reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam porannie,
Psota, Maqnio ?halooo odezwac się
Morgenrood jak się zjawisz to pisz co u bliźniaków
Corin przetrwasz- spojrz na Maqnio- jest dowodem na to że mozna kochana- gadzety dla dzieciaków Mailuj cudne- masz łeb kobietko i serce:*
Tesia no bo ty ranny ptaszek zawsze byłas a my jednak w wiekszosci nocne marki i zawsze cos umyka:)
Wydrusia, konwalianka, mimi fajnie ze od rana jestescie pełna parą;)

Nie ma co się denerwować, tylko jest takie powiedzonko mądre..."jeśli wchodzisz między wrony......"- no!
Forum budowane było na naszych emocjach, przezyciach, troskach i radosciach. Fajnie jak cżłonków przybywa ale jak by nie było trzeba czasem umieć się znaleźć i nie zawalac cąłego forum swoją personą.Przykro mi ze tak piszę ale taki wlasnie był powód czucia się obco na własnym forum większosci dziewczyn....
Wszystkim mamom życzę miłego dnia.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sesti that is exactly the point:)

Mateuszkowa spójrz na to co piszesz i w jakich ilościach ,czasem trzeba i na siebie krytycznie spojrzeć a potem mieć żal do innych...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej babolce:-D Powiem Wam ze jestem tak codziennie zestresowana ze dziecko zaczyna mi sie zmieniac na gorsze i chyba w koncu uwierze ze jak mama zła to dziecko takie samo :nerd: Nie moge tego wszystkego ogarnąc :-(Zbyt długo nic nie robiłam .
 
Ojej jak milo widziec lipcoweczki! Wchodzilam tu z mysla ze bedzie do przeczytania jedna strona a tutaj prosze wrocily nasze drukareczki i jest co nadrabiac:-)

Mateuszkowa dziewczyny maja chyba na mysli ze jest Cie wszedzie pelno.

Margerita co sie dzieje?? Mama zla? Przeciez Ty mama dobra:-) I z czym zbyt dlugo nic nie robilas?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!Jestem w :szok:!O co chodzi,może my te które zaczęłyśmy od niedawna pisać wcześniej miałyśmy jakiś powód żeby nie pisać.Może będzie lepiej założyc nowy wątek...... .Uwierzcie że nam też jest trudno wbić się w Was,i sory!


Mamo Franusia my w gondoli prawie wogóle nie jeździliśmy,tylko w foteliku a teraz od dłuższego czasu w spacerówce na półsiedząco.A poduszeczkę już dałam maluszkow iale taką bardzo płaską.

Kociata sto latek dla dzieciaczka,jeśli któraś dzidzia ma dziś również pół roczku to 100 latek.
 
oooo Matko!!!! Dziewczyny moje kochane JESTEŚCIE!!!!! Fajnie wejść i widzieć "Stare baby" (bez urazy:p) ja dużo czytam - mało piszę ale przecież wiecie jak jest:-D co do nowych dziewczyn - cieszymy się, że jesteście ale dajcie dojść do głosu i nie ignorujcie nikogo bo prawda jest taka że my tu jesteśmy od dwóch kresek i znamy się dobrze i Was również chciałybyśmy poznać ale musicie nam dać szanse na to!!

Wydruś pokoik Lilunia będzie mieć? super!! a co planujecie kupić? Milenka ma pokój i teraz lubi w nim przebywac bo jest kolorowy, pełno zabawek i nie wie gdzie ma patrzeć:-D udanych zakupów:*

Corin główka do góry Ty nasza utalentowana kobietko!! Ewcia może teraz ma taki okres i później będzie ładnie spać? dla dzieci wszystko:*

Mimi, Tesia, konwalianka :*:*:*:*:*:*:* buuuzi :*


A u nas nocka ok, dwie pobudki na jedzenie ale ja ją już wyczułam i jak zaczyna się wiercić to szybko butla i Milena nawet nie ma szans otworzyć oczu:-D tylko z dziennymi drzemkami od kilku dni mamy problem. Strasznie walczy przed zaśnięciem, płacze, krzyczy, przekręca się czego efektem są ulewania i wymioty. Swoją drogą Wasze dzieci też tak ulewają? My już zagęszczamy nutritonem i kaszką i ona dalej ulewa mniej bo mniej ale jednak. Z jedzeniem tez się zrobił problem bo trzeba z siebie debila robić by ją zabawić i wtedy trzeba karmić na akord. Masakra!! ale poza tym jest przekochana. Przebrać nie możn bo w sekundzie jest na brzuchu, z brzucha zaraz na plecach i tak w kółko, ona potrafi z jednego końca pokoju dopełzać na drugi i mega słodko kręci się wokół własnej osi:-D
 
reklama
Do góry