reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witajcie.. ja póki co przelotem..wczoraj wróciliśmy z wojaży po świecie... Tymuś dzielnie wszystko zniósł.. podróż 2500tyś km okazała się mniej męcząca niż się spodziewaliśmy:tak:Bylo cudownie, jak się ogarnę to napiszę więcej no i doczytam co u Was..

Ps.. Tymek od dziś to już 13-miesięczniak.. ale to leci..
 
reklama
Kinia, Ewcia sto lat troszkę spóźnione:)
Nam się impreza udała lepiej niż myślałam. Bartek podostawał górę prezentów, jego zainteresowanie nimi jest praktycznie zerowe:)
Konwalianko super że wakacje się udały.
 
hej
Widzę, że wszystkie korzystały ze słonecznej niedzieli :)
Ja nie śpię od 4!
Ostatnio mamy jakąś masakrę. Obstawiam dolne dwójki które od dłuższego czasu nie chcą wyjść!
Wczoraj mały zasnął o 21 ( zawsze zasypia po 19) po podaniu nurofenu. Strasznie płakał i nie chciał w ogóle pić mleka.
Wstał o drugiej z ogromnym płaczem. Nie mogliśmy go uspokoić do 3. w końcu zasnął, ale obudził się po 4 i teraz od 6 śpi. Pewnie zaraz wstanie bo już słyszę, że się kręci. Miałam położyć się razem z nim, ale już nie mogłam zasnąć i teraz będę cały dzień nieprzytomna. W ogóle synek już od ponad tygodnia wstaje w nocy średnio co godzinę i nie da sobie nawet dziąseł posmarować.

Konwalianko świetnie , że podróż się udała i jesteście zadowoleni z wczasów. Czekałam już na Ciebie bo mam pewne pytanie :)
Powoli przymierzam się do zakupu wózka. Oglądałam rózne, ale chyba ten Twój podoba mi się najbardziej tylko niestety nie widziałam go na żywo. Chciałam zapytać czy jesteś z niego zadowolona i czy dobrze się nim jeździ ( czy jest skrętny i czy dobrze podjeżdża się nim pod krawężniki). Planuję zakup ok października więc mam jeszcze trochę czasu, ale coś mi się wydaje, że wybór padnie chyba na cosatto.

Anetka fajnie , że imprezka udana. Mój synek też jakoś nie był zainteresowany prezentami :) Najlepiej bawi się garnkiem i drewnianą łyżką i uwielbia swoją maskotkę pieska i właściwie inne zabawki mogłyby nie istnieć :) ale pewnie jeszcze przyjdzie czas ( przynajmniej mam nadzieję bo zabawek ma tyle, że moglibyśmy otworzyć sklep zabawkowy lub salę zabaw :))bo póki co leżą i się kurzą

Życzę wszystkim miłego dnia
 
Witajcie,

a my na nogach dziś od 7:30 :) mała coś ostatnio dłużej przysypia i fajnie :happy:

Anetkaaa moja mała też za bardzo zabawkami się nie bawi, zależy... najbardziej lubi telefony nasze, szafki otwierać, łyżki, wózkiem się bawić, stać koło ławy i telewizora woli itd itp ale teraz nawet się bawi w łóżeczku lalkami, mam nadzieję że przy tym zaśnie :/ ma swojego ulubionego robaka widać go na zdjęciach najczęściej. :happy:

ememte współczuję ale jak wyjdą ząbki będziesz miała spokój. Ja miałam z Blanką to samo. Ale teraz chwilowy spokój mamy. a co do wózka to ja bym Ci poleciła POWERTRACK 360st. jest 3kołowy i uwierz że jednym palcem można go prowadzić i obracać, jest mega zwrotny i lekki i mięciutki! Mówię o spacerówce! Ale to tak przy okazji bo jestem baaaaaaaaaaaaaardzo z niego zadowolona! :happy:

