reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dziewczyny, macie sposoby na plamy z jedzenia - marchewki przede wszystkim.... niemieckie mydełko spokojnie sobie radzi z kupkami mlecznymi, ale przy słoiczkowych wymięka.... no i śliniaki też całe w marchewce.... a nie chcę ace używać....
 
reklama
Witam,
Balkan super, że u Was nocka przespana, no i zdrówka co by katar odpuścił na dobre!ja ostatnio dostałam próbkę odplamiacza Ariel w rosmanie i nawet poschodziło, ale najpierw zapieram od razu po upaćkaniu;)
MamaFranusia ja już też przesadziłam Liwkę, nawet nie z tego powodu, że gondola była za ciasna, tylko młoda jak się obudziła to wolała patrzeć na świat.Dno miałam podnoszone ale mała ma taki śliski kombinezon że zaraz mi zjeżdżała. Teraz jeździmy spacerówką i zarówno mała jak i ja jesteśmy baaardzo zadowolone:happy:
Corin współczuję nocek, oby szybko mała zaczęła pięknie spać, moja Liwka dziś lepiej, ale ciii nie chwalę;-)
Wydrusia no to zrobiłaś powitanie....może tu właśnie taka atmosfera wcześniej panowała...tu fakt, udzielam się krótko i dopiero po porodzie, ale na samym początku ciąży też zaglądałam, niestety starszak+praca+studia nie pozwoliły na udzielanie się i na tym forum, myślałam że jak znalazłam w końcu czas i zaczęłam tu nie tylko zaglądać ale i też przebywać to wejdę w atmosferę forum, ale widzę, że "stare" lipcówki tego sobie nie życzą, a szkoda.... udanych zakupów!

Co do fotelika to ja jestem zdania że MUSI być bezpieczny, a bezpieczny znaczy sprawdzony w testach. Jak można sobie tv wziąć na raty to fotelik chyba też...przecież nie użytkujesz go przez kilka miesięcy tylko przez co najmniej 2-3lata. Mój starszak do teraz jeździ MCtobi a ma 3.5 latka, na pewno z rok jeszcze w nim będzie jeździć.To też zależy od dziecka i jego gabarytów.No i pisanie że przy wypadku i ten nietestowany i ten testowany się rozpadnie jest kompletną bzdurą!

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
wydrusia - młody (chyba) przechodzi klasyczny skok. Od 25.12 baardzo źle śpi i jest maruda. Paza tym jedzenie też nienajlepiaj, ale teraz już nowości: noga w buzi, za rączki podnosi się do siadu, staje na czworaka.... Muszę się jeszcze zebrać trochę w sobie żeby wytrwać :-)

balkan u mnie ten sam problem, a banan nie schodzi - nieodwracalnie.
mimi - vanish chyba tak jak piszesz tylko na "świerzo" działa

Corin - nie wiem czy mogę ale spytam - jak szwagier? Nie wim czy coś pisałaś czy przegapiłam...
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie porannie :)
Tuz po 5.00 maly zrobil sobie pobudke.. już mialam go brac do łóżeczka, ale stwierdzilam – nie – krzywda mu nie jest, nie placze tylko gaworzy ! i się smieje w glos, podalam pozniej pare razy smoka i usnal.. spalismy do 9.00 :) chyba za dlugo bo az mnie glowa boli…
Po śniegu nie ma ani sladu, niestety :(
Teraz kawusia i śniadanko ..trzeba się dobudzic..
Asica- brawo dla malego, pewnie zaraz usiadzie
mamaFranusia – my jeździmy w gondoli dalej, fakt malemu nudno i nie chce tak ale ja mu podnosze opieradelko i siedzi, mialam nadzieje ze nie wyrosnie z niej Az się zima skonczy – teraz nie wiadomo kiedy przyjdzie nawet ;/ co do poduszki to u nas nie ma nigdzie, na samym początku polozna poradzila żeby w łóżeczku pod materac wcisnąć plaska podusie – taka jak jestw zestawach z kolderka dla dzieci, żeby gora materacyka była lekko uniesiona – dobroczynny wpływ na szczeke malucha, ochrona przed zachłyśnięciem – nie wiem jak bo to naprawde jest Malo widoczne podwyższenie ale tak ma być, w wozku mielismy recznik wlozony pod gorna czesc „materacyka” to mialo być cos ala w szpitalu te wozeczki ..
elzbieta – moje dziecko lubi siedziec w łóżeczku ale łóżeczko mam w 2 pokoju, kojec chce do salonu gdzie przebywamy przez większość dnia, targanie łóżeczka tam i powrotem odpada..
wydrusia - ? naprawde milo ze odzywaja się „stare lipcoweczki” które znaja się od bardzo dawna….. rozumiem ze mamy które odezwaly się dopiero po porodzie nie powinny się udzielac a jeśli tak to tylko w malych ilościach .. ? przykro troche..
 
Tesi witaj Kochana! Mateuszkowa Tobie jest przykro a co mamy powiedzieć my stare lipcówy,przezywałyśmy razem od początku każdy dzień,każdy skurcz i każde rozpakowanie,chwilkę nas nie było tutaj i wracamy a tu jesteśmy ignorowane przez nowe jak powietrze....
 
mimi - madrzyc ? wlasne zdanie to nie madrzenie.. kazdy ma do niego prawo, borni go, pokazuje argumenty za, uzasadnia.. naprawde nie sa mile takie posty .. jesli chcecie zrobic forum tylko dla siebie to zaznaczcie to na samym poczatku i kazdego nowego goscia przywitajcie taka informacja.. nie wiem co mam sobie mysle, naparwde was polubilam i duzo mi to forum dalo, wrzucilam na luz troska o jedzenie malego dzieki ani ktora mnie zbesztala - no tak sie poczulam, ale podeszlam do tego - nie to nie - jest mi lepiej dzieki temu....
wiec do dalej.. ?
 
reklama
Do góry