reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No to 14 dochodzi więc się zbieram do domu co prawda muszę jeszcze zaliczyć aptekę, sklep, odebrać dziewczyny i dopiero domek, ale to jest już ta przyjemniejsza część dnia ;)
Do jutra bo pewno dziś już nie będę miała czasu między innymi sprawami usiąść przed kompem
 
reklama
zrozumialam :) no bomba to bylam wczesniej a teraz poprostu mi smutno bo mysle ze on nie wie co ja czuje ze sie boje o dzidzie zeby jej nie stracic moze on ukrywa to ale ja nie potrafie i znowu mi przyjda glupoty do glowy mialo nas to zblizyc a nie tyle dni poprostu czuje sie z tym zle...


znalazlam stronke z ozdobami na choinke moze wam sie przyda jesli chcecie :) ozdoby na choinkę – porady na tipy.pl
 
Anulka - dziekuję za przywitanie. Nie nakręcaj się. Facet na pewno nie ma zielonego pojęcia co Ty czujesz. Ciąża jest piekna, ale dość trudna. Ty jestes zdenerwowana i sie boisz, a on? Skoro może polegać tylko na tym, co Ty mu powiesz? Ty czujesz wszystko, a on musi sie wielu rzeczy domyslać.....Tez się na pewno denerwuje i boi. Wiesz, nie zawsze faceci chcą to okazywać, bo przecież to oni są Ci silni.

Która pisała, że boi sie że nie ma mdłości?? Z tego to należy sie akurat cieszyć :-D:-D:-D:-D Ja w pierwszej ciąży czułam sie cudnie, raz czy dwa mnie zmuliło, głównie zapachy mnie drażniły, ale brakiem takich dolegliwości nie należy się przejmować. A hormony juz szaleją, ale dopiero zaczynają - cały organizm sie przestawia, jazda dopiero się zacznie, ok 6-8tyg. Jeszcze się naobejmujecie kibelków....:-p Życzę Wam i sobie tak udanej ciąży jak moja z Mają.

Corin - ja w pierwszej ciąży wiedziałam o Fasolce kilka dni przed @, czasami tak jest ;-) A bieganie do toalety - to był mój pierwszy objaw hihihih :-D:-D:-D Wiele artykułów mówi o tym, że jeszcze przez jakiś czas (chyba do 12tyg) można w okresie @ odczuwać dolegliwości, a nawet mieć niewielkie krwawienia.
 
Hej dziewczyny. Ja juz pozałatwiałam wszystko, dokumenty w spółdzielni i sądzie księge wieczystą i dzisiaj idzie przelew za nasze m. Czuję sie juz jak prawowita właścicielka. Rano zrobiłam już całą listę badań od doktorka. Myślałam, że umrę bo trzeba było na czczo i non toper wymiotowałam albo mnie mdliło. Z tego wszystkiego zapomniałam pojemnik z moczem w domu i ubrałam sukienkę na lewa stronę. Siuśki zrobiłam na miejscu bo pielęgniarka dała mi pojemnik a o sukience poinformowała mnie staruszka z kolejki i przebrałam się w kibelku. Zjadłam potem w aucie 2 banany i wypiłam jogurt i załatwiac sprawy pojechałam jak ta lala:-D:-D:-D:-D
Kkasiulka,anagas witajcie kobietki i Gratulacje z nalepszymi zyczeniami:-)
Witam wszystkie casałuśnie , nie wymieniam bo jeszcze kogoś ominę
Corin
o której wyniki betki???:-)
 
Hej!!

Przepraszam, że wczoraj już nic nie napisałam ale jak wróciłam od gina to się położyłam. Gin powiedział, że taka brudna wydzielina może się zdarzyć tym bardziej jak ja biorę dopochwowo luteinę, jeżeli by to występowało codziennie przez np tydzień to można by się było martwić aczkolwiek na tym etapie ciąży i to jeszcze jak biorę tabl podtrzymujące to już ciężko by było coś zrobić lecz jak to wystąpiło raz to mam się nie martwić i myśleć pozytywnie! od wczoraj już nie miałam tej brudnej wydzieliny także jest ok:-) brzuch mnie nadal czasem pobolewa jak na @ i troszkę pokłują jajniki ale to normalne:-) poza tym nadal brak mdłości, może się pojawią jeszcze...
24 mam kolejną wizytę u gina i wtedy będzie USG, powiedział, że wczoraj nie było sensu robić bo i tak by nie było nic widać, a nie chcę niepotrzebnie grzebać by nie zaszkodzić:-) więc za kilka dni się dowiem wszystkogie czy moja dzidzia zdrowa i czy bije serduszko!

Wczoraj z mężem razem byliśmy u gina, później na zakupach a później ja się położyłam to on kochany zrobił mi czekoladę na gorąco, kolacyjkę, skaka koło mnie cały czas, aż mi głupio:-)

Witam nowe lipcóweczki i życzę spokojnej ciąży!!!!!!!!!!!!
 
wisienko corin ma o 16 odbior wyniku :)

a mnie znowu brzuch zaczal bolec a mialam spokoj pare dni...moze to z nerwow sama nie wiem...
 
Patrycjaa to dobrze, ze już jestes spokojna i lekarz rozwiał twoje smutki.
Anulka dzieki, za info ja dziś taka zakręcona, ze nic nie pamietam
Mnie znowu mdli okropnie....
 
reklama
Do góry