Miłego dnia mamuśki :* cmok :* i dzieciaczki :* :*
 
Heloł!!!!
Ja poweekondowo sie melduje ,iz urodzinki meza odbebnione ,mimo ze bez prezentu:-( ale było barzdo milo i romantycznie nawet chwilami :-D:zawstydzona/y:;-)malami ,anetka zrobilam obiado -kolacje plus jeszcze jemu piwko kupilam ,bo on wina nielubi :confused::-pDzis cieplutko ,wracaja chyba upały ,planuje w koncu tu zabrac sie ktoregos dnia i pojechac z Nadia do mamy na wioske ,taki se urlop od miasta chyba ze maqnio wezmie nas na te Karaiby :-D:-D ale niewiem czy w tym tygodniu bendzie mial nas kto podrzucic maz do pozna pracuje .Mama dopytuje kiedy wpadniemy,Nadia tez pewnie sie wyszaleje w koncu na trawie bo jak idziemy do parku siedzimy na laweczce to rwie sie isc na trawke ale nie chodzic tylko raczkowac ,:baffled::-D
konwalianko tesknilysmy ,opowiadaj i czekamy na fotorelacje :tak:
pia love super ze z Bianki spioszek poranny sie zrobil:tak:
ememte oby w koncu z te zeby wylazly wiem co czujesz ,:-(tuled
maqnio ,wydrusiu corin monia :*
wszystkie mamusie i maluchy serdecznie pozdrawiam100 lat Kingusiu i Ewciu !!!!!
 
Hejka
ememte wiem o czym mówisz, mój Gabek też od kilku dni maruda nie z tej ziemi. W ciagu dnia to jeszcze ujdzie ale jak ma iść spać to się hardcore zaczyna. Drze się i za nic nie może zasnąć, jak już przysnie to co chwila się budzi z krzykiem. Ostatecznie zasypia ok pólnocy a czasami pozniej. Ręce m opadają. Może też zęby oskarże bo nie widzę innego powodu. Dawno mu nie wychodziły. Ostatni wyszedł jak miał 10 miesiecy.
konwlianko wyglądasz po prostu super, chyba się opaliłaś. No nie wspomne o figurze, której oczywiście zasdroszczę...
tesia ale Ci fajnie z tym mężusiem :* Pewnie zadowolony był. AAA miałam zapytać czy Wy idziecie na to wesele z Nadia? czy z kimś ją zostawiacie?

buziaki i miłego dnia dla wszystkich
 
Nil my zostawiamy Nadie z jej chrzetna ,ona czesto u nas bywa i bardzo ja lubi :tak:niemamy jak wziasc ja ze sobą bo wesele w innym miesice ,i szczerze troche juz panikuje jak to bendzie bo praktycznie musze zostawic ja na prawie caly dzien i noc ,dzien to ok ale noc hmm :szok:ale musi byc ten pierwszy raz .a jak wy robicie ??
 
tesia no a my wlasnie musimy zabrać obydwoje ze soba. Bedziemy mieć tam swój pokoik na górze ale i tak trochę sie boję jak to będzie. JakLiwcia miała 2 lata i bylismy na weselu to tak plakała, nie chciała siedziec na sali tylko na dworzu, no ryk i mauda okropna ogólnie była. Musielismy przed 22 do domu przyjechać. :baffled:
Teraz cała rodzina i sasiedzi sa zaproszeni i za nic nie mamy z kim ich zostawic. Moglibysmy z dalsza sasiadką ich zostawic bo kiedys proponowala ale oni nigdy z nia nie zostawali a po drugie to oni też mają dwojkę małych dzieci a moe jeszcze dodatkowo daliby im w kosc:-)
No nic pozyjemy zobaczymy...
pia no własnie ja też do tyłu odchylam przy spłukiwaniu główki alei tak drze sie w niebogłosy... nie mam na niego sposobu. Ostatnio w ogóle nie chce sie myć. Wsadzam go na siłę i myję na stojąco:baffled:
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

Mnie dzień dziś zleciał nawet nie wiem kiedy...miałam dziś wizytę kontrolną u endokrynologa i usg tarczycy...no i okazuje się, że muszę mieć biopsję zrobioną, mam wyznaczoną na 9 sierpnia. U as dalej różnie z nockami, ale nie jest źle. Kinia wczoraj otrzymała trochę prezentów m.in. ryczącą krówkę, lalę grającą oraz jeździk.

Anetkaaa, moja Kinga też ma zabawkę 'na 5 minut'...potem już się nie podoba...super, że imrezka udana!

PiaLove, ja podabnie jak daga, kładę Kinię jak noworodka i tak myję i spłukuję głowę...czasem się buntuje i podnosi, ale wtedy dam jej coś do ręki i leży chwilkę na moim przedramieniu.

Nil, daga, witajcie!

tesiu, musi być ten pierwszy raz!!! Oby Nadusia została z ciocią...a Wy przynajmiej normalnie się pobawicie...


Aha, i dziękujemy wszystkim za zyczenia!
 
Do góry