reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

no nareszcie mam swój własny internet, informatyk 2,5 h walczył, ale wywalczył:)teraz moge byc na bieżąco!!!
katerina super ze najprawdopodbniej bedzie dziewczynka, bardzo gratuluje (mimo, ze to jescze nic pewnego)
wisienka ciesze sie ze dzidziol zdrowy iruchliwy:)
slimakowa no kobitko to mieliscie przezycia! ale najwazniejsze, ze odpoczełas i ze do Nas wróciłas:)
 
reklama
No to jestem...:-) Siedze sobie i zajadam owsiankę i czuję jak maluch kopie, to już nie są małe puknięcia, tylko dość odczuwalne kopniaczki.. ale sie cieszę:)
katerina gratuluje dziewuszki, ja w piątek idę do lekarza, więc teraz juz pewnie mi powie! Ale ja czuję, że to chłopek bedzie:)
 
A tak w ogóle mój gina zaczął mi mówić, że to dziewczynka i tak mnie wkręcał, ze wyszłam ze znakiem zapytania na czole. Dobrze, ze zaraz połówkowe bo zgłupiałam, czy żartuje czy mówi prawdę.
 
dodi no ja tez w piatek sie wybieram, i mam nadzieje ze potwierdzi mi chłopca na 200%, bo na ostatniej wizycie powiedział, ze chłopek na 90%, wiec jak teraz zmieni zdanie, to bede w lekkim szoku:szok::-D
wisienka..a moze gin nie zartował?:-)
 
Tak to jest,jak lekarz za szybko zaczyna szukać płci dzidzi,łatwo o pomylkę.. dlatego mój mowił w 16 tyg, że mi nie powie, bo można się wtedy pomylić i to by było tak na chybił trafił.. więc cierpliwie czekam hehe (no może nie tak cierpliwie)
 
moqnio mi wszystko jedno szczerze mówiąc, ale co by się stało z siuskiem. No ale wszystko mozliwe. Na połówkowym sie upewnię i wstrzymuję zakup ciuszków. To mi namieszał:-D:szok:
 
no faktycznie z płcia mozna namieszac, jednak zerkam sobie co jakis czas na płytke z badania i ja tam faktycznie widze siusiaka:)..chociaz teraz to juz sama sie zastanawiam czy on tam jest czy po prostu chce go widziec:)
 
mój gin mówił wtedy, że narządy płciowe dopiero sie teraz zaczynaja wykształcać i są bardzo podobne we wczesnej ciąży, dlatego on woli nie mówić, bo to 50/50 jest.. I mówił, że jak w 20 tyg mi powie, to juz bedzie 100%, żadna pomyłka wtedy nie wchodzi w grę.. więc zobaczymy:) nie moge się doczekać!
 
dodoi jednak pomyłka wchodzi w grę do końca. Rok temu kuzynka urodzila chłopaka na którego czekał rózowy pokoik.Myslę, ze wszystko zalezy od sprzętu. Na połówkowe ide na ten sam super- kombajn co na prenatalne więc liczę na jasną odpowiedz. Myśle jednak, ze to chłopak.
Jak zaczynaliśmy starania chciałam dziewczynkę , potem było mi wszystko jedno jak straciliśmy dzidzię. Teraz od poczatku czułam, ze to chłopak i przyzwyczaiłam się do tej mysli ale jak bedzie dziewczynka przyjme z radością. Byle było zdrowe i tyle.:-)
 
reklama
Nio właśnie ja tez mówiłam mu, że pomyłki czasem do końca sie zdarzają, ale powiedział, że nie na tym sprzęcie co on robi, więc ciekawe co mi tam w piatek pokaże...chyba sie nie doczekam!
Przeczucie to przeczucie:-) chociaz moja koleżanka myślała, że będzie miała chłopca, była o tym przekonana, a jednak okazało się że to dziewczynka, więc niegdy nie wiadomo:)
 
Do góry