reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
margaritta No ja z Mackiem miałam cesarkę. Był przenoszony i w czasie skórczów, które były juz intensywne i rozwarcie spore, nie biło mu serduszko.Zdecydowali o cesarce. Mam nadzieję, ze teraz urodze normalnie bo jak znowu cesarka to raczej trzeciej dzidzi nie zdążę. Ja zawsze chciałam miec dużą rodzinę ale życie ułozyła mi się paskudnie i dopiero niedawno( rok temu, chociaz od 3 chcieliśmy ale wczesniej leczyłam się) moglismy rozpocząć staranka.
Verte pewnie tak, fajnie , ze Lipcóweczki rosną w siłę
 
Wisienka to się nacierpiałaś bidulko zycze Ci nawet 5 dzieciaków a co mi tam....:tak: jak szaleć to szaleć .... życie czasami bywa okrutne ..... ale złe za Tobą teraz samo dobre Cie czeka ..zobaczysz .Buzakia dziewczynki mykam już spać :no: nie wytrzymuje no i noga piecze jak nie wiem co.... do juterka
 
Witam wszystkie nowy lipcóweczki :-)

U mnie ok. objawów jak nie był tak nie ma, ale krwawien tez nie jestem dobrej mysli.

Kupiłam dzis w aptece test ciążowy, mam nadzieje, ze kreska wyjdzie grubaśna, bo chciałam mieć na pamiątke ;-)

Acha nie wiem kiedy znowu zajże, bo w domu mamy problemy z netem, a w pracy słyszałam, ze maja nam wszytsko poblokować :/
 
Wisieńko- macie we Wrocławiu wspaniałe restauracje - mozna chodzić naprawde co miesiac do nowej. Miło wspominam meksykańska w takiej bocznej uliczce niedaleko chyba jakiś hotel jest. No i taką w której dania podaja na gorących patelniach - taki bar w sumie niedrogi ale pyszny no i super piwa z syropami podają. Uuu ale bym sobie takie wypiła - a tu nie moge i nawet nie wiem czy mam powód.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i dziekuje za dobre słowo - ja tez tym testom z allegro nie wierze już - w poniedziałek idę na bete jak nic sie nie zmieni i zobaczymy.
 
Eleth no mam nadzieję, ze będziesz z nami często i z netem problem się rozwiąże.A kreska na pewno będzie grubaśna. Nie ma krwawień jest dobrze
mathilda skoro allegrowy wyszedł ci ze słabą to pewnie zwykły wyszedłby grubaśny. Ale jak masz się stresowac to lec na betę. Ja zaufałam swoim 5 testom z apteki)))))))

Ja juz wykapana w delikatnej piance. Umyłam włosy i siedzę teraz z M jak Mama, rozkoszując się wieczorem. Zaraz sobie zrobię jakąś przegryzkę bo jak jestem głodna to mam takie dziwne uczucie, prawie jak mdłości.
 
Margerita i Wisieńka i ja piękna 30-letnia z plusem hehehee :-D

mi nic nie jest -ani śpiaca, ani głodna... a wręcz mam dużo energii :-)

eleth na moje oko kreski będą wielkie i bardzo wyraźne!
 
reklama
Do góry