reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Miczka chwal sie skad taka przesylka bo nie aTy jedna lubisz takie niespodzianki:-p

Konwalianko ale tego zeza u Tymka widac zawsze? Czy tylko na zdjeciach? I masz racje ze lepiej isc do okulisty skoro Ty tez mialas takie problemy.
 
Kkasiulka nikt kataru nie lubi;-) Jak Karoline dopada to smarujemy mascia majerankowa, robimy inhalacje i mam lekko materac podniesiony.

Konwalianko to mnie zaniepokoilas troche, moze ja tez powinnam to sprawdzic?
 
kasiulka - no toz to odkrycie, ;-) ale co?? ;-)
my kataru poki co nie mamy tylko mamy kozki troche zoltawe :eek: czasem pomagam sobie patyczkiem do uszu zeby je mu wyjac..
ale slyszalam ze te aspiratorki do noska sie sprawdzaja no i olejki eteryczne np. na pieluszke tetrowa kilka kropelek i powiesic gdzies w poblizu brzdaca

miczka - widze ze napisalas co i jak - ja tez sie zarejestrowalam ale tam trzeba byc aktywnym i to bardzo ;-)
 
Cześć Mamuśki!

Przczytałam co u Was, ale nie pamiętam co i której miałam napisać.

Jestem tak wściekła, że aż mnie nosi, poszłam do gastroenterologa z Dawidkiem, a ten idiota zlecił Małemu rtg z kontrastem! 5miesięcznemu dzieku kontrast... Jak powiedziałam, że się nie zgadzam na to badanie, to stwierdził, że on dziecka leczył nie będzie! Wku*wił mnie strasznie!!!

Wisieńko, dziękuję że przyjechaliście i że mogliśmy spędzić taki cudowny weekend! Buziaki dla Miliusi i Pawła:)

Kkasiulka, ziele tymianku polecam.
 
reklama
psotka no mi też ten kontrast się nie podoba.... Ja miałam robione tydzień po porodzie (choć nie wiem czy to taki sam kontrast w każdym razie podawany dożylnie) to pani która mi podawała powiedziała, że według literatury to nie powinno z mlekiem przejść ale ona jako matka by przez jakieś 3 dni po tym nie karmiła... I tak też mi na wypisie ze szpitala napisali (nawet 5 dni). A jaka to ilość przejdzie z mlekiem a jaka bezpośrednio.... ale z drugiej strony to lekarz powinien wiedzieć co robi i jeżeli trzeba... no trudna decyzja...
 
Do góry