reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć Wszystkim!

Dzięki Dziewczynki za odpowiedź w sprawie obiadków...Kinia je zazwyczaj jedno danie, głównie zupkę, ale czasem podskubie sporą ilość z mojego talerza z drugiego dania.
My na 12.00 na to szczepienie się wybieramy...

Miłego dnia!
 
reklama
Ohoho ale tu cisza dzisiaj :)

Pobudka!

U nas ostatnio nocki wygladaja podobnie - 2 pobudki krociutkie na wode albo poszukiwanie smoka no i o 6 hop do rodzicow ;) Tak wiec nie narzekam sypiam lepiej.. Poza tym Macius troche kaszle i ma katar ale mam nadzieje ze to przejdzie! Ja w robocie tez nie zbyt zachwycona. Wracam do domu i rycze z bezsilnosci.. eh!

Miczka i torebeczka i buciki po prostu swietne! zazdroszcze bucikow - jaki to rozmiar? Moj kajak fatalnie wyglada na malym obcasie :/ a w ogole to zauwazylam ze jestesmy z tego samego rocznika ;-)

Malami ale Ty sie kobitko ojezdzisz! ;-) Fajnie.. miec do kogo jezdzic. Zagwozdke Ci zrobilam? hehe Mi zrobila Miczka ale cale szczescie Szymus uratowal sytuacje ;-) a jak dzisiejsza nocka? Poza tym niezle Cie zrobil Mati - co ebdzie do nocnika jak mozna na panele ;-)

Pia
my tez jeszcze nie-nocnikowi. Poki co chce oszczedzic malemu nadmiaru nowosci - wystarczy zlobek ;-) Planuje ze moze w przyszlym miesiacu zaczniemy sie zapoznawac. Co do swiadomosci dziecka - hm mi mowiono i chyba konwalianka tez o tym pisala ze dziecko od 18 miesiaca jest swiadome swojej fizjologii. Dla mnie te 3 lata to tak z nieba.. Choc wiadomo dzieciaczek i tak sam sie musi przekonac.. z nasza pomoca ;-) W kazdym badz razie wczesniej (przed pampersami) dzieci zaraz po roczku lataly juz bez pieluszek. Mam nadzieje ze my do 2 roku sie ich pozbedziemy.

Monia Macius je w zlobku lunch a potem kolo 18 podjada z nami troche zupki badz drugiego dania. Kciuki za szczepienie! Oby Kinia byla dzielna! Super masz ten avatarek z zabkami!!


Konwalianka!! brawo dla Tymusia zuch z niego! Oby zawsze tak dzielnie to znosil. A praca.. eh.. zalosc czlowieka ogarnia jak ma za szefa pajaca. Jak mozna tak?! Wspolczuje.. mam jednak nadzieje ze sie opamieta i wszystko sie pouklada! Duzo sily Kochana! Tule :* Aha.. pytalas o kalosze! No to my mamy gumiaczki - obowiazkowe buciki w zlobku bo maluchy spedzaja ponad polowe dnia na zewnatrz. Nie uzywaja ich tak czesto ale musza byc.. W kazdym badz razie ja je na weekend biore do domu i jak jest potrzeba to czlapiemy ;-)

NiL skad pomysl na Twoje imie? Wow! Moze wyjde na ignorantke ale nie slyszalam o takim, cudne!

Chcialam bardzo podziekowac za zaproszenia na fb!




Milego dnia Mamuski i Babelki!
 
Helołłłłłłłłłłl :) Faktycznie dzisiaj cisza.
Ja dzisiaj od rana sprzątam i nie widać efektów. Odechciewa się wszystkiego.
Konwalianko osuper że Tymuś taki dzielny jest. Oby tak dalej.
Nil faktycznie imię masz niesamowite.
Teśka dotarła do Ciebie wiadomość?
 
Witajcie,
my na nogach od 6:30, jakoś tak nie mogłam zwlec się z łóżka i dalej jestem senna jak nie wiem i mnie głowa boli :wściekła/y: mam nadzieję, ze szybko mi przejdzie. Ja dzisiaj odpoczywam bo wczoraj odwaliłam kawał dobrej roboty w domy więc należy mi się odpoczynek. U nas w Krakowie najcieplej dzisiaj, ale jakoś mnie to nie cieszy. Jakiś ponury humor mi się na dzisiaj rysuje na twarzy :-(
Moja malutka własnie padła na I drzemkę, spała znów z nami. Coś tam widzę, że jej wychodzi na dole :cool: ząbaski pewnie za niedługo wyjdą!!!

Eh... kawa by mi się przydała ale właśnie się skończyła :wściekła/y:

Miłego Dnia Wszystkim :happy:
 
Heja!

