reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wylogowałam sie zeby sprawdzic i jak chciałam wejść pokazał sie komunikat.........Musisz należeć do tej grupy, żeby widzieć wiadomości. ha;-)
maqnio Ty juz od wczoraj jestes zaproszona
 
reklama
Sestina, ja jestem ciążowo Twoja rówieśniczka.... :)

a to mi się 8-ka odezwała.... ale jakoś się uśpiła - ale mam zamiar drania wyrwać, jak tylko będe miała okazję.....

Orchidea, wspólczuję przeżyć zębowych - normalnie się o tym aż tak nie myśli - biorę przeciwbólowe i do doentysty... a teraz.... 4 noce nieprzespane.... :(
 
Witam. :)

Ale miałam sen. śniła mi się moja córeczka, ale strasznie była nieznośna. Nie miałam gondoli w wózku zamocowanej tylko spacerówkę na płask i ona mi cały czas z tego wózka spadała.

No i kupiłam dziś w lumpku pierwszą sukienkę :)

Dziękuje za zaproszenie. :) Ide oblukać jak to działa. :)
 
balkan o nieprzespanej nocy nic nie mów i współczuję Ci ... najlepsze,że właśnie ząbek z wierzchu czyściutki echhh a jak go ruszyła.. :( no powiedziała mi,że ona nie może mi wyrywać 8semek dała nr do chirurga ale ponoć tylko do 6stego miesiąca usuwać można tak mi bynajmniej powiedziała ... beznadzeja normalnie .. dobrze,że uratowany i bólu nie mam już,gorzej jak w 7mym znów sie odezwie i co wtedy kurka wodna
 
Ostatnia edycja:
no wiem... długo.... ale poprzednią ciążę poroniłam, więc to może dlatego....


mogę się pouśmiechać o zaproszenie..... :-)

Orchidea, mi tez powiedziała dentystka, że tylko w II trymastrze można zęby usuwać i to wyłącznie wtedy, kiedy to jest niezbędnie konieczne.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
balkan w takim stanie rzeczy zrozumiałe. Czas na spacer do lekarza;)do zobaczenia wieczorem!
 
Ostatnia edycja:
Do góry