reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam wieczorowa pora :)

mu juz po szczepieniu - maly zniosl to dzielnie i uronil tylko 1 lezke chociaz dwa szczepienia :-D wazy 7890 gr a ja juz myslalam ze bedzie z grubo ponad 8 kg:szok: teraz przerwa w szczepieniu - kolejne ok. roku, uff, normalnie juz kota dostawalam w tej przychodni - jestesmy w takim programie i szczepia nas za darmoche ( jeje! :-D ) 6 w 1 i na pneumokoki i dzisiaj bylo tyle dzieciakow ze masakra, takie maluskie na 1 szczepieniu i takie juz kolo roczku, a nawet blizniaki - jakie slodkie, az sobie zaczelam cos tam marzyc - ja taka przeciwniczka kolejnego dziecka, nagle odwala mi i to na 2 naraz.. no coz.. chyba zlo porodu ktore mnie doswiadczylo odchodzi....... tesknie za tym jak moj maly byl taki malutenki jak laleczka..jak lezal bez ruchu w zaduzych ubrankach i spaaaaal i jadl mleczko mamumni tak ze sie najadal :p ehhhhhh...brakuje mi tego... myslicie ze nie za szybko ?? :p tak sie zapieralam ze najwczesniej kolejne za jakies 6-8 lat jesli cos, a teraz tak tesknie za tym...i za tym jak bylam w ciazy - a zle sie czulam jak cholera i byl to fatalny czas - ale te stopki mojego synia ktore mi wbijal w zoladek.....i dalo sie wyczuc pietki...

no poryczalam sie na same wspominki...

ehhhhhhh....:rofl2:
 
reklama
Mateuszkowa, asica nie jesteście same:tak: ja też niedawno sobie myslałam jak to było jak Wojtuś był w brzuszku u mamusi:tak: fajny to był czas:tak: Mateuszkowa 6-8 lat?? to zdecydowanie byłaby za duża różnica wieku....wg mnie oczywiście:tak:
 
beja - myslalam nad tym dluuuuuuugo.. jak bedzie - wyjdzie w praniu a to co ja bym chciala albo sie spelni albo nie, zalezy jak los zadycuduje ;-)
chcialabym sie w pelni poswiecic jednemu a pozniej drugiemu, zeby to pierwsze nie czulo sie odrzucone i zeby pomagalo troszke

wiem oczywiscie ze wszystkie mamusie ktore maja dzidzie w krotkich odstepach czasu kochaja je tak samo i tak samo posciecaja im czas a dzieci sie kochaja ( ale kochania wyszlo ;) ) dlatego ja pisze tylko w moim odczuciu i prosze nie brac nic do siebie!!
 
Beja - grtulujemy ząbka :-)

ja po porodzie byłam pewna, że to moje pierwsze i ostatnie dziecko, teraz już nie jestem taka pewna :-D

muszę się pochwalić, no muszę...
Zdjęcie0344.jpgtaki kocyk dostał synuś od rodziców na imieninki :-) w komplecie jest jeszcze "poducha Błażejuchy" :tak:
 
asica-myslalam tak jak ty! chociaz jak przypomne porod...to lepiej tego nie robic tzn. nie przypominac :p bo chec na wszystko odchodzi ..

kocyk sliczny
ps- sliczne imie ma twoj synek!
 
ja tez myslalam ze bede miala tylko jedno, niby cos tam kiedys mowilismy o drugim ale nie bylo to tak do konca pewne. az tu nagle rachu ciachu i jest Wojtus:-D prezent od losu:tak:

asica fajny pomysl z tym kocykiem;)
 
beja - lubie takie prezenty ;-) moze sobie sprawie Wojtusia za jakis czas.. ;-) najlepiej jest tak z nienacka ;-) przy okazji kolejne sliczne imie ktore bede rozwazac jesli bedzie drugi syn! ;-)
Mateuszka mielismy wybranego od 3 lat wiec..jak sie upre to bedzie!
 
reklama
Do góry