reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Mam powoli wrażenie że to nie ja jestem w ciąży a mój facet:-D To on ma ciągle humorki i na mnie narzeka, wczoraj miał sien że go zdradziłam z moim eks dziś że z jego kolegą... Wczoraj go jeszcze zapewniałam że nie ma sie o co martwić ale dziś to sie od niego odwróciłam i powiedziałam że mam dość ciągłego tematu zdrady...

ColinMogę pocieszyć to samo mnie dziś spotkało. Pierwszy raz robiłam żeberka i je tak spiekłąm że prawie suchary wyszły:wściekła/y: i nie miałam czasu na robienie niczego innego. Chłopaki zjedli ziemniaki z sucharami i surówką. No cóż każdemu się zdarza:rofl2:

U mnie pada śnieg i też jest ponuro, ale może to i dobrze bo muszę dziś zrobic porządek w firmowych papierach tzn muszę jakoś je wkońcu zorganizować bo Żab wszytko w jedno miejsce kadzie a jak potrzebuje czegoś to trzeba tego długo szukać:tak:

Ktoś mówił ostatnio że 8 wyrasta, w takim razie witam w klubie na szczęście nie odbywa się to bardzo bólowo:tak:
Miłego popołudnia
 
margerita dzięki za zaszczyt:) bądź co bądz stosunkowo nowa jestem i "niesmiała" ale zaczeły sie ferie wiec bede aktyna , obiecuję;)
 
ja zawsze zapisuję sobie pytania i odpowiedzi, bo inaczej zaraz bym musiała dzwonić i pytać ponownie.... :)

zazdroszczę Wam wizyt, ja już się jutra nie mogę doczekać....

ja cały czas biorę luteinę mimo dobrych wyników - jak się zapytałam lekarza po co - to powiedział, że włśnie po to, żeby wyniki były dobre, a nie zaszkodzi.... więc co robić co rano i wieczorem sobię aplikuję.... :)
 
pozaznaczałam ze temat i galeria sa zamkniete a wejsc mozna tylko na zaproszenie. Wy chyba tez będziecie mogły zapraszac popróbujcie. Pozniej wstawie swoje zdjecie ha!!! a co;-) miło jest widzieć z kim sie rozmawia.
 
Dziób_Dziób Tobie 8wychodzi a ja w niedziele byłam na pogotowiu dentystycznym bo się okazało,że pod moją 8 coś sie dzieję :-( ból miałam,aż mnie ucho i węzły bolały,ale na szczęście zabek uratowany i zatruty w pn znów kontrol ... i wszystko na żywca mi robi nie wiem czmu mi znieczulenia nie daje :baffled:
 
reklama
Do góry