reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

My po obiadku, Szymek po dwugodzinnej drzemce z jedną przerwą. Chyba nam wejdą już na stałe te pojedyncze drzemki w ciągu dnia. Tylko żeby one zawsze tak chciały trwać po 2 godziny. Dzisiaj Szymek obudził się po 35 minutach i myślał, że już się wyspał :-D:-D:-D

Marzenko zapraszam do nas na obiadek, nasmażyłam kotletów z piersi jak dla jednostki wojska ;-)

Iwonuś ale roześmiany ten Twój synek, przesłodki!

Daga no właśnie, czasem jak te 12 kilo skoczy na mamusię to mamusia jak scyzoryk się składa ;-)

Malamii takie buciki
1.jpg

i taka torebka
2.jpg

A rowerek dla Szymusia taki ROWEREK TRÓJKOŁOWY DLA NAJMŁODSZYCH OD 1ZŁ BCM (2575807784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sunset, Anetkaa dzięki, śliczne z Was kobietki!
 
reklama
Monia Aduś waży 11,5 kg a wygląda na więcej prawda:-)
Marzenka dodatkowo pije cyca a najwięcej to nocą, śpi z nami i pije kiedy chce:-)
Milczka fajne butki i torebka ja też uwielbiam szpilki i tylko wysokie kupuję ...hym no cóż syndrom niższości:-D a młody rowerek ma po Amelce.
My też już po obiadku, ale mój koleżka jest tak nieznośny, cały czas chce się nosić a jak go posadzę lub postawie to kładzie się na podłodze i zaczyna marudzić i płakać:wściekła/y: być może to na 9 ząbka bo wyczułam jakby się zaczoł przebijać...
 
Miczka dziekuje pojadłam smazone ziemniaki z mlekiem , Rowerek swietny klaudusia dostala taki na roczek od cioci ,a butki i torebka pierwsza klasa
Iwonus ja w zyciu z małym dzieckiem nie spalam bala bym sie ze cos zrobie lepiej niech spi sobie kruszynka w swoim lozeczku

Klodzia dalej spi a tak ładnie dzisiaj na dworze ciekawe kiedy wstanie
 
Iwonuś moja mała mówi dużoooooo... bardzoooo.... najwięcej mówi 'da da da da da da da' no i 'ta ta ta ta ta' mama zdarza się bardzo rzadko ale jak zacznie ti cały czas leci 'ma ma ma' mówiła też nie raz 'na na na' ale teraz na razie od jakiegoś czasu nie słyszę no i w sumie mówi dużo ale też i mało, znów dagi Jowitka mówi ładnie, no a moja jeszcze tak tylko tyle :D no ale każde dziecko rozwija się inaczej, także nie ma co porównywać :-)

Monia a ja jestem z 3 stycznia :rofl2:

Marzena ;)

I teraz pytanie do Was dziewczyny...... CZY WASZE ROCZNIACZKI SIKAJĄ JUŻ DO NOCNIKA? Czy już uczycie czy jeszcze dajecie im czas? A może już któraś mama nie zakłada pampersika swoim pociechom bo już ładnie siusiają same?

My jeszcze nie mamy nawet nocnika, ale za niedługo go kupimy. Gdzieś słyszałam, że dzieci do 3 lat jeszcze nie są przygotowane neurologicznie na samodzielne robienie siusiu do nocnika. A np moja kuzynka już 5-cio-miesięcznego synka rano wkłada na nocnik. Ja szczerze nawet o tym nie pomyślałam, dopiero jak zobaczyłam u niej nocnik złapałam się za głowę hi hi ;)
 
