reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Oj, jak to dobrze, że już koniec dnia..i że jutro już piątek.
Ja dziś trochę spraw urzędowych pozałatwiałam, zrobiłam już większe zakupy na weekend. Kinga dziś coś trochę marudna była po południu, pewnie czwórki dają o sobie znać. Ogólnie już prawie katarek nam minął.
A mnie coś od ok. 2-3 tyg. głowa boli Dziewczyny...to są takie bóle bardziej migrenowe, tabletki przeciwbólowe raczej pomagają, ale nie chcę ich ciągle łykać. No i chyba po niedzieli wybiorę się do lekarza rodzinnego. Podejrzewam, że to od mojej anemii z niedoboru wit. B12, no ale trzeba to sprawdzić...

Tesiu, ja myślę podobnie jak Daga :))) jakiś romantyczny wieczorek, do tego może koronki, wisienki itp. ;-);-):-D:-D

NiL, fajnie, że Gabek i Liwcia będą uczęszczać na takie zajęcia! U mnie niestety nie ma czegoś takiego - mieszkam w małej miejscowości i dopiero mogę liczyć na normalne przedszkole, jak Kinga skończy 3 latka.

Wiśnia, hop, hop! I jak? Testowałaś ponownie?

Dziewczyny, znowu pytanko::zawstydzona/y::-p
Ile obecnie mleczka piją Wasze Dzieciaczki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
W koncu maly spi, jutro idziemy na kontrol, zobaczymy co powiedza bo palec bez zmian. Dziwne zeby zapalenie z buzi tyle "trzymalo sie" na palcu.
Monia, moj pije rano i na noc 180 ml kaszy bo mleka nie ruszy i w nocy 150 ml kaszy bo inaczej piszczy i sie budzi a gdy poczuje wode czy herbatke dopiero cyrk sie zaczyna.
Mnie glowa bolala po tabletkach, zmienilam i jak na razie jest ok
 
Hej Babulce!!

Melduje sie po spotkaniu z Wisienkową rodzinką! Było super!! dziewczynki zakochane w sobie od pierwszego wejrzenia! Tańczyły, trzymały za rączki, bawiły rysowały, wymieniały smoczkami i butlami. Sama radośc po prostu. milusia do schrupania - przerozkoszna, bardzo pogodna, usmeichnięta, przemądra i mega komunikatywna. mialam tez przyjemnosc poznac wisienkowego Pola i siostre Anie - oboje w dechę! A Wiśnia - jak to Wiśnia - sliczna, przemiła, mega zgrabna i również do schrupania:):):) geby nam sie nei zamykały w dzien i w nocy:) Szkoda ze tak szybko mineło. Pogoda była piekna, słoneczna. Była bosko po prostu:)










:-):-):-):-):-)
 
Monia Karolina od jakiegos tygodnia nie pije mleka wcale:( Ani w dzien ani w nocy, ani nigdy. Probowalam z kakaem tez nie przeszlo. Jak tylko widzi butle z mlekiem to jest ryk. Nie mam pojecia skad wie ze to mleko, ale tak wlasnie reaguje:/ Nie jestem zachwycona, chcialabym zeby pila mleko no ale przeciez jej nie zmusze. POczekam moze minie i jeszcze za mleczkiem zateskni.
 
Anula, Kinga pije 2 razy dziennie po 210 ml Bebilonu z 4-5 miarkami kaszki ryżowej lub zbożowej plus jakiś jogurt/serek w czasie dnia. No z tymi tabletkami to faktycznie może masz rację...dałaś mi do myślenia - dzięki :*
Ale czy to możliwe po 7 cyklach brania Microgynonu? Dopiero teraz? Kciuki za jutrzejszą wizytę!
 
Maqnio, wszystkie 4 jestescie sliczne, zazdroszcze spotkania;-)
Ania moj bez mleka placze rano pierwsze co zrobi po pobudce biegnie do kuchni i pokazuje ze chce mleko, wieczorem to samo a noc wiadomo placz a gdy zobaczy butelke az raczki wyciaga, a moze Karolina wolalaby w niekapku?moj np soku czy wody nie napije sie w butelce czy niekapki, pije w kubku
Monia ja bralam novynette i na poczatku nic mi nie bylo chyba po 2 czy 3 opakowaniu bolala mnie glowa. Teraz biore lesinelle z tego co czytalam to odpowiednik yaz tyle ze moje 30 zl a tamte 50
 
heja!

Podczytuję Was cały czas ale jakoś do pisania nie mogę się nigdy zebrać. Pogoda nam ostatnio dopisywała więc staraliśmy się wykorzystać to na maksa. A dziś już prawdziwa mokra jesień brrr... Poza tym mąż też w domu siedzi, bezrobocie pełną gębą... Ale przynajmniej możemy się nacieszyć całą naszą trójcą bo ostatnio o to było ciężko.
Szymkowa wysypka powoli się goi. Odebrałam dzisiaj wyniki z moczu i posiewu i wygląda na to, że wszystko jest w porządku od tej strony. Więc co było przyczyną tego paskudztwa jest dla nas nadal wielką zagadką ale dobrze, że już się goi.

