reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam i ja. Jak nie miałam nate w domu tak nie mam grrr dzownilam na infolinie wczoraj i niby w papierach juz wszytsko sie zgadza teraz tylko czekam, az przyjedzie pan i mi w piwnicy przęłączy mi coś tam wrrr... mam nadzieje ze przyjedzie na dniach.

Poza tym mdli mnie, choc dzisiaj mniej, ale to dlatego, ze sie rozchorowałam, gardło boli, głowa tez. A jeszcze 2h w pracy :/
 
reklama
Witam i ja. Jak nie miałam nate w domu tak nie mam grrr dzownilam na infolinie wczoraj i niby w papierach juz wszytsko sie zgadza teraz tylko czekam, az przyjedzie pan i mi w piwnicy przęłączy mi coś tam wrrr... mam nadzieje ze przyjedzie na dniach.

Poza tym mdli mnie, choc dzisiaj mniej, ale to dlatego, ze sie rozchorowałam, gardło boli, głowa tez. A jeszcze 2h w pracy :/
Oj bidulko Ty nasza no może w koncu się doczekasz;-) ja mdłosci nie miałam ....od dziś sie coś zaczyna dziać ale nie mdli jak powinno:no: czasami coś zakręci...
 
Corin a co trenują dzieciaczki???

Oboje dostali się w tym roku do klubu sportowego. Latem jeżdżą na rolkach ale główny cel to jak najlepsze wyniki w narciarstwie, wiec wszystkie treningi sa pod to podciągane. :)

Dziewczyny sądząc po suwaczkach, większość z was jest juz po terminie @. Mój termin jest wlaśnie dziś. Nie plamię, nie krwawię, ale od godziny boli mnie brzuch jak na @. Czy was też pobolewał? Co chwilę biegam tez do wc, bo mi się wydaje ze dostalam @ (jakoś mi tak mokro :/ ) Miałyscie tak, czy mam się martwić?
 
Corin mnie pobolewal brzuszek jak na @ i nie pojawila sie do tej pory a jestem 17 dni po terninie @. z tego co czytalam to normalne takie pobolewania jak na @ ;) bedzie dobrze &&&&& trzymam;)

mnie wlasnie nalecialo na bialy serek:) wiec z maselkiem na kanapce sobie zrobiclam:) mniam herbata owocowa i jestem w niebie :) kurcze nadal nie mam mdlosci martwie sie ... jedno co to mam uczulenie na zapach nie uwierzycie kogo meza normmalnie lezy obok i mi to przeszkadza...we wczesniejszej mialam wstet do zapachu wedlin a teraz prawie nic no jak otworze lodowke to salatka ble a tak mi sie jej chcialo i zrobilam nie rozumiem juz tego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Corin, ja też tak miałam.
W dniu spodziewanej @ poszłam na betę i wyszło mi 605, więc wiedziałam, że jestem w ciąży, ale bóle takie typowe dla @ to mnie przez jakieś dwa tyg. jeszcze nie opuszczały. Takie jakby bóle z tyłu pleców i jajniki czasem kuły. Jedyna różnica to, że ten ból był taki przyćmiony, nie taki mocny jak na @, ale w miarę jednostajny.
Wydaje mi się, że nie powinnaś się na razie martwić, jakby długo nei mijał, albo się nasilał, to może wtedy warto pomyśleć, a na razie się relaksuj. Ostatecznie można się ratować nospą, ale to już musisz sama zdecydować.
 
anagas to ktory to twoj tydzien??

ja sie wlasnie poryczalam bo jakos od paru dni nei moge sie dogadac z moim J ... czuje sie pozostawiona samej sobie :(:):)(
 
reklama
Hmm dobre pytanie wg możliwego zapłodnienia to 3 tyd bo owulacje miałam 28 października przed owulacją nic nie było więc wcześniej niż w sobotę 30 nie poczeliśmy :p, ale kalkulator mi liczy od pierwszego dc więc to byłby już 5 tydzień ;)

Ania namieszałam czy załapałaś???

U nas też jazdy małżeńskie, ale wiem że to moja wina jestem jak bomba zegarowa :/
 
Do góry