reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie,
dzisiaj mam jakiś marny dzień... Nie dość że nic mi się nie chce, to jeszcze takie jakby mdłości mnie męczą. No i byłam dzisiaj założyć kartę ciąży, a na 3.10 mam się stawić na USG, ale pójdę tydzień później, żeby od razu załatwić jeszcze jedną sprawę.
Może niektóre pamiętają, jak miałam problemy ze sklepem www Smyka? Otóż wczoraj udało mi się kupić parę rzeczy dla Filipa. A mąż mnie chyba prześwięci jak się dowie :sorry:

Miczka, u nas Filip zaczepia ludzi. W ogóle się nie boi, ale gdy przychodzi co do czego, to już nie woli mamę, tatę a najlepiej babcię.
Monia, super że szczepienie się udało. I że Kinga była taka dzielna. A jaka duża jest. Mój ma trochę ponad 9kg i 75 cm wzrostu.
Anula, fajnie że zakupy udane.
Malami, no to super że się zdecydowałaś :laugh2:
Madzia, witaj i zaglądaj częściej.
 
reklama
Witajcie kochane! Może ktoś mnie jeszcze tu pamięta? Może ktoś mnie jeszcze tu pamięta? :-) Zawitałam znów po dłuższej nieobecności... Jakoś ostatnio ciężko było i jest ale cóż trzeba się przemęczyć, póki co nie będę was zadręczać tym ;-) Widzę, że skrobiecie co nie miara - bardzo dobrze! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie spowrotem :) Zauważyłam też dużo mamusiek spodziewa się kolejnego dzidziolka - gratulacje dla Was! Oby wszystko poszło dobrze - powodzenia! Potem postaram się Was doczytać.

Aha, mam do sprzedania mleko Hipp Bio Combiotik 3 kilka sztuk bardzo bardzo tanio jeśli któraś z mam daje to mleczko swojemu maluszkowi to pisać na priv bardzo pilne gdyż data ważności jest do 28.09.2012 a po co ma się zmarnować.

Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam mocno , dzieciaczki też! :-)
 
hej, doczytalam co tam u was. mnie chyba chorobstwo dopada. bo gardlo boli i zaczynam kichac. Mlody przespal dobrze nocke. a teraz dalej spi. usnal przed 15. i wogole jakis ciezki ten dzien. na nic nie mam ochoty.

pisalyscie o nocikach. wlasnie mam zamiar na wakacjach zaczac go uczyc do czego sluzy nocnik. ale nic na sile.

co do jedzenia, musze zamykac kuchnie przed Aleksikiem. takze nie liczac podwieczorkow w postaci owooca i jakis biszkoptow, obiadek je w zlobku i dostaje kolacje przed kapanie w malej ilosci tak aby wypil mi przynajmniej 200ml mleczka z biszkoptem.

tyle zapamietalam. buziaki
 
Kamisa ja Cie pamietam;-)jak maly?
Co do nocnika my mamy juz ze 2 mies moze dluzej, stoi w lazience maly podchodzi patrzy i tyle. Kilka razy probowalam go posadzic ale ucieka od razu i placze wiec nie probuje. Poczekam az zalapie o co chodzi:tak:
 
Anula Nikoś w porządku, łobuzuje co nie miara ale ostatnio ma etap nie jedzenia i to mnie martwi nie chce obiadków zadnych kanapeczek ani nic. No cóż nic nie zrobię. Ważne, że waga w normie ;-) No i chyba jako jedyny tutaj nie drepta sam :-:)-( Kiedy to nastąpi nie mam pojęcia... Ale widocznie tak się rozwija swoim tempem i doktor mówił, że mam czekać przyjdzie moment to zacznie sam chodzić. A tak to w porządku tylko raz był chory. A jak u was zdrówko i w ogóle? :-)
 
Cześć dziewczynki :-) ja też po szczepieniu tylko mój delikaśny mężczyzna troszkę płakał. Adrianek waży 11 200 a mierzy 86 cm powiedziała że super jak na jego wiek zwłaszcza że urodził się 3 350 i mierzył 53 cm monia podobnie jak twoja :-)
milczka mój mały też przy innych osobach to skarb grzeczniutki jak aniołek a jak mnie zobaczy to od razu wymuszenia i pokazuje swoje róźki :wściekła/y: wierz nasze dzieci już wiedzą jak nas przewziąść i na co mogą sobie pozwolić.
Madza kochana kope lat:-) co z pozostałymi dziewczynami które wcześniej pisały na forum, wiesz coś o nich?
Malami trzymam kciuki aby prezent się udał:-)
Anetka
moje gratulację, oby wszystko przebiegało jak najlepiej:-)
silwia nie choruj kobietko nachapaj się tabletek może przejdzie :-)
Kamisia witaj kochana ja też dopiero teraz powróciłam z powrotem, oczywiście że cię pamiętam:-)
Na razie zmykam bo mały marudzi.
 
Hej:-)
Anula no to widzę, że mamy troche podobne wykształcenie. Ja mam resocjalizację i psychopedagogike:-) też chciałabym wiecej i nawet o kasenie chodzi tylko o dzieci. Moja mama twierdzi, że sobie z nimi nie poradzi i moge isc jak podrosna:eek:
sunset, Anetka imie wybrala moja sp. ciocia która miala znajmą (z Egiptu) otym imieniu.
Aneta dbajcie o siebie. Jak bedziesz miała zdjecie z usg koniecznie się pochwal
kamisia ja tez pamietam
uciekm maly sie budzi buziak
 
Kamisia, spokojnie w swoim czasie ruszy;-)sporo dzieciaczkow jeszcze nie chodzi.Moj zaczal 3 dni przed roczkiem a gdy mial 11 mies udaawalo mu sie zrobic kilka kroczkow. Co do zdrowka, odpukac maly jeszcze nie chorowal nawet nie mial trzydniowki czy kataru.A co do jedzenia pewnie na zabki nie ma apetytu:tak:Jak dziasla?widac cos?
Nil wiec sama wiesz jak jest z praca. Moze w koncu szczescie sie do mnie usmiechnie i cos znajde, chociaz w cuda nie wierze.
Iwonka, niezla waga moj ma blisko 11 kg ale wyglada na chudziutkiego;-)
 
Anula Tak na górze idą mu 1 i 2 już jedna się przebiła a na dole ma dwie jedyneczki. Dziąsełka całe czerwone i napuchnięte... Dobrze, że chociaż pije mleko. Nikoś też nie chorował dopóty dopóki nie zaraził się ode mnie :-(

Narazie pomykam kąpanko itd.
buziaki
 
reklama
Do góry