Hej:-)
sunset, malami ale z Was piekne kobietki normalnie moje kompleksy urosly do nieba:-D
Marzenko nie dziękuj proszę :*
Aneta RTG nie można raczej w ciąży. Ja rwałam zęba dopiero jak się mały urodził ale karmiłam. To widzę, że mamy coś wspólnego. Ja tez leczę zęby, żeby aparat dostac. Moje zęby to mój kolejny kompleks:eek: Az siostrą hmmmm przeciez chyba nie ustalalyście kolejności przychodzenia na swiat Waszych dzieci:no:
Co do tego mojego nieszczęsnego męża to wiem, że obcy bardziej obiektywnie patrzą ale tak naprawdę nie jest jeszcze z nim tak źle. Ja póki bede miala siły i ochotę to bede się starac. Zobaczymy jak on.
Anula a po jakim kierunku jestes jeżeli mozna spytać?
Z moim męzem nie jest tak źle jak z Twoim wujkiem. Chodzi do pracy i w ciągu tygodnia tylko piwka pije. Zaczyna dopiero od piatku lub soboty albo jak ma wolne. Patrzac z perspektywy czasu jest teraz o niebo lepiej ale i tak musze sie czepiac bo chce zeby bylo ,,zwyczajnie'' tak jak kazdy facet ma.
pia chętnie skorzystam z pomysłu teściowej:-) acha i absolutnie nie wygladasz na starsza od meza:-)

Iwonuś fajny synuś. Podobieństwa nie okreslę, nie mam pojecia bo po córci od razu widać, że czysty tatus.Ten motorek jest na akumulator bo wydaje mi się, że Gabrielek ma taki sam tylko niebieski:-)
Anetka, daga
jeżeli mogę to też prosze namiary
Dziewczyny czy Wy też biegacie na spacerze za dziecmi czy dajecie im ,,wolna reke''? bo moja sasiadka siada sobie i tylko na dzieci patrzy a ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy coś bo biegam jak oparzona za niunkiem. Druga sprawa to to, że po pokoju chodzi normalnie a jak wyjdziemy na spacer to jakby się z jakiejs smyczy zerwał i w ogóle na mnie uwagi nie zwraca. Byle jak najdalej mi uciec
:eek:
Teraz odbywa swoja jedyna w ciagu dnia drzemkęa ja wszystko szybciutko bo pewnie wiecej niz 40 min nie pośpi:no:
 
Ostatnia edycja:
NiL ja też jestem przewrażliwiona :-D ale to nie znaczy, że to jest wadą. Wczoraj jak wyszliśmy na spacer bez wózka to Blanka nie wiedziała, gdzie nam uciec, biegała tam i siam, każdy wychowuje dzieci inaczej, ja nie wyobrażam sobie puścić dziecka i usiąść spokojnie jak by nic się nie działo :szok: ja mam ją na oku.. pss... co ja mówię na dwóch oczach swoich i męża też :rofl2: he he nie wyglądam?? No może ale ja jego zdjęcia tutaj nie wstawiałam więc ciekawe skąd to wiesz :cool::-D:eek:;-):tak::-):-D:cool: buziak, spróbuj mojego pomysłu, i napisz jak Wam idzie :*

PS NiL a może mężowi coś dolega i ucieka po pracy w czasie wolnym do picia. Może wyciąg od niego o co chodzi? Mi się wydaje, że nie chce powiedzieć, a dlatego żebyś się odczepiła mówi, że to przez Ciebie. Tulę :*
 
Ostatnia edycja:
Iwonuś, mój mówi "mama", "dada" - tata, "adaj" - daj, a potem jakieś niewiadomo co, np. "bedem budem", "bugi". Mi się wydaje że on późno zacznie mówić. Ja zaczęłam mówić w wieku 3 lat.
NiL, to zależy gdzie akurat się znajdujemy. Jeśli na działce brata Pawła, to raczej sobie siedzę i sporadycznie patrzę na niego. Jeśli jesteśmy u rodziców, to też aż tak go nie pilnuję, ale tylko patrzę czy idzie w stronę wejścia, gdzie są dosyć wysokie schody. Ogólnie to ja nie jestem jakąś przewrażliwioną i nie łapię dziecka kiedy się przewraca. Sam wstaje i idzie dalej, jedynie kiedy mocniej zaczyna płakać to biorę go i odwracam uwagę. No ale jeśli chodzimy tutaj po uliczkach, po drodze, to nie wiem jak można nie zwracać uwagi na dziecko. Tym bardziej takie małe jak nasze roczniaki...

Popatrzcie na ten filmik :-)
[video=youtube;fXBxGWSdVNM]http://www.youtube.com/watch?v=fXBxGWSdVNM&feature=player_embedded[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry