reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Doti ale po córce miałaś, czy dostałaś od kogoś w spadku? Bo ja tylko po córce, znowu żadnego spadku nie dostałam, bo małych dzieci u mnie w rodzinie nie ma:-p
 
Dzięĸi dziewczyny :-D

Dalej mnie ten makaron z serem męczy :baffled: to nawet zgaga nie jest :baffled: Litości!!!
Mam nadzieję, że chociaż dzisiejszą nockę prześpię w miarę normalnie. Macie jakieś pomysły na bolące biodra??? Chyba nie... Eh. Ja przed ciążą uwielbiałam spać na brzuchu a teraz albo na prawym boku...... albo na lewym.... Fest wybór :wściekła/y:

Bellina ja planuję na śląsk wybrać się w czerwcu chociaż na chwilę ;-)
 
Padam na twarz:/ tyle rzeczy ogarnęłam i czuję się jakby czołg po mnie przejechał. Chyba przesadziłam troszkę ale caluśki dzień sama byłam i nudziło mi się strasznie:/ Na dodatek sąsiedzi z góry mają zepsuta pralkę a dalej piorą i co drugi dzień zalewają nam kuchnie i nie pomaga wcale że chodzę do nich i zwracam uwagę za każdym razem. Chyba muszę to gdzieś dalej zgłosić. Cóż za tępi ludzie :baffled:

Daqpra myślisz, że to samopoczucie może mieć związek z cukrem?? Jak wstałam był dobry a poza tym nawet nie pomyślałam o tym bo inne dziewczyny miewają podobne "akcje" w nocy.

Co do ubranek to i ja muszę zdjęcie wstawić :D Mam ich sporo ale dlatego, że zamówiłam tą mega pakę :) Sama osobiście kupiłam parę takich sztuk "wyjściowych" bo nie mogłam się oprzeć :D

Dobra spadam spokojnej nocki życzę wszystkim i przede wszystkim przespanej :)
 
reklama
Do góry