reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Tymek pospał z 40 min. teraz siedzi na bujaku, ale aby go tam wsadzić trzeba było sie nagimnastykować, bo od razu krzyk.. juz nie wiem o co chodzi z tą temperaturą.. teraz ma 35.8 - wykończę się chyba..

mailuj przyjemnej lektury życzę, ksiażka bardzo kontrowersyjna podobno
 
reklama
Helol!!a ja w sprawie swiatecznych prezentow jesstem jeszcze w proszku ,najgorzej niewiem co dla meza ,chcialabym cos fajnego niebanalnego a nie znowu kosmetyki :no:niemam pomyslu moze cos podpowiecie?:sorry:myslalam miedzy innymi zeby moze zamowic brelok do kluczy z naszym zdjeciem Moje i Nadi hmmm...a Dla nadi cos jeszcze wynajde,ale juz pomalu musze szukac bo nielubie w tym szale przed swiatecznym latac i na koncu kupic pierwsza lepsza rzecz,Miczka kawusia of course,Mailuj no wlasnie ciekawi mnie tez ta biografia jak przeczytasz napisz czy wart przeczytac ja wogole jestem mol ksiazkowy w ciazy chlonelam a teraz zaluje bo brak czasu a jak juz mam to wole isc pospac,Corin oby Ewci sie poprawilo zachowanie,Konwalianko zdroweczka ,psociu co u ciebie jak idzie oduczanie raczek pewnie ciezko??mala monis witaj
 
Dziewczyny, kupiłam Dawidkowi nowe zawieszki nad łóżeczko il eży i się bawi, a ja takie :szok: oczy! No ale codziennie nowa zabawka, to nie jest sposób;)

Alexandra, Dawidek to jest Aniołek wymuszacz;)

Sestinko, Basieniak, 100 LAT!!!

Marzenko, jakoś go okiełznam;)

Miczko, 100 LAT dla Malucha!

A! Miałam Wam powiedzieć, jutro jest dzień darmowej dostawy w sklepie internetowym patiimaks.pl
 
Pochwalę się i wam...mamy pierwszy zabek:-D:-Dmały trochę marudny ale wytrzymamy:tak:kupiłam Dentinox. sprawdzał się przy Gabrysiu więc myślę że i przy Wojtku się sprawdzi:tak:
traz późnopopołudniowa kawusia, za niedługo mąż wybywa i zostaje sama z łobuziakiami....ahhhh:crazy:
 
młody usnął.. matko padam na pyszczek... nie wiem ale długo tak nie wytrzymam..niech wychodzą te zęborty albo siedzą cicho!

beja ja tez gratuluje zęborta:-D

teraz ćwiczenia i chyba sobie z pół karmi strzelę..
 
reklama
Do góry