reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć dziewczyny!

Wczoraj byliśmy na roczku u mojej chrześnicy. Mati był taki grzeczny, wszyscy się zachwycali, a w domu taki harpagan :D Za tydzień powtórka z rozrywki z tym, że to Mati będzie solenizantem :) Jutro muszę jechać zamówić torcik :)

konwalianko - witaj z powrotem!! super, że urlopik udany :))
pia - może spróbuj Blankę do tyłu odchylić bo do przodu może się boi jak jej woda leci po twarzy.
ememte - ja polecam MacLarena Techno XT, taka typowa "parasolka". Od kiedy zmieniłam spacerówkę X Landera XA na MacLarena to spacery stały się przyjemnością. Wcześniej Mati się denerwował, nic nie widział, był odchylony do tyłu a teraz siedzi sobie jak gość :)
Tesia - super, że wieczór urodzinowy udany :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i bobaski :)
 
reklama
daga, malami, monia ja tez jej ta płukam głowę, zawsze tak robiłam, po prostu coś jej sie odwidziało :szok: teraz jak ja mam rękę w gipsie to mąż ją brał do tyłu.

MATI 100000 latek :)

W środę idę do kontroli do ortopedy i myślę, że to już koniec z gipsem na mojej biednej rączce!!!! JUPIII... :/
 
Ostatnia edycja:
ememte... powiem tak.. generalnie jestem zadowolona, ale mam też ale.. oto one:
- duży minus to opuszczanie oparcia za pomocą pasków.. nie wiem jak sprawuje się opuszczanie w innny sposób, ale ten ma wiele do życzenia.. trzeba się namęczyć aby ustawić parcie do siedzenia a jeszcze bardziej aby je obniżyć do spania, tak aby cała powierzchnia była płaska (tam są 3 deski wzdłuż i aby główka nie "wpadła" w srodkową trzeba dobrze rozłożyć te dwie zewnętrzne
- nie wiem czy ja mam takiego pecha, ale budkę wewnątrz mam jasną a jak składam wózek to koła mi jej fragment po prostu brudzą i musiałabym non stop prać

wózek ma tez sporo plusów..- łatwo się prowadzi; jest wytrzymały (miałam go w chorwacji, wzięlam na wędrówkę po górach i świetnie się sprawdził, koła nie odpadły wystarczyło je zablokować); jest lekki, ładnie wygląda, ma opuszczany podnózek, co na obecnym etapie się sprawdza.. podnoszę go gdy Tymek już uśnie; ma bogate wyposażenie i spory nawet koszyk, sztywną folię i ciepły śpiwór, torbe i pokrowiec termoizolacyjny na picie; koła w porządku, stelaż stabilny, budka dość obszerna..

osobiście nie jestem pewna czy zdecydowałabym się na niego, chyba jednak maclarena, ale cena jest zupełnie inna
 
Hallo,

widzę, że pustki od rana.

U nas spokojnie, Blaneczka śpi już od godziny. A ja bardzo źle się czuję, boli głowa okropnie i do tego duszności jakieś mam, poty mnie oblewają. Walczę z tym, staram się nie myśleć ale nie pomaga.
Uciekam się położyć.

A Blaneczka w piątek kończy ROCZEK :happy: eh :happy:

Dobrej nocy!
 
Heloł!!!!
Widze ze nie mam nic do nadrabiania,:huh::confused::-DU nas po japonsku Jako Tako ;-)wlasnie popijam kawusie ,Nadia spi po spacerku ,wychodzimy wczesniej bo pozniej to goraco.
pia love zdrowka kochana ,jesli dluzej to cie juz trzyma moze przejdz sie do lekarza,malami super ,Mateuszek wybawil sie pewnie z dziecmi ,spoznione 100 latek dla twego bąbelka
monia ​dzieki ,no to mocno trzymam kciuki za wizyte u endykrynologa &&&&&&&&
 
Hejka dawno mnie tu nie bylo!!!!
My juz po roczku!!! I 5 dni po swoich urodzinkach Alex sam zaczal chodzic,,,,jest taki słodki!!!

Wpadłam Zlozyc Wam zyczenia dla Was i Waszych pociech 100 latek dla tych ktore juz mialy swoje 1 urodzinki i dla tych co zaraz beda mialy!!!
ChomikImage.aspx
 
reklama
HEJ!

U nas bez zmian...całymi dniami jesteśmy na dworze, no może poza drzemkami i jedzonkiem :-D;-)

anp, witaj!!!!! Koooopę lat! :-D:-D Spóźnione sto lat dla Alexika!

tesiu, :*

PiaLove, no i jak? mam nadzieję, że już gipsik zdjęty....a to zle samopoczucie (duszności itp.) to może od upałów????:confused:oby...

konwalianka, NiL, malamii, Anetkaaa, buziam Was ;***
 
Do góry