reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzień doberek kochane i maleństwa :-) nadrobiłam Wasze posty z wczoraj i kurcze i tak pozapominałam co chciałam napisać :zawstydzona/y: no to teraz myśle po kolejnych USG juz prawie każda powinna znac pleć :-D chociaż faktycznie z tymi pomyłkami nigdy nic nie wiadomo :-D no ja wstałam teraz zjeść coś go jakaś głodna jestem siusiu i dalej idę spać,bo wczoraj byłam półprzytomna :zawstydzona/y: odliczam dni do wizyty jej jeszcze 13 :-D No idę nynać :-D buźki :*
 
reklama
Orchidea nwiększośc chyba płci nie na :-). Pryzponiała mi się historia z porodów na wesoło jak Kobieta przez 9 miesiecy nie mogła dowiedziec sie jak płeć. Dzidziak odwracał sie za każdym usg. Już rodzi, w trakcie ma jeszcze jakies usg bo cos tam sprawdzają i lekarz pyta chce Pani znać płeć. A ona na to, ze skoro czekala tyle to teraz już nie chce.
 
cześć Dzieczyny!

zbieram się, żeby iśc do przychodni na badanie krwi..... zbieram się i zbieram, bo znowu z geriatrią będę musiała walczyć.... ale mnie głód zaczyna wyganiać.....

aembe, moje jak się pospieszy to zdąży na moje urodziny - a u mnie to taka rodzinna tradycja, bo ja się urodziłam w Ojca urodziny.... :)
 
Hej brzuszki :)

Skończyły sie ferie i chodze non stop niewyspana... Dzis jeszcze zebranie w szkole, ale mi się chce iść... :baffled: a niestety muszę zwłaszcza ze to semestralne.

Witam nową lipcóweczkę :) Ale bedzie wysyp w lipcu, ciekawe czy będą miejsca na porodówkach :-D

Ja też czekam jeszcze 2 tyg na usg, ale bede wtedy w 17 tyg i jakos tak nie do konca wierze zeby chcial mi powiedziec jaka plec bedzie. A już bym chciala wiedzieć. Tymbardziej ze chciałabym dziewczynkę, głęboko głęboko czuję ze to chyba jednak chłopak, a moj ojciec (wyrocznia - jego słowa w tym wzgledzie zawsze sie sprawdzaja) wczoraj powiedzial ze moge sobie chciec co tylko chcę a to bedzie chłopak... Jednym słowem mam mega metlik w głowie. Co by nie było najbardziej i tak tęsknię żeby zosbaczyć to maleństwo, chociażby na monitorze w gabinecie ;-)

Wczoraj mnie olsnilo, że własciwie jestem już w 4 mies i jeszcze 5 tygodni i będzie z górki :-D Kurcze, dziewczyny, ale to leci... Niektóre z was to już właściwie dobijaja do połowy :-)
 
Dobry Wszystkim!!
sąsiedzi standardowo wala młotami, ale chyba nie bedzie xle, bo nawet przepraszali, ze mnie co dzien budza..eh..wybaczam im, wygladaja na spoko ludzi. mam nadzieje ze bedziemy meiszkać w niezakłóconej symbiozie:)
ja spałam dzis jak zabita, ale obudziłam sie z takim bólem głowy jakby mnie kto kijem rąbnął
siedze, pije rumianek i wcinam płatki. w ogóle tak mi sie ostatnio cera popsuła, ze szok. niby sie mówi, ze w II trymestrze, skóra kwitnie, włosy rosna jak szalone...ja nie zauwazyłam, moze naleze do tej grupy, na których ciąża działa odwrotnie??!!
mailuj...buhaha dobre a tą płcią:):):)
corin, oj cza leci jak wariat, jak pomysle, ze za chwile to juz półmetek to sama oczy ze zdziwienia przecierram, ze to tak zleciało i wcale sie nie zdziwie jak reszta ciązy zleci tak blyskawicznie. Mnie mój gin mówił, ze połówkowe to najkepiej ok 20-22 tc, bo wtedy najlepije widac wszystkie organy, ale moim zdaniem to tez zalezy od jakosci sprzetu. Ja tez juzbym chciała mojego babla ze tak napisze " na zywo", ciagle sie zastanawiam jak wyglada, jaki bedzie..eh







 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki... mam pytanie czy jest ograniczona ilośc suwaczków??? chciałam dodać jeszcze jeden z oddliczaniem do porodu i sie nie zapisuje nie wiem dlaczego.
 
margerita ilosc pewnie jest ograniczona, ale zobacz ja mam 4 a Ty 3, wiec jeden jeszcze na pewno powinien Ci sie zapisać:)Tylko nie mozesz robic odstepów miedzy nimi, musza byc ścisle każdy pod sobą.
 
Cześć Dziewczyny!

aembe witaj:-)

katerina, gratuluję córeczki:-)

Jednoczę sie ze wszystkimi mamusiami czekającymi z niecierpliwością na USG;-) moje za 2 tygodnie.

A co do wysypu dzieci w lipcu, to w mojej rodzinie i to dość bliskiej, bo pierwsze kuzynostwo, jesteśmy 4 rodzące właśnie w lipcu:szok:

Kochane, Was też tak męczy rwa kulszowa? Całą noc nie spałam...:-(
 
reklama
Hej psota...ja wizyte i usg mam juz jutro ufff doczekać się nie mogę a co do rwy hmmm mnie bolą masakrycznie plecy ból promieniuje do pośladka a czasami az do uda nie wiem czy to rwa ale mam dni ze wstać nie mogę a jak TO rozchodzę to az kuleję.
 
Do góry