reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

corin trzymam kciuki za bete napewno będzie idealna:tak:
Anulka a dla Ciebie wielkie brawa ...za niepalenie.
A ja wyspana ..mdłosci lekkie są ..tzn.były bo zjadłam jogurt i mineły ....więc czego tu więcej chcieć;-)
 
reklama
Zuzu leż i nie męcz się - dostałaś jakieś zalecenia od lekarza?
Anulka gratulacje i tak trzymac!
Corin kiedy odbierasz wyniki bety?

Dziś leże na kanapie do godziny 14 - potem praca - na siedząco - do domu i leże dalej. Tak sobie was czytam i wychodzi mi że pierwsze objawy miałyście na przełomie 5/6 tyg wiec wszystko przede mną mam nadzieje. Spokojnego dnia życzę wszystkim.
 
Witam, :-)

Zupełnie nie planowałam zapisywać się do "Przyszłych Mam". A tu niespodzianka - dziś rano zrobiłam teścik, bo @ powinna być dwa dni temu, ale jestem przeziębiona i myślałam, że to jest powodem opóźnienia, test zrobiłam ot tak....żeby sprawdzić, bo nie mam żadnych objawów. To moja druga ciąża, mam już 2letnią córeczkę i z nią od razu wiedziałam, że jestem w ciąży, a teraz nic. Wg kalkulatorów ogólnie dostępnych termin wychodzi na ok 23-24 lipca. Kreska była rano jak namalowana, więc nie ma mowy o pomyłce.....
Nikt jeszcze nie wie, mąż wyjechał na dwa dni, a to on powinien pierwszy się dowiedzieć, nie? ;-)
 
Hej dziewczyny,

Ten poranek nie był dla mnie zbyt łaskawy... Choć zaczął się genialnie, bo spało mi się dobrze i jak wstałam, to M. przygotował wspaniałe śniadanie, do wyboru - do koloru:)
Gdy wtem, po jakiejś godzinie niestety mdłości mnie dopadły i skończyło się dość drastycznie :/ W sumie to mnie zastanawiało, że nie mam mdłości, ale nie sądziłam, że przyjdą tak gwałtownie ;(
Ale już jest git i mam zamiar w takim stanie pozostać do końca dnia :)

Corin, jestem ciekawa na tą Twoją betę, więc od razu się pochwal.
 
Kkasiulka GRATKI DLA CIEBIE :):):)
Ja wlasnie ogladalam film zaproponowany przez koficzka az plakac sie chce cos pieknego :) polecam :) ja wlasnie wcinam jajecznice:) mniam z wedlinka i cebulka:) pucha niebo w gebie dobrze mowilam ze tylko jajka moge jesc teraz hehe;)

ja mam dylemat bo lute biora dwa razy dziennie a w takim ukladzie jak bede ja tak brala to nei wystarczy mi do poniedzialku tylko do czwartku jak kojarze magnez tez co o tym myslicie moze brac jedna lute dziennie zeby wystarczylo do wizyty nie mam takiego kontaktu z moim gin zebym mogla zadzwonic i zapytac a pani w recepcji mi nie pomoze bo jest taka jakas dziwna:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak nieśmiało się przyłączę ;)
Termin z kalkulatora mam na 22 lipca tak bardzo po PRL -owsku :p no ale mało prawdopodobne bym urodziła tego dnia ;)

Mam już w domu dwie córki jedna ma 8 lat druga 20 mies.

Termin wizyty mam niestety na 14 grudnia do swojej gin no chyba że coś znajdę wcześniej?? fajnie by było, ale mam trochę innych załatwień więc chyba doczekam do 14 może nie zniosę jaja ;)
 
reklama
anagas witaj i gratuluje:)
No ja też latam niedawno wróciłam ze szkoły byłam syna zawiez zaraz biore się za obiadek bo niedługo córka wróci:nerd: dziś na obiad uwaga uwaga... sałatka z rukoli... dla mamusi ryba a dla dzieci filet z kurczaka ha!!:-D tylko nie wiem czy dam rade rybe upiec :baffled:..zaryzykuje
 
Do góry