reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

maly obudzil sie okolo 15:30 zjadl deserek i poszlismy na 1h pospacerowac, potem przy mleku usypial. wybudzilam go i bawilismy sie, ale on byl taki marudny ze wykapalam go wczesniej dojadl mleczko i poszedl spac o 19. a teraz co 10-15min sie wybudza i nie wiem o co kaman.

psotka, ja nie wiem na czym polega to badanie, ale jak pisalas ze ty po tym sie zle czulas, to pewnie zaszkodziloby dziecku. kciuki za dobre wyniki. buziaki dla Dawidka
sestina brawa dla Nataliki
 
reklama
psota - musisz zmienic lekarza bo ten to jakis niekumaty.. co on mysli ze "jeden we wsi jest " ? nie te czasy....
silwia - moj tez byl swojego czasu taki marudny jak go budzilam rano na 1 karmienie, az przestalam i czekam az sam sie obudzi, spi dluzej godzinke a zupelnie inne dziecko!!
asica - moj tez juz spi - mam nadzieje ze nie wybudzi sie ;/ bo ostatnio ma jakies dziwne spanie..
wisienko - przepis super, pierniczki wyszly pyszne, czesc schowalam do pudelka i odczekam te 2 dni i sprobuje ;-)
 
Psotka dobrze zrobiłaś, przytulaski dla Dawidka :***

Magia bidoki Wy :-( oby Staś nie podłapał a Łukaszek szybko wyzdrowiał. I kopnijcie w dupska te wszystkie choróbska :-D

Sesti brawo dla Nati za apetycik :tak:

Mateuszkowa nie trzeba być aktywnym, nic a nic ;-)

Szymek śpi, ja zakupiłam większość prezentów - niech żyje Allegro!! Jeszcze zostały mi dwa, które wiem co tylko muszę kupić gdzieś w "normalnym" sklepie i jeden o którym nie mam pojęcia.
 
a alex jak miał katarek to nic nie robiliśmy, tylko na wieczór gruszeczką troszkę odciągaliśmy i jakoś minęło bez nerwów. Ale może to tylko taki lekki katarek był... :sorry: za to kaszlał ponad 2 tyg :crazy: ale w koncu też minęło...

a ja dziś na ostatnie zakupy wybyłam, kupiłam stół do jadalni i krzesła i nareszcie KONIEC. jeszcze TYLKO posprzatać i można świętować :-)
 
Ostatnia edycja:
asica, mateuszkowa zle napisalam, ja go nie wybudzilam ze snu.tylko to juz byla godzina po 17 a on mi przysypial przy butli. teraz cos mu chyba dolega bo sie wybudza non stop.
 
reklama
alex, juz sama nie wiem, nigdy tak nie robil. a jak go wezme do lozka razem z nami to spi. nawet sie nie wybudzi w nocy.

magia zdrowka dla lukaszka, sorki ale przez te wybudzanie alessandra to kompletnie zapominalam tobie odpisac.
 
Do góry