reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Heloł:-)
My dziś pierwszy dzień w szkole po dwóch tygodniach nieobecności i zgadnijcie co się stało??? Łukaszek ma rotawirusa. A niech to. Ledwie wyleźliśmy z kilku infekcji pod rząd to teraz rota, nosz! I mam nadzieję, że Staś nie podłapie, bo przecież na piątek 10 raz przesuwałam szczepienie. O kant d***y to potłuc.
 
magia - no taki urok takiej pogody i pory roku ;/ trzymam kciuki za synkow - obydwu - zeby jeden szybko zdrowial a drugi nie chorowal :)

a ja zamknelam sie w kuchni z laptopem i pieke :D w zasadzie teraz to podjadam miod z przyprawa korzenna..mniam mniam..jakie to smaczne !!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania, możesz pogadać o tym z pediatrą, i zapytać ale nie stresuj się.. to pewnie minie jak mówią..
kasia, dokładnie tak jak dziewczyny piszą.. mnie jeszcze mowiła, że jakby sie utrzymywał katar, to można przez 3 dni nie dłużej psikać po 2 krople nasivinu soft (dla dzieci)
Magia, tulę, oby łUKASZKOWI rzeszło bez większych problemów a Staś uodprnił się na wsze czasy
psotko, dziękuję Ci kochana i współczuję lekarza.. skonsultuj z innym może
 
kkasiulka my wyleczyłysmy katar ( ale był bez koloru)w taki sposób: nawilżanie pokoju, obok łózka garnek z naparem z tymianku na zmianę z olejkiem sosnowym( praktycznie non stop cos parowało), kilka razy na dzieć sol fizjologiczna do nosa z odciąganiem fridą, i na noc przez 3 dni Nasivin. Jesli zrobi się Wam katar zielony to juz lekarza,,,,powodzenia
psota cholercia, jak to wobec tego zamierzasz rozwiązać?jak Dawidek wogóle się czuje?
A ja muszę się Nati pochwalic- po raz pierwszy dzis zjadła CAŁY słoik zupki z mięsem i CAŁY słoik owoców!!!!
 
Konwalianko, nie ma za co:) dziekujemy!

Sestinko, zażądałam zmiany lekarza, w środę odbieram wyniki i idę z Dawidusiem do innego gastroenetrologa.
 
reklama
Hej Kochane.Psocia dziewczyny mają rację skonsultuj z innym lekarzem i trzymam kciuki by wszystko było dobrze!Mój Natulek dziś megaa marudny i płaczliwy był,dziąsełka bolą ech...smarujemy maścią ale to nic nie daje:(Teraz usnął bidak.Dostałam dziś paczkę od mamy i m.inn fridę,mam nadzieję,że pomaga w zwalczaniu katarku,widzę,że używacie?Pozdrawiam wszystkie mamusie i słodkie dzieciaczki.Dodiś mała w sukieneczce od chrztu laleczka że hoho:)
 
Do góry