Pamiętam, że o spaniu była mowa. Szymek zasypia wieczorem ok. 20.00, budzi się o 7.00. Czasem jeszcze pobuszujemy w łóżku i zasypia ze mną na kolejne pół godzinki, wtedy zwlekamy się z łóżka koło 9.00 :cool2::cool2: W ciągu dnia ma jedną drzemkę ok. 13.00 i trwa zazwyczaj 1 do 2 godzin. Czasem jak wstaniemy rano wcześniej to zasypia jeszcze do południa o 10.00 na pół godziny. Ale to ostatnio coraz rzadziej.

Maqnio widać po zdjęciach, że spotkanie z Wisienkami mega udane. Obie księżniczki przecudowne a mamusie wcale im nie ustępują w urodzie.

Daga jak tak teraz pomyślałam to właściwie prawie wszystkie ciuchy Szymkowe mam z allegro :confused2: Dzisiaj przyszła kolejna paczka, o taka NEXT -sweterek+ nowe ocieplane bojówki - 86 (2663202254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Sweterek przecudny i wygląda jak nowy, a spodnie z metką. I całość za 25 zł z przesyłką. Nie wiem czy u nas same spodnie udałoby mi się kupić w takiej cenie. No i przede wszystkim u nas są dwa sklepy dziecięce więc wybór, że tak to określę, marny, żeby nie powiedzieć żaden. A żeby trafić w rozmiar to przy bluzkach wystarczy zmierzyć długość rękawka od pachy i długość całkowitą, w spodniach długość nogawki od kroku. Ja tylko tymi wymiarami się sugeruję i nie zdarzyło mi się spudłować z rozmiarem.

Malamii ale Wam się zwaliło na głowę... znam dobrze to prawo - jak się wali to wszystko po kolei :crazy: tulę i trzymam kciuki żebyście jak najszybciej wyszli na prostą :*

Monia u nas z mlekiem jest tak: rano 210 ml z 4 miarkami kaszy, wieczorem 180-210 ml z kaszką na gęsto. Z nabiału jeszcze w ciągu dnia jakieś serki, jogurty itp.

Ania ja na jakiś czas odpuściłabym mleko i spróbowała za jakiś czas. W zamian możesz podsuwać serki, jogurty czy inną formę nabiału. Albo zamiast butli może w miseczce z kaszką na gęsto?
 

Witajcie !!!!

brrrr u nas dzis to prawdziwie jesienna pogoda ,wiatr ,zimno i zbiera sie na deszcz:dry:
monia u nas tak samo z mleczkiem jak u Miczki ,rano i wieczorem 210 ml z 2 miarkami kaszki plus w dzien jakis serek czy jogurcik,a ze spaniem u nas to idzi spac kolo 20 wtaje 6-7 ,w dzien dzrzemki to kolo 10 ( 1-1,5) i kolo 14 - 15 (40 minut )
daga monia nIL dzieki kochane ,napewno skorzystam z waszych rad ,monia a koronki mialas na mysli jakaks seksi bielizne ???:-Dbo ja mam jakas ale sprzed ciazy wiec przy moich obecnych gabarytach obawiam sie wygkladalabym w niej nieciekawie:-D:-D
maqnio super spotkanko widac po zdjeciach ,a wy jestescie cudne dziewczeta wszystkie :** mam nadzieje urlopujesz ile wlezie i nabierasz sil :**
daga jedz do sister :tak:
malamislonce ,oj wspolczuje ze tak wszystko naraz na was sie zwalilo , tule :**
miczkka super ciuchy dla Szymka kupilas ,z tymi sklepami w moim miescie tak samo :baffled:
anula zdrowka dla Bartusia ,dzisaj chyba mialas isc z nim do lekarza na kontrole ?? daj znac koniecznie :**
nil ja po niedzieli kupie dla Nadi blok i kredki ,zobaczy,my czy bendzie sie podobac :)
sunset odezwij sie kochana :**
aneta 85 napewno super motylki w brzuchu masz :**rozmarzylam sie :-)
anetka zagladaj czesciej w miare mozliwosci :**
wisienko
jeszcze raz gratulacje ,niech fasolinka sobie dojrzewa a ty sie oszczedzaj :**
​Wszystkim mamusiom milego dnia !!!!
 
hej, u nas tez jesien pelna para. brak czasu na cokolwiek.
Monia u nas 2x 240ml mleka plus biszkopty. mleczk na wieczor wypiej troche mniej, bo je zachaczy o kolacje okolo 19. co do spania, to u nas roznie. zalezy jak spal w zlobku. ale przewaznie jest drzemka miedzy 14-17 tak z 2h.
Maqnio swietne spotkanie, zazdroszcze
nil swietny pomysl. my mamy zamiar kupic pod choinke taki stoliczek z akcesoriami do malowania. narazie to mojej przyjaciolce pomaga dokonczyc malowac nasz portret.
Miczka , ja juz kiedys pisalam ze nie mam cierpliwosci do zamawiania przez internet. chyba ze mi cos sie podoba to dzwonie do brata i zamawia. cena rewelka.
daga ja tez bym pojechala do siostry. przeciez nie pojedziec na caly rok do niej. napewno sie ucieszy.
tesia kolacyjka, swiece, wspolna kapiel i swietny masaz.
reszte witam i prosze o mega kawe
 
reklama
silvia i nie tylko ,oto zyczenie twoje spelnione ,kawa plus cicho do tego na ten zimny i pochmurny dzien :-)smacznego
 

Załączniki

  • imieninowe cisto.jpg
    imieninowe cisto.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 11
Do góry