reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

No cóż idę zaraz się przewietrzyć bo siedzenie zimą w suchym mieszkaniu też jest kiepskim pomysłem a potem do tego spróbuję rumianek, a może i kawę jeszcze raz i mam nadzieję, że w końcu trochę przejdzie
 
reklama
Hanami kochana na pewno jest wszystko Ok! pobolewanie brzucha w ciązy to norma lecz ja należe do tych panikujących dlatego napisałam Ci ze lepiej to sprawdzić czytaj mnie z przymrużeniem oka heh .
 
basieniak ja niestety nie pomoge, bo mój ból głowy jest sporayczny, bardzo bolesny ale na szczescie krótkotrwający, zazwyczaj przechodzi po chwili sam, tak jak dzis rano, glowa mi pekala, ale po chwili bol minał. no ale spacerek, przewietrzenie na pewno nie zaszkodzą.
hanami ja tak jak margerita naleze do tych panikujących i niepokoim mnie wszystko co odstaje od normy, z bólem brzuszka to różnie bywa, jak jest uporczywy a przy tym twardnieje ci brzucho, to moze to warto sprawdzić, ale mysle tak sobie ze zanim sie zaczniesz stersowac, spróbuj poodpoczytwac, wyciszyc sie, napic rumianku...oby pomogło:):):)
ja tez sie dzis martwie, bo maly sie nie rusza..tzn. nie czuje ruchów i tez sie łudze ze po prostu inaczej sie ułozył, aczkolwiek nawet dzis gadałam do brzucha : "no poruszaj sie pimpku, poruszaj.."
 
CZeść kobietki chcialam poruszyc taki dośc intymny temat chodzi o depilacje miejsc intymnych .
Otoz ostatnimi dniami w ogole sie nie depilowalam i wloski łonowe BARDZO odrosly ale maja jakby inna strukture sa bardzo sztywne i zauwazylam u siebie swedzenie pochwy myslalam ze to .. jakas infekcja lecz nie mam wydzieliny o brzydkim zapachu z pochwy jest jej wiecej ale nie pachnie brzydkooo jesli moge tak napisac .
I doszlam do wniosku ze to swedzenie jest od tych wloskow to mozliwe ? :|
Posmarowalam sie mascia ktora dala mi ginekolog... pimafucin ... troche zmniejszylo swedzenie postanowilam zgolic wloski ... i SWEDZENIE ustapilo zupelnie ... :|
I nie wiem czy normalnym wygladem pochwy jest to ze jej przedsionek jest czerwonawy znaczy wargi sromowe... maja czerwony kolor sa gorace... jakby BARDZO mocno ukrwione
 
Pewnie Margerita, i dzieki za troske!! Ja tez jestem mala panikara i wole dmuchac na zimne, boje sie ze to ta glupia infekcja nie daje mi spokoju!

Ide do parku sie przewietrzyc i nalapac promieni slonecznych!
 
Margerita, Corin, no właśnie, to taki ból od pośladków po same palce u nogi, mój lekarz stwierdził, że to właśnie rwa i trzeba to przeboleć, bo tabletek brać nie wolno, a nawet gdyby można było to i tak bym nie łykała, mimo, że boli jak diabli. Margerita, to świetnie, że jutro zobaczysz swojego skarbeńka, koniecznie napisz jak wizyta:)
Elżbieta79, to będziemy w tym samym czasie dzielić się wrażeniami;) ja mam usg za każdym razem, trzymam kciuki, żeby i Tobie pokazali maleństwo:)
 
Ostatnia edycja:
Hanamiz tymi olami to niema co Panikowac jak pisze Maqnio ja tak ZAWSZE panikowalam i bylo wszystko dobrze....
Ja teraz mam takie bole miednicy i bioder ze od dwoch dni wariuje ... podobno to normalne ! Dzieciatko rosnie i jestem bardzo chuda i stad odczuwanie boli jest silniejsze niz u kobietek ktore sa troszeczke ... grubsze .
CZasami tak mam zec aly dzien cos mnie pobolewa CZasami ... ze super jest wszystko ok a czasami spac w ogole nie moge tak ma chyba byc ze czasami zakluje czasami zaboli .
Moja ginekolog twierdzi ze jesli lezenie nie pomaga i po nospie nie przemija bol to trzeba przyjsc na wizyte
A wszelakiego rodzaju bole po bokach sa normalne
 
veronique !!hej kochana, wiesz co, ponoc w czasie ciazy ukrwienie narządów rodnyh bardzo sie poprawia, moze to stad tozaczerwienienie, chociaż z drugiej strony tak sobie mysle, ze takie zaczerwienienie moze byc obajwem jakiejs infekcji..nie wiem tak mysle... moze poczekaj jakis czas, jak zaczeriwnienie nie minie to zdzwon do gina, ale moze depilacja pomoze???
co do depilacji to ja sama zachodze w głowe dalczego włoski zmieniły swoja strukture..i jeszcze gorszy mam problem..ja juz nic nie widze!! ostatnio uzywałam lusterka:)Brzucho zasłonił mi świat!
 
Veronique1986 ja takie swędziochy i zaczerwienienie mam jakiś czas sądze,że to raczej maść ci pomogła niż golenie;-) szybko zaregowałaś widocznie coś tam zaczyna się dziać jeśli chodzi o śluz i jego zapach też nie mam z tym problemu niby wszystko ok ale mnie swędzi:nerd:.
 
reklama
Dziewczyny ginekolodzy i ortopedzi mowia przebolec, urok ciazy, pisalam Wam, ze od ponad 2 tygodni ciagle bolal mnie krzyz i lewa noga, potem doszlo dretwienie, w czwartek zaczely sie problemy z chodzeniem, w piatek bol nie do opisania, nie moglam znalezc zadnej pozycji, 2 porody to pestka w porownaniu z tym dziadostwem, bylam w 2 szpitalach, z groszkiem wszystko ok ma 10 cm i jest zdrowiutki, ortopeda stwierdzil, ze w ciazy nic nie da sie zrobic i trzeba przezyc te 6 miechoe, lezac i wyjac z bolu!! Znalezlismy chiropraktyka, ponaciskal, bol w krzyzu minal, mialam blokade kregoslupa ledzwiowego, kolejna wizyta miala na celu uwolnienie posciaganych dlugotrwalym bolem sciegien, teraz doszla gimnastyka i duzo odpoczynku, bol jest ale o wiele mniejszy, zaczelam powoli chodzic. Uwazam, ze nalezy szukac pomocy a nie pozwolic sobie na bol, bo ma to wplyw na malucha, gdy mama cierpi maluch tez.
 
Do góry