reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Margerita to pomysl sobie ze robisz to wszystko dla dzieciaczkow, bo bedziesz miala z tego kase zeby im dobry byt zapewnic. A ze dzieci odczuwaja nasz nastroj to prawda, chociaz ja tez jakos w to nie wierzylam na poczatku. Szkoda tylko ze jak my spiace jestesmy to one tego nie rozumieja;p I nie zamartwiaj sie, jak juz wszystko ogarniesz to bedzie lepiej! A poczatki zawsze sa trudne:tak:
 
reklama
To ja juz niebende sie wypowiadac ,wsio zostalo powiedziane i kropka,u mnie pokoj Malej narazie nie wchodzi w rachube ,miescimy sie na stanci jak narzie kuchnia 1 pokoj i lzienka.ale moze kiedys sie dorobimy ,ale w tym kraju to chyba nieppredko:no:Margerita duzo sily i wytwalosci &&&, patrycja mimi wydrusia witajcie wszystkie mamusie:-)
 
Tesia nie wiem jak Ty, ale ja zmierzam wygrac w totolotka:-) I kupie dom z basenm i kortem tenisowym (bo chialabym sie nauczyc grac:-p) i zatrudnie sprzataczke:-)
 
Asica:-) Teska ja gram jak duzo wygrac mozna:-p Takie standardowe wygrane mnie nieinteresuja ahahahah:-D


Osobny watek dla nowych mam powstal... Naprawde myslicie ze to konieczne?
 
No i zapomniałam napisać co u nas. Ja w toku rehabilitacji jak wiecie, z panem reh, jetesmy juz na TY:p:p:p ( wiem wiem Alex już by oczami wyobraźni juz by widział niecny wystepki z mej strony hehe ale nieee haha.
Natalka zębule ma dwa i jak na ząbkowanie to sprawuje się na 3 z plusem w porywach 4. Takze daję radę;)
 
reklama
Postanowiłam wziąc się w garśc i zacząć mysleć pozytywnie. mam nadzieję, ze będę trzymała sie postanowienia i jakoś dobre fluidy przepędzą problem.
Połozyłam Milę spać i zasiadlam do śniadanka. Jajecznica z 2 jajek na beztłuszczówce i 2 kromki chrupkiego z pomidorem. Do tego zbozowa bez cukru.Więc jak widzicie dalej jestem na diecie. Mimo zdrowego jedzonka i ćwiczeń spadło mi tylko0,5 kg w 10 dni. jakiś koszmar. Głodzić się nie moge bo karmie , więc co wiek i metabolizm??? Nigdy nie miałam problemów ze schudnięciem a tu nagle klops,. Glupie 5 kg jest problemem...........
Prócz tego dzis mamy księdza ale musi go przyjąć Maciek sam bo mamy rehabilitację Mili we Wro w nowym osrodku. Na pewno sobie poradzi a mimo to się stresuje. My ze wzgledu na godziny wieczorne dziś i poranne jutro będziemy spac u sister bo P ma na rano do pracy i nie mialabym czym rano jechać. Sister ma wolne to0 nie tylko pozyczy mi auto ale też pojedzie ze mną rano do lekarza.
Pogoda u nas wstretna, zaraz biorę się za szybki porządek a jak Mila się obudzi pedzimy po świeczki.

Witam wszytskie i mam nadzieje, ze jestem ogólnie spamietana. teraz musze się wdrozyć na powrót:-D
 
Do góry