reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzień dobry :-D:-D u nas moja mała o 3eciej zechciała się bawić godzinkę ale tak cała noc przespana także jest cacy :-D:-D
Teraz ma drzemkę w po niej na spacerek ale jak ogarnę obiadek ;-):-D
basieniak fajne to krzesełko ja tez myślę jakie kupić ;-) wygodne bo wysokie i nie trzeba się schylać do maluszka ;-) siostra moja ma takie mniej więcej i to z ikei i z obydwu jest zadowolona tylko jeden mankament ,że to z ikei jest w sumie twardawe bo plastikowe trzeba kupić jakąs nakładkę miękka ;-)
Hohohoh Róża brawoooo słonko za noc może wreszcie dasz mamusi pospać :-D;-)
corin &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocnooooooooo my 22 szczepienie ostatnie w dawce potrójnej ufffffffffff później już jedno na wzw zostanie i po roku kolejne aż się boję już jej płaczu brrrrr:baffled:
 
basieniak, ja teraz tez ostro sie rozglądam za krzesełkiem.. tylko że my w rodzinie, czyli ja - mąż mamy rozbieżność gustów.. on chce takie co później można zdemontować na stolik i krzesełko a ja chce zwykłe z rozkładanym oparciem.. mnie się podobają te:

Fisher Price Krzesełko Cudowna Planeta T1837 - opis, informacje, dane techniczne produktu
Chicco Krzesełko Polly 64837 - opis, informacje, dane techniczne produktu

to co pokazałaś też jest fajne..
sesti, hehe, to para idzie widzę łeb w łeb :) kluseczka Natusia Tymusia:-D to siedzisko super, ale cena:szok:
 
no własnie cena- dlatego moze uda mi się wylicytować za sensowną cena bo to byłoby i tak na jakieś 2-3 mce a potem jakies klasyczne krzesełko. No widzisz jak się zgrali haha- na cycusiach , na cycusiach:)
 
My juz po szczepieniu. Dziekujemy za kciuki i zyczenia. Nadal jestem pewna ze Ewa nie potrafi plakac. Przy wkluciu tylko sie zdziwila, a przy wstrzykiwaniu zawartosci zakwilila, jakby chciala spytac co sie dzieje. Zreszta jej minka i wzrok same mowily jaka jest zdziwiona. Do przychodni szlysmy zachustowane, bo balam sie ze nie bedzie potem chciala lezec w wozku no i pod domem prawie mi zasnela. W domu tylko ja porozbieralam, przystawilam do sysusia i odpadla. Spi moje sloneczko :-) nozke posmarowalam altacetem i mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo po szczepieniu.
 
Mam pytanie do mam niesloiczkowych:-) Jak podajecie dziecku jabluszko to gotowane czy nie? Surowe wystarczy zetrzec na tarce? Bo w necie to 100 roznych opcji jest i juz zglupialam:baffled: Dalam dzisiaj amlej surowe jablko starte na tarce na najmniejszych oczkach i narazie jest ok. Czytalam tez ze surowe jablko dziala rozluzniajaco a gotowane moze prowadzic do zatwardzenia, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
Dzień dobry!!!

U nas noc standardowo, czyli przespana, Dawidek zasnął o 21, a obudził się o 5:45 na karmienie, zjadł i poszedł spać dalej do 8:) O 9 wypił mleczko i poszliśmy na spacerek, wróciliśmy jakies 20 minut temu:) Mama poszła pokazać mu Tor Poznań, co by wiedział, gdzie będzie trenował;)
DSC00523.jpg
Za godzinkę znowu wyruszamy, tym razem nakarmić kaczuchy i wiewiórkę;)
Dałam mu teraz mleko i nie wiem co się, kurcze, dzieje, rano wypił 70 ml, teraz 110 ml i więcej nie chce, a zawsze bez zająknięcia pił 150 ml... i jakąś kupkę łuźniejszą robi, czyżby całe dwa łyczki soczku jabłkowego go męczyły?

Konwalianko, brawo dla dzielnego Tymusia!

Teśka, gratuluje pierwszej miesięcznicy;)

Balkan, u nas tak było latem ze spacerami, 30 minut i ryk, biegiem do domu trzeba było lecieć;) MATEUSZKU, 100 LAT!!!

MADZIA, Basieniak, nie ma czego zazdrościć, mogi mi opdadają, ale chodzę dla dobra Dawidka, zauważyłam, żę im więcej spacerujemy, tym mniej choruje.

Wydussia, też dostałam newsowy sms rano;)

Miczko,
kciuki, żeby przestało gardełko boleć!

Corin, trzymam paluchy za szczepienia. EDIT: nie wiem, co gorsze, czy taka reakcja, jak Ewuni, czy taki krzyk, jak Dawidusia przy szczepieniu.

Sestinko, oj złapie;))) Ale kiedy;)

Danuska, ooo z Gdańska jesteś! Mam tam psiapsiółę;) A w Gdyni rodzinę u której jestem dwa razy w roku, to będziemy mogły się na kawusię spotkać:)

Anula, Marzenka, Sis, Ania, witajcie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin, brawo dla dzielnej Ewuni, u nas po szczepieniu Igunia ślicznie spała :-)
Psocia, to koniecznie daj znać jak będziesz w 3city :-)

Właśnie chciałam was zapytać. Czy wasze dzieci piszczą z radości? Iga od 4 dni piszczy przez pół dnia. Przestała już gugać i teraz ciągle "aaaaaaa" takie baaardzo piskliwe. Spróbuje nagrać to pokaże wam.
 
Do góry