reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam.
Maqnio dla Ciebie Twój bąbel będzie najwspanialszą i najpiękniejszą istotką na świecie. Chyba każda mama tak ma. Moja Paulinka ma 3 latka i nadal patrze na nią z zachwytem i podziwem.
Ja na wizytkę też za dwa tygodnie ale nie wiem czy będę miała USG. Lekarz mówił że takie dokładne to zrobimy dopiero w 24 tyg.
 
Mnie tez boli prawa strona ... pytałam się lekarza dlaczego az tak boli on powiedział ze ostatnio jakaś plaga bólu pleców i ze na pewno mam chory kręgosłup i on nijak w tym mi nie pomoże hmmmm nie ma to jak mądry lekarz ;-) a tak na marginesie poza ciążą nigdy mnie nie bolał hmmmm no ale cóż........trzeba to jakoś przeżyć
 
Witajcie Lipcoweczki!

Katarina - gratulacje coreczki (choc niby 80%, ale pewnie bedzie coreczka!)
Wisienka - super ze dzidzi ruchliwe i zdrowiutkie!
Marmolada, Aembe - witajcie wsrod lipcoweczek!
Maqnio - u mnie pod oknem rozwalaja pobliski budynek, i jakies ogolnie wielkie prace trwaja. I to juz od 2 lat tak trwa....dzien w dzien budza mnie obroty betoniarki.

Tak slyszalam ze male dziedziaczki uspokaja odglos suszarki lub odkurzacza, bo im przypomina odglosy jakie slyszaly w brzuchu mamusi... To ja chyba jak juz sie wyprowadze, kupie betoniarke i bede ja dzidzi wlaczac...

Ja mam polowkowe dopiero 1 marca...ale moze sie dzis wybiore na pogotowie ginekologiczne bo mnie ten brzuch nie przestaje bolec.

U nas dzis piknie sloneczko swieci, ale zimno jest, brrr...juz moglaby ta wiosna sie zjawic!
 
margerita ciesze sie ze mogłam pomóc
elzbietka chyba dla kazdej z Nas Maluszek jest i bedzie najwaspanialszym bobaskiem pod słonce - i oby tak do konca świata!!
hanami..od 2 lat Wam wala pod oknami?? uuu..to ja mam luksus, bo pewnie za 2-3 miesiace skoncza:) no ponoc dzieci lubia takie odgłosy i jeszcze szum wody (np. z kranu ) ponoc to je uspokaja i odrazu zasypiaja:) pewnie sprawdze na swoim bobo:)

ja nawet nie wiem co to rwa kulszowa, odpukac nic mnie na szczescie nie boli:)
 
hanami hahaha tą betoniarką mnie powaliłaś a gdzie Ty ją wstawisz:-) A co do bólu brzuszka jeśli dośc długo trwa lepiej to sprawdzić ,mnie nic nie boli ale od wczoraj prawie nie czuje ruchów co jakis czas coś tam puknie ale nie jestem pewna możliwe ,że inaczej sie ułożyło i mniej czuje ale strach pozostaje do jutra pewnie osiwieje z niepewności .
 
dziewczyny macie może jakieś sprawdzone domowe sposoby na ból głowy? bo już trzeci dzień non stop mnie boli i po woli mam dość. Może nie jest to aż tak mocny ból, ale przez to, że tak długo trwa to jednak męczący. Zazwyczaj pomagał mi kubek kawy, i wczoraj sobie słabą zrobiłam, ale nic to nie dało. A wolałabym uniknąć brania tabletki. Przed ciążą brałam przeciwbólowe tabletki tylko w ostateczności, więc tym bardziej teraz...
 
basieniak wydaje mi sie ze ostatnio u nas z ciśnieniem cos nietak mnie rzadko kiedy głowa boli a wczoraj myślałam ,ze oczy wylecą mi z orbit tak mnie naiwaniała .... mi pomogła kawa z plasterkiem cytrynki plus odpoczynek.
 
reklama
haha Mailuj, masz racje, zaraz polece na plac budowy z dyktafonem!
Margerita, po poludniu pojde na to pogotowie, rano nie chce mi sie bo zwykle za duzo czekania jest...mam nadzieje ze wszystko jest ok...!
No...Maqnio, od ponad 2 lat...! Z tym ze ja w zeszlym roku malo tutaj pomieszkiwalam, bo wyjechalismy z mezem w podroz zycia...no ale tak czy siak, przesada!
Basieniak, na bol glowy moze napar z rumianku lub lipy? Tez kiedys pilam napar z kwiatow lawendy, albo ewentualnie lekki masaz skroni olejkiem z lawendy... I polezec! Ktoras Lipcowka mowila tez kiedys o lisciu kapusty...
 
Do góry