My po nocce tak sobie. A właściwie ja, bo Szymek spał całkiem ładnie. A ja nie mogłam wczoraj zasnąć, wierciłam się w łóżku do prawie 3 z boku na bok, wszystko mnie bolało od środka i ogólnie ostatnio jakoś ciężko mi zasnąć. Aż sama na siebie byłam zła. Szymek wstał przed 7 i po 8 zasnął jeszcze na moim brzuchu. Więc w sumie z łóżka zwlekliśmy się o 9 :-p

Sunset hehe ja też niektóre poznaje po dzieciach :-D Rozmiar bucików 38. W ogóle albo zmienili rozmiarówki w butach albo mi noga zmalała :baffled::baffled: kiedyś kupowałam buty czasem na 38, większość jednak na 39. Teraz i 37 mi się zdarzy i to całkiem często. Nie wiem o co kaman. A z jakiego jesteś miesiąca?

My po spacerze, ciepło dzisiaj i świetne słoneczko świeci. Pochodziliśmy z młodszą koleżanką Szymka - miesięczną Dominiką. Jeny, kiedy Szymek taki mały był? Ja już nie pamiętam tych czasów...
Czy Wasze dzieciaczki też tak mają, że inaczej się zachowują jak są z rodzicami a inaczej jak są z kimś innym. W sensie, że są.... grzeczniejsze z obcymi :dry::dry: no jak patrzę za oknem jak Szymek bawi się na podwórku z babcią to aż dziw mnie bierze. Ze mną nigdy tak grzeczny nie jest :baffled: a wystarczy że ja się pojawię na horyzoncie to zaczynają się marudy, ręce, wymuszania itp. No inne dziecko...
 
My już po szczepieniu...Kinia była bardzo dzielna, troszkę zapłakała ale zaraz się uspokoiła i już było wszystko ok. Mała waży 11, 6 kg i ma 86 cm wzrostu :-D

PiaLove, u nas też dziś cieplutko, ostatnie letnie klimaty pewnie...

Miczka, moja córka też taka jest. Jak jest z osobami, które zna to dom by rozniosła, a jak obcy ludzie coś do niej mówią to spuszcza głowę i się boczy:-)tak to zabawnie wygląda!:-Di np. nic nie pokaże przy obcych, np. nie chce zrobić 'pa pa', ani 'kosi kosi' itp.

sunset,
jak tam dzidzia w brzuszku? znacie już płeć?

Anetkaa, witaj!
 
Monia to nawet nie o obcych chodzi, bo z takimi całkiem obcymi jak spotyka się na ulicy to też jest cichutko. Ale np. przy teściowej albo przy mojej mamie, którą zna bardzo dobrze bo ona się nim opiekuje jak mnie nie ma i w ogóle bardzo często u nas bywa, wtedy jest zupełnie inny. Pod warunkiem że mnie w pobliżu nie ma. Brawo dla dzielnej Kini!!
 
Witam;-)
Bylam dzis z malym na zakupach. Kupilam mu adidasy ale ile sie nachodzilam a on namrudzil to moje. Zmeczony byl a nie moglam kupic butow bo ma wysokie podbicie wiekszosc bucikow rozmiar 22 dobre ale nie wchodzily bo za plytkie, naszczescie kupilam;-)teraz spi zasnal dopiero o 15, u nas od jakiegos mies jedna drzemka za to 2 godz
Nil, jestem po pedagogice opiekunczo wychowawczej ale marzy mi sie specjalna, niestey musze sie wstrzymac bo nie mam kasy na mgr
Monia, moj je 2 dania
Miczka, u nas bez roznicy z kim jest maly i tak zawsze uciaka, dodatkowo przy kims sie popisuje a na ulicy zaczepia ludzi tak wiec u nas grzeczniejszy gdy jest z nami o ile mozna to grzeczonoscia nazwac :-D
 
ja jak zwykle tylko na chwilę .... trochę dziś poczytałam co u was.... od soboty już o siebie więc jak tylko będę miała interneto to będę na bieżąco .
Iwonka witaj miło cię widzieć tzn. czytać . Synuś sama słodycz :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny!
W ogóle nic nie czytałam co u Was - mam nadzieję, że OK!, później nadrobię. Coś mam zabiegany dzień dzisiaj, czasu brak!
Ja dzisiaj zakupy Matiemu zrobiłam, kilka rzeczy na przyszły rok i w sumie teraz na zimę :) Znajoma z Anglii mi przywiozła i kilka bluzeczek po jej synku.:) Czekam aż Mati się obudzi i jedziemy do dziadków.
Będę wieczorem, no chyba, że się okaże, że mąż ma wolny wieczór (nie musi pracować przy lapie) to wtedy pewnie filmik sobie obejrzymy jakiś :)

A tak poza tym to dziewczyny - podjęłam decyzję o rozpoczęciu starań :))) haha Mamy z mężem rocznicę ślubu za dwa tygodnie i myślę, że taki prezent mu zrobię :)))))) myślę, że się ucieszy :))))do tego nagram mu jakąś fajną płytę z muzyczką do auta. Na jakieś drogie prezenty nie mam pieniędzy..

ok uciekam bo muszę spakować torbę żeby być ready jak się Mati obudzi.
papa
 
Do góry