za szwagierke:)jak jej idzie?wiesz cos?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wczoraj wizyta u gina sie nie odbyla:-(na dzrwiach byla kartka ze z przyczyn niezaleznych od siebie nie przyjmuje ,prosze dzwonic wpiatek ,kurka dzwonie od rana i jest nieosoagalny:no::-(wczoraj sie juz nastawilam ze mnie zbada ,cos sie dowiem a tu d.upa blada,................................w nocy sie obudzilam bo mnie brzuch bolał ,tak okresowo,na szczescie przeszlo.....ale jak lekazr nie odbierze dzis tel to chyba pojade na IP



milego dnia WAm zycze mimo paskudnej pogody:)))
 
Małgorzatka też coś mi się wydaje, że ładniej do jutra raczej nie będzie :-( Ale życzę Wam duuuuuużo słońca i ciepła :tak:

Agulam właśnie dostałam sms od szwagra, że wszystko się zatrzymało i obawiają się, że odeślą ich do domu :szok: Mogą tak zrobić? Chyba nie, co? Przecież już 9 godzin rodzi - ja bym nie dała się odesłać po takim czasie
 
Małgorzatka też coś mi się wydaje, że ładniej do jutra raczej nie będzie :-( Ale życzę Wam duuuuuużo słońca i ciepła :tak:

Agulam właśnie dostałam sms od szwagra, że wszystko się zatrzymało i obawiają się, że odeślą ich do domu :szok: Mogą tak zrobić? Chyba nie, co? Przecież już 9 godzin rodzi - ja bym nie dała się odesłać po takim czasie

tez mi sie wydaje ze nie powinni odsylac skoro zaczela sie akcja porodowa...i nagle sie zatrzymala, to nie podaja oksytocyny na skurcze albo cos zeby jej pomoc?jak slysze o tych naszych szpitalach to zal duupe sciska :angry:
 
Hej
Makota współczuję kolki. Nawet nie wiem co to ale łącze się w bólu. Oby nigdy więcej.
Małgorzata ja też mam mniej cierpliwości. Ciekawe czy to ciążowe hormony czy po prostu.
Haust trzymam kciuki. Nie powinni ich odesłać. Co najwyżej cc jej zrobią jak mi.
Arabelka przeslodki filmik i pomysł super. Szkoda że nie w PL ;)

Ja się dziś źle czuje. Wyobraźcie sobie że ZNÓW mam jęczmień na oku :( do tego bolą mnie zęby na szczęście we wtorek dentysta. . I musze m poprosić o masaż bo mnie w karku boli i na barki promieniuje.

Z dobrych rzeczy to Aru zrobił rano siku do nocnika :)

U mnie dziś też leje i wieje. Miałam jechać badania porobić bo w czwartek wizytuje ale to w pn pojadę. Od soboty ma się poprawić pogoda.
 
Ostatnia edycja:

Szok! Ja mam moze 1/5 Twojej szafy...
U mnie wszystko sie mieści w dwoch szufladach niewielkiej komody...

Mnie w nocy dopadla kolka nerkowa i pojechalam na IP. Dostalam jakas tabletke, mialam usg, polezalam i przeszlo, wiec nie zatrzymywali mnie na obserwacji. Wiedzialam, ze ta kolka bedzie mi dokuczac pod koniec ciazy :( od kilku dni zle sie czulam. Teraz nawet spac mi sie nie chce :-(

Ewa - a Ty jak tam?

Makotka, współczuje! Dobrze ze po lekach jest lepiej. Z doświadczenia polecam sok zurawinowy, do kupienia w aptece lub sklepach ekologicznych. Działa cuda.

Czy u was też tak leje i zimno? Brrrr nie chce sie nosa wystawić za drzwi...

U mnie piekne slonce od rana i cieplutko. Zapowiada sie cudny dzien.
 
Coś mi się wydaje, że Aru już jest coraz bliżej końca odpieluszkowania :tak: gratulacje.

Pogoda - proszę was! masakra jakaś, wieje, leje. Armagedon. Ale ta pogoda wpływa też chyba na małą, bo jest tak niemrawa... już dawno taka nie była. Rusza się tyle co nic. Nawet wzbudziła na chwilę mój niepokój ale postanowiłam nie panikować. Poza tym mam wrażenie, że albo się odwróciła albo główką zaczęłam na pęcherz uciskać bo co chwilę mi się chce siku a wcale dużo nie sikam.

Agulam - a nie możesz podejść do innego gina na wizytację w zastępstwie. Jak masz się niepokoić to śmigaj na IP.

Tusiaczku - ale żeby tak męża na kanapę bez awantury :-D

Elifit - ja właśnie też bym się musiała do dentysty wybrać, tylko że boję się (człowiek dorosły a głupi...) ale zostawię to sobie na później, jak ciążę przenoszę to wtedy pójdę, może ze stresu urodzę :-p
 
Hej :)

A mój się cieszy na pogodę. To ten typ co słońca nie lubi...
Myślę czy nie jechać jednak jutro na Śląsk i po drodze nie zahaczyć o to usg 3d/4d darmowe w Gliwicach, Może się uda jakoś wbić. Wybiera się któraś może jutro?

Katka i jak tam prezent? Obudziłaś męża minutę po północy? :-) I w czerwcu pewnie też jeszcze na Śląsku będę, mój A. został poproszony na chrzestnego. Czekamy na info kiedy dokładnie.
Makota nie zazdroszczę kolki. Miewam też problemy z nerkami, więc wiem z czym to się je. Dobrze, że ulżyło i mam nadzieję, że wracać nie będzie.
Agulam faktycznie jak się martwisz, to śmigaj na IP, lepiej sprawdzić.
Haust też mi się nie wydaje by ją mogli odsyłać po takim czasie. Bo odsyłają to chyba po pierwszym badaniu zazwyczaj jak coś.
Elifit brawo dla Aru, trzymam kciuki za dalsze powodzenia :-)
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi w sparwie lozeczka na pietrze:))


Katka
100 lat,100 lat:))))))

Michalina no wlasnie nie mam/nie wiem za barzdo do kogo bo do jednego chodze od kilku lat:)jesli moj gin nie odbierze to pojade na IP do szpitala w ktorym on pracuje

elifit gratki dla synka:)))brawo terazjzu z gorki bedzie:)

makota wspolzcuje kolki

haust bez sensu by bylo jesli odeslali by ich do domu:no:


dziewczyny nasunelo mi sie mysl,nie mam neta na tel i w raziie 'w' nie mialabym jak wam cos napsiac.czy moge ktorejs z Was podac swoj nr tel i odwrotnie?moze moderatorce?co o tym myslicie?


u nas tez wieje strasznei ,ale chyba przestalo padac,,,,,,
 
reklama
Michalina, ja byłam przedwczoraj u dentysty na przeglądzie. Wszystkie zabki mam ok ale pani dr zdjęła mi kamien i teraz sie czuje jakbym miała nowe zeby :)
Wczesniej byłam u dentysty w 6-7tc i wówczas miałam naprawiany ubytek. Dostałam nawet jakies znieczulenie w żelu.
 
Do góry