reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Micka nie jesteś jedyna... ja też małą do łóżka wzięłam tylko 2 razy już nad ranem koło 8 po jakiś fatalnych nocach jak chciałam jeszcze chwilkę usnąć... ale jakoś tak nie potrafię... ciąglę się wtedy boję, że coś jej zrobię...
 
reklama
Miczka sto lat dla solenizanta! Ja tez z mala nigdy nie spalam, bo zwyczajnie sie boje i nie widzialam nigdy takiej potrzeby:)

sesti basieniak dla wWas rowniez wszystkiego najlepszego! To co, jak dzieciaki wieczorem zasna to imprezka urodzinowa na bb?:-)
 
miczka - 100 latek dla synusia!!!!

Ej patrzcie co mój cudak wyprawia obok mnie jak siedze na BB. Jak to zobaczyłam to mało zawału nie dostałam, dobrze, że byl przypięty bo by już poleciał na buźkę...!!!

29112011163.jpg

a ja idę Dr House obejrzeć.

Ania, basieniak - ja brałałam go na początku ale w ogóle nie spałam bo też stresik był... Myślę, ze jak jest w łóżeczku to on się może rozwalić, ja się mogę rozwalic i wszyscy zadowoleni
 
basieniak, sestina - sto lat <torcik>
co do spania z dzidzia, to ja spalam z nim ze 2 razy ale mial moze miesiac, i na poczatku go bralam ok 4 w nocy jak plakal..
teraz zasypia sam, wkladamyt go do lozeczka i wie ze ma spac, a w dzien jak widze ze jest zmeczony to wklladam go do wozka i usypia raz dwa - wozek mam w salonie gdzie zazwyczaj siedze..
pozdrawiam mamusie :)
 
Milczka Ja tez z Klaudia nigdy nie spałam w łozku nie ma takiej obcji , ona ma swoje łozeczko i tam jest jej miejsce , my z moim jestesmy 2 grubasy i strach zeby dziecka nie przycisnac , po za tym najbezpieczniej jej w łozeczku , ja moge do niej [podchodzic i wstawac w nocy jak jest taka potrzeba ale nie spi z nami
 
Dziubas grzecznie spi, już chyba z godzinkę. Całę szczęscie apetyt wrócił i nadrabia za wczoraj.
Marzenko zazdroszcę całych przespanych nocek, u nas nic się nie zmieniło, karmienie jest 3 razy w ciągu nocy. nie ma przeproś.
U nas dziś fantastyczna pogoda, więc odłożyłam obiadek na teraz a zaliczyliśmy spacer południowo, zal nie skorzystac. koniec listopada a tu takie słońce.
Wisieńko, jesli możesz napisz mi na priv jakie były u was oznaki napięcia, bo moj Fifek czasem bardzo dziwnie się zachowuje, tzn bardzo mocno wygina się do tyłu, wtedy gdy się denerwuje lub płacze. niepokoi mnie ten fakt.
Niestety nie mogę sobie pozwolić zeby dłużej tu posiedzieć bo czas odciągania mleczka. tak, tak- mały je mleczko z butli tylko i wyłącznie bo cyc nie dla niego. ssie najwyżej minutę:no:. i od dwoch tyg jesteśmy na piersi ale z butli. kazde dziecię ma jakis swoj wymysł, prawda?
pozdrawiam i milego dzionka
PS. corin, wyslij mi linka tej kuli którą planowałąs ewie kupic bo nie mogę się doszperac na forum, a na włąsną rekę nie udało mi się znależc. z gory dziękuję
 
a myślałam że tylko my tacy a wszystkie śpią ze swoimi dzieciaczkami :-)
parzę kawusię, nadstawiać kubki :tak:

Alex niezły z Aleksika akrobata :-D
Szymek właśnie wędruje po łóżeczku i dorwał żabę na pozytywce :-D
 
Miczka ja też się boję z Krzysiem spać. Dzięki temu on w łózeczku dobrze śpi sam :-) W dzień kładę go czasem na środek naszego łózka ( 2mX2m) To się nie boję, że się skula:-)
Sestinka Basieniak sto lat :-)
Corin super fryz :-)
Konwalianko trzymam kciuki za TYmka @@@@@@@@@@@@
U nas też pogoda super byliśmy 4 godziny na spacerze.
Teraz Nika na szkolnej dyskotece, Czarek w warsztacie więc ja zamykam oczy na bałagan i siadam do biografii Wałęsowej. TYm bardziej, że Kris śpi :-)
 
reklama
malamonis, aukcja, na ktorej kupowalam juz sie zakonczyla, ale tu masz link BRIGHT STARTS Edukacyjna AKTYWNA KULA Piłka 9051 (1919716915) - Aukcje internetowe Allegro, poszperaj u sprzedajacego, moze jeszcze ma :-)

mailuj, dziękuję

Nie mam pojecia co się małej tak poprzestawiało. Mało, że nie śpi, to ciągle chce bytc na rękach. Tuli się wtedy i cos pod noskiem mamrocze, niby się skarży, niby opowiada, niby sobie "spiewa", sama nie wiem. Jest jakaś taka... conajmniej dziwna.

Przedtem jak wstała, ubrałam ją i poszłyśmy na dwór. Pół godziny trwało zanim zasnęła, ale w końcu się udało. Śpi do teraz. Już półtorej godziny. Może będzie bardziej do życia jak wstanie.
 
